Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Usługi językowe

Usługi językowe

Usługi językowe

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Choć Internetowe Biuro Tłumaczeń TRANS-LING jest usługodawcą stricte tłumaczeniowym, oferującym przede wszystkim usługi tłumaczeniowe, to jednak oferuje również usługi językowe w szerokim rozumieniu tego słowa:

Po pierwsze można tutaj zamówić prywatne lekcje języka niemieckiego (za dopłatą wręcz z dojazdem do ucznia). W tym zakresie mieszczą się zwykłe korepetycje dla tych uczniów, którzy wymagają większej trochę uwagi ze strony lektora, jakoże nie radzą sobie tak dobrze w szkole. Oferujemy oczywiście lekcje języka niemieckiego dla dorosłych osób (zarówno dla początkujących, jak i konwersacje dla zaawansowanych już uczących się). Przygotowujemy kandydatów na studia językowe a także studentów, którzy mają do zaliczenia ważny egzamin (zarówno z praktycznej znajomości języka obcego, jak i z teorii, np. z gramatyki).

Oprócz tego od wielu lat zajmujemy się także redakcją tekstów (w tym polskich tekstów), które mają zostać opublikowane w prasie, tekstów naukowych, broszur marketingowych oraz reklam.

Natomiast w przypadku, w którym poszukujesz tłumacza pisemnego lub ustnego, też Ci pomożemy. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół tłumaczy języków obcych bardzo chętnie zrealizuje Twoje zamówienie przetłumaczenia tekstów z języka obcego na polski, czy z polskiego na język obcy. I co bardzo istotne: zamówić możesz tłumaczenie przez internet, nie ruszając się nawet z domu: szybko, łatwo i wygodnie wysyłasz prośbę o wycenę mailem, odpowiedź otrzymujesz przed upływem godziny tą samą drogą, a następnie tak samo zamawiasz tłumaczenie.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: