Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycinka drzew':

 • Wycinka drzew »

  Zapraszamy na stronę internetową jednostki świadczącej takie usługi jak wycinka krzewów, konserwacja rejonów zielonych czy ajencję wysięgnika. Dajemy zawodowy stan wszelkich oferowanych usług, które odnajdują się w naszej propozycji. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem podnośnika »

  Zakład pracy Biotop-Service, to firma, która działa na rynku Polskim już od 1994 roku i realizuje wszystkie prace złączone z asekuracją, konserwacją, wycinką i nasadzeniami drzew, krzaków i roślin dekoracyjnych, projektowaniem ogrodów oraz innymi robotami alpinistycznymi. Zadbamy nie jedynie o obszary zielone w mieście, ale i ogrody znajdujące się blisko domu. Na naszej stronie odszukacie Państwo całą ofertę świadczonych usług.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie dachów »

  Wykonywanie robót wysokościowych wiąże się z masową odpowiedzialnością i potrzebą dostarczenia pracownikom nie tylko specjalistycznego sprzętu, odpowiednich ochronień, jednak także przygotowania ich pod względem teoretycznym i realnym do podejmowanych zleceń. W firmie tomasiak.eu, zdawać będziemy sobie z tego ściśle sprawę, dbamy przeto o wysoką klasę naszych posług – nieważne czy chodzić będzie o malowanie dachów, czy również w rozgrywkę wchodzi pielęgnacja drzew, do naszej pracy zawsze podchodzić będziemy z całkowitym profesjonalizmem.
  Korzystając z naszych posług masz pewność, że zadanie będzie wykonane odpowiednio, z utrzymaniem bezpieczeństwa nie tylko robotników, jednak także i przebywających na ziemi ludzi oraz ewidentnie po niskich i jednych z bardzo atrakcyjnych na rynku wartościach! Zorientuj się o tym już w tym momencie!

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie Gdańsk »

  Przedsiębiorstwo Service Creative Green zajmuje się ogrodnictwem. Chociaż jej siedziba znajduje się nieopodal Gdańska, działa na terenie całego Trójmiasta i również okolic. Jako kolektyw doświadczonych fachowców, a w tym samym czasie pasjonatów ogrodnictwa gwarantuje indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem do obsługi a oprócz tego pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia spory wybór roślin z różnych stron świata. W zakres usług wchodzi projektowanie i również pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew i również zakładanie systemów nawadniających. Świadcząc usługi ogrodnicze, przedsiębiorstwo kosi trawniki, formuje żywopłoty a także realizuje opryski środkami ochrony roślin. Service Creative Green oferuje także odśnieżanie a także fachowe sprzątanie klatek schodowych, parkingów a oprócz tego chodników. Wykonuje skuteczną dezynfekcję pomieszczeń i również powierzchni.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »