Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wrzuta pobierz':

  • Darmowe mp3 »

    Wiele użytkowników zadaje sobie pytanie, jak najłatwiej i najszybciej pobierać muzykę z internetu. A może lepiej słuchać muzyki online i nie tracić czasu na jej pobieranie? Niezależnie od tego, która opcja bardziej przypada Ci do gustu, warto odwiedzić serwis Twojanuta.pl.

    Po wejściu na strone na pewno zauważysz wielkie pole na górze strony, które zachęca do wpisania tytułu piosenki. Tak tez proponujemy zrobić, bowiem gdy wpiszesz tytuł i potwierdzisz przyciskiem szukaj mp3, to po kilku sekundach ujrzysz listę odnalezionych piosenek, które natychmiast możesz pobrać na własny dysk twardy. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby te piosenki odtworzyć na stronie. Co więcej możesz utworzyć własne playlisty i zapisać na własnym koncie. Takie playlisty możesz wysłać swoim znajomym, żeby mogli posłuchać twojego zbioru muzyki.

    Jeśli lubisz serwis Wrzuta, z pewnością zainteresuje cie opcja ściągania z wrzuty plików mp3. Jest na to kilka sposobów, ale wszysktkie dowiesz się na stronie. Oglądaj także teledyski i czytaj newsy ze świata muzycznego. Zapraszamy.

    Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »