Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kielce »

  Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Doradzamy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność firmy na rynku a także wskazujemy na realne możliwości jej rozwoju. Sprawujemy partnerski nadzór nad działalnością gospodarczą Klientów oraz realizujemy program informowania o finansowych efektach działalności firmy, co ułatwia bieżące sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Jesteśmy Biurem Rachunkowym, specjalizującym się w obsłudze wszelkich podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego oraz grup kapitałowych, dla których przygotowujemy skonsolidowane sprawozdania finansowe. Spółkom z udziałem kapitału zagranicznego oferujemy przygotowywanie sprawozdań finansowych w międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP) standardach rachunkowości. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przez czterech naszych pracowników. Rozbudowana ewidencja analityczna ułatwia szczegółową kontrolę finansów oraz badanie realizacji celów przedsiębiorstwa w ramach dodatkowej usługi "raporty menedżerskie". Działamy w Kielcach i okolicach. Usługi i biura rachunkowe Kielce.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Przeprowadzka to dla każdego dużo stresów i nerwów. Rozumiejąc to swoje usługi wykonujemy na najwyższym poziomie i do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie. Polecamy przeprowadzki biur, mieszkań oraz firm. Podejmiemy się każdego wyzwania. Dysponując doświadczonym personelem i profesjonalnym sprzętem dajemy gwarancje na wykonanie usługi na wysokim poziomie.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Kiedy dwie dekady temu nasza firma Przeprowadzki Katowice - Trans Taxi rozpoczynała działalność w sferze transportu i nikt nie przypuszczał ze będzie to trwało nieprzerwanie tyle lat.
  Tak długi okres świadczenia szeroko rozumianych usług transportowych przyczynił się do nabrania potrzebnego doświadczenia i okrzepnięcia na tym trudnym rynku jakim jest transport. Priorytetem firmy Przeprowadzki Katowice Trans Taxi jest wykonywanie kompleksowo przeprowadzki dla osób prywatnych, firm, biur, sklepów, czy magazynów. Wykorzystujemy do zabezpieczenia mienia potrzebnych do tego celu materiałów ochronnych takich jak gąbki, koce, folia bąbelkowa, papier pakowy falisty.
  W swojej ofercie mamy parę wariantów przeprowadzki, gdzie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Najtańszy segment przeprowadzki to Express – płacisz tylko za samochód, następnie przeprowadzka zwykła ta oferta obejmuje samochód i ludzi do za i wyładunku twojego mienia.
  Ostatni segment to przeprowadzka kompleksowa obejmująca samochód tragarzy którzy przed przeniesieniem dobytku spakują go do kartonów zdemontują i zmontują przedmioty które będą tego potrzebowały.
  W ostatnim okresie nasza firma rozszerzyła teren działania w związku z tym przeprowadzki są także dostępne dla mieszkańców miast Tychy, Mikołów, Mysłowice, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice, Sosnowiec.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi językowe »

  Choć Internetowe Biuro Tłumaczeń TRANS-LING jest usługodawcą stricte tłumaczeniowym, oferującym przede wszystkim usługi tłumaczeniowe, to jednak oferuje również usługi językowe w szerokim rozumieniu tego słowa:

  Po pierwsze można tutaj zamówić prywatne lekcje języka niemieckiego (za dopłatą wręcz z dojazdem do ucznia). W tym zakresie mieszczą się zwykłe korepetycje dla tych uczniów, którzy wymagają większej trochę uwagi ze strony lektora, jakoże nie radzą sobie tak dobrze w szkole. Oferujemy oczywiście lekcje języka niemieckiego dla dorosłych osób (zarówno dla początkujących, jak i konwersacje dla zaawansowanych już uczących się). Przygotowujemy kandydatów na studia językowe a także studentów, którzy mają do zaliczenia ważny egzamin (zarówno z praktycznej znajomości języka obcego, jak i z teorii, np. z gramatyki).

  Oprócz tego od wielu lat zajmujemy się także redakcją tekstów (w tym polskich tekstów), które mają zostać opublikowane w prasie, tekstów naukowych, broszur marketingowych oraz reklam.

  Natomiast w przypadku, w którym poszukujesz tłumacza pisemnego lub ustnego, też Ci pomożemy. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół tłumaczy języków obcych bardzo chętnie zrealizuje Twoje zamówienie przetłumaczenia tekstów z języka obcego na polski, czy z polskiego na język obcy. I co bardzo istotne: zamówić możesz tłumaczenie przez internet, nie ruszając się nawet z domu: szybko, łatwo i wygodnie wysyłasz prośbę o wycenę mailem, odpowiedź otrzymujesz przed upływem godziny tą samą drogą, a następnie tak samo zamawiasz tłumaczenie.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Jesteśmy firmą na wskroś transportową o specjalizacji przeprowadzki. Nasze korzenie sięgają jeszcze końca lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Tak długi okres działalności wzbogacił nasze doświadczenia i zjednał nam ogrom zadowolonych klientów. Transport to trudny rynek i bardzo konkurencyjny odnaleźć się w nim nie łatwo ale nasza firma znalazła swoje miejsce w świadczeniu szeroko rozumianych usług transportowych. Ofertę przeprowadzki dla naszych klientów mamy przygotowaną w kilku wariantach, od najbardziej złożonych po bardzo proste z wykorzystaniem tylko meblowozu z naszej strony. Firma nasza stara się być swoistym pogotowiem transportowym gdzie czas reakcji na zlecenie transportu lub przeprowadzki skrócony jest do minimum, w praktyce do jednej godziny. W naszej pracy używamy wszystkich dostępnych dodatkowych elementów transportowych jakim są pasy i folie zabezpieczające przewożony ładunek. Przeprowadzki Katowice to ulubiony teren działania ale naszą ofertę mamy rozszerzoną na wszystkie miast Górnego Śląska takimi jak Tychy, Mikołów, Chorzów, Bytom, Sosnowiec czy Siemianowice.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Kraków »

  Studio filmu i fotografii Marvid realizuje kompleksowe usługi w ramach fotografii oraz obsługi filmowej ślubów. Marvid realizuje profesjonalne reportaże ślubne zaczynając od przygotowań poprzez ceremonię kościelną i przyjęcie weselne. Fotografia ślubna Kraków to także sesje zdjęciowe na otwartej przestrzeni. Dodatkowym atutem jest szczególnie gwarancja bardzo dużej jakości usług a także jednostkowe nastawienie do każdego klienta. W celu zapoznania się z projektami studia, na witrynie internetowej usytuowana została galeria fotografii oraz filmoteka. Na witrynie dostępny jest również wykaz cen. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zdjęcia ślubne Kraków.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne Katowice »

  Przedsiębiorstwo Instalex powstała w maju 1994 roku na bazie oddziału instalacyjnego PRB PW Katowice z siedzibą w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w wszechstronnym wykonawstwie instalacyjnym w obszarze instalacji ogrzewających, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Przeprowadzamy instalacje w różnych technikach, których użytkowanie zdeterminowane jest swoistością celów bądź wymogami technicznymi. Użytkujemy dodatkowo rury preizolowane oraz technologie rur zgrzewanych i zaciskowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złota Rączka Warszawa - Nasze usługi »

  Usterka w domu lub w firmie Nie potrafisz lub zwyczajnie nie masz czasu aby się tym zająć Dzwoń! – Pomożemy! montaż i naprawa mebli, wieszanie szafek, luster, półek, montaż okapów kuchennych, suszarek łazienkowych, montaż rolet, karniszy, wymiana, naprawa zamków, klamek, zawiasów, naprawa drzwi suwanych szaf wnękowych, wymiana, naprawa gniazdek elektrycznych, montaż, naprawa oświetlenia, instalacja sprzętu AGD i RTV, drobne naprawy hydrauliczne, usługi stolarskie i inne….. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i stałą opiekę- domy i firmy pod klucz.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Wrocław »

  Słuszny dobór obeznanej brygady budowlanej to istota sukcesu. Zaprojektuj swój wyśniony domek wespół z Firmą Budowlaną Konieczny Company. Zapewniamy swoją rzetelność, pracowitość i fachowość. W branży przystępnych jest multum przedsiębiorstw zajmujących się Budowlanką. Podlegaj tylko rekomendowanym przedsięwzięciom remontowo-budowlanym. Robimy tak, żeby nieprzerwanie dopełniać potrzeby, nawet te najmocniej niezwykłe, naszych kontrahentów. Stajemy naprzeciw nawet najtrudniejszych wyzwań. Budowa Domów Wrocław to lokata w wykwalifikowany i zgrany team budowlany. Pomożemy wybudować Ci imponujący dom.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poczta firmowa »

  Świadczymy prace połączone z usługami pocztowymi - obsługa poczty standardowej, a także cyfrowej. Wiemy jak korespondencja firmowa jest znacząca dla każdej wprawnie funkcjonującejprężnie jednostki, w następstwie tego dokładamy całych starań by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Zapraszamy ciepło do zapoznania się z nasza oferta na usługi pocztowe zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa organizacja wesel »

  Jeżeli tu weszłaś to doskonale zdajesz sobię sprawę, że przyjęcie weselne organizuje się dość trudno. Skorzystaj z usług konsultanta weselnego, który zapewni Wszystkim miłą zabawę i komplenty brak formalności. Myślisz, że nie jest to możliwe? Sprawdź już aktualnie opisywaną przeze mnie propozycję i przekonaj się sam, że z czymś takim jak wedding planner nasz konsultant slubny stworzy Wszystkim świetne wesele. Ciekawa organizacja wesel to nasza specjalność. Gorąco namawiamy.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola we Wrocławiu »

  Twój Maluch we wrześniu pójdzie do przedszkola. ślicznie namawiamy na stronę internetową niepublicznego przedszkola mały twórca. Opisywana tutaj jednostka znana jest z wspaniałych warunków i wykształconych pedagogów. Jeśli chcesz ażeby Twoje dziecko poczuło się w przedszkolu znakomicie to powinnaś skorzystać z naszej oferty na zajęcia przedszkolne. W tym przedszkolu Twoje dziecko podejmie ze znakomitym skutkiem naukę bawiąc się w w wolnym czasie. ślicznie namawiamy.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Poznań »

  Fachowe usługi remontowe Poznań i okolice na każdą kieszeń, od zwykłego malowania po generalny remont każdego twojego wnętrza. Abart, to sprawdzone i kompetentne wykończenia wnętrz oraz kompleksowe remonty wszelkich wnętrz, doświadczenie oraz gwarancja na wszystkie prace. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy remontowej. Abart - poznańska firma z tradycjami wykonująca m.in. profesjonalne malowanie Poznań.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób wrocław »

  Gorąco namawiamy do zobaczenia witryny spółki Piotrans, która zajmuje się przewozem ludzi. O ile mieszkasz we Wrocławiu i nie możesz naleźć transportu to bardzo dobrze trafiłeś. Zapewniamy wygodne warunki w nowych busach, przekonaj się o tym na własnej skórze. Przewóz ludzi z opisywaną przeze mnie firmą to czysta radość. Działamy przede wszystkim na terenie miasta Wrocławia.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków »

  Szukasz skutecznego elektryka w małopolsce? Gorąco namawiamy Cię na opisywaną tutaj stronę internetową gdzie otrzymasz pełną propozycję na usługi elektryczne wykonywane poprzez pracowników mojej agencjii. Prezentuje fachowe usługi elektryka w ciekawej cenie. Działamy głównie na terenie Krakowa natomiast przyjmujemy też większe zlecenia na usługi elektryka w całej europie. ślicznie zapraszam Was do skorzystania z naszej bogatej oferty na usługi elektryka.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolory ścian »

  Zaprezentowana strona internetowa to miejsce w sieci silnej firmy na rynku polskim - firmy Tikkurila. Tikkurila zajmuje się produkowaniem artykułów dekoracyjnych. Tikkurila przede wszystkim troszczy się o przyjazność swych produktów dla środowiska. Nie mogą zapomnieć też o osobach z alergią, którym mają odpowiednie, przystosowane towary. Ukazują olbrzymią otwartość na nieszablonowy design i kreatywne wnętrze. Firma Tikkurila mieści się na ul. I. Mościckiego 23 w Dębicy.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablice reklamowe »

  Szukasz skutecznej reklamy ale każda jest bardzo drogia? Znakomicie trafiłeś gdyż ta firma to funkcjonalna reklama w świetnej cenie. Przedstawiamy Tobie reklamę bannerową na świetnym poziomie. W naszej firmie dostaniesz kasetony reklamowe i taśmy led. Wszystko w niezwykle niskich cenach. Odwiedź tą stronę już dzisiaj i zobacz jak taniutka może być reklama świetlna wykonana przez opisywaną tu firmę.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe - projektowanie, programowanie, budowa »

  Nasza firma ma w ofercie budowanie i uruchamianie na gotowo stron www, ponadto WEB hosting, sklepy internetowe, systemy dedykowane. Działamy na terenie Warszawy i okolic to główny obszar naszych usług. Wykonujemy zarówno skomplikowane portale www z dedykowanymi systemami CMS jak i niewielkie, niedrogie serwisy firmowe. Ponadto tworzymy unikalne teksty do podstron, optymalizację pod kątem wyszukiwarek oraz kampanie Google AdWords lub pozycjonowanie. Jak już raz pisaliśmy główny teren naszej bezpośredniej działalności to Warszawa, jednak też bardzo wiele zleceń wykonujemy przez internet na terenie całego kraju.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »