Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'usługi ogrodnicze':

 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą proste lub luksusowe aranżacje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Potrafią także doskonale łączyć nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne aranżacje, które trafiają w zróżnicowane gusta Klientów. Walorem naszej firmy ogrodniczej są kompleksowe usługi ogrodnicze, rzetelność i kreatywność podczas proejktowania jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Możemy stworzyć dla Państwa ogród jak z bajki. Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające aranżacje ogrodów, w których zawarte będą osobowość i usposobienie Klientów. Jarosław Harasimowicz usługi ogrodnicze ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Jesteśmy firmą ogrodniczą, która od kilku lat specjalizuje się w kompleksowym zakładaniu ogrodów – od koncepcji, aż po realizację. Codziennie w naszej pracowni tworzymy wyjątkowe projekty, idealnie dobrane do oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy fachową i doskonale wyspecjalizowaną firmą świadczącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, budowanie trawników i ogrodów, nawożenie i podcinanie roślin i sprzątanie ogrodów. Dodatkowo zajmujemy się również projektowaniem powierzchni z kamienia ogrodowego. Atrakcyjny ogród to nasza specjalność. Potrafimy harmonijnie dopasować dekoracje ogrodowe i funkcje ogrodu do potrzeb Jego właścicieli. W projektowanych przez nas ogrodach nie brak praktycznych rozwiązań i zgrabnych dodatków. Przeważnie sadzimy takie rośliny, które pasują do otoczenia, zmysłowo pachną i są łatwe w utrzymaniu. Używamy własnych surowców i {urządzeń|maszyn, które mocno przyspieszają realizację zlecenia. Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, jak i pobliskich miejscowości. Oferujemy natychmiastową realizację prac i wysoki standard usług. Jeśli marzą Państwo o wytwornym i użytecznym ogrodzie, warto zadzwonić do naszej pracowni.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Jako firma ogrodnicza oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy, jak i w okolicznych miejscowościach. Na tutejszym rynku funkcjonujemy od wielu lat i w sumie udało nam się zbudować wiele eleganckich ogrodów. Do ulubionych realizacji naszej firmy ogrodniczej należą w głównej mierze ogrody nowoczesne, w których najnowsze trendy mieszają się z naturalnym pięknem. Nasza firma ogrodnicza tworzy jedynie wyjątkowe ogrody. Na etapie projektowania ogrodu, nasi projektanci blisko współpracują z Klientami, aby jak najlepiej poznać ich upodobania. Dla naszej firmy ogrodniczej najważniejsze jest zaprojektowanie ogrodu dobrze dopasowanego do potrzeb Klienta. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do projektowania ogrodów, które pokazują doskonalszą prezentację aranżacji zanim rozpoczną się prace naziemne. Po za projektowaniem ogrodów, nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładaniem trawników metodą siewu lub rolki. Dodatkowo specjalizujemy się w brukarstwie i w pielęgnacji ogrodu. Wspieramy naszych Klientów w utrzymywaniu ich ogrodów w dobrej formie zarówno a lato jak i zimę. Zajmujemy się również sezonowym odśnieżaniem i grabieniem liści, oraz zakładaniem instalacji wodnych do podlewania ogrodu. Dla nas nie ma nic cenniejszego niż zadowolenie Klienta. Projektowaliśmy już ogrody przy domach jednorodzinnych, tereny zielone w miastach, jak i przy siedzibach firm. Rozmaite projekty spowodowały, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Jako doświadczona firma ogrodnicza zapewniamy dostawy roślin ogrodowych i kamienia do dekoracji. Stworzymy Twój ogród od podstaw.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Szczecin »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na usługi ogrodnicze jakie oferuje nasz firma Eklon w Szczecinie. Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami w ogrodach zarówno prywatnych jak i w przestrzeni publicznej. Oferowane przez naszą firmę usługi to najwyższa jakość oraz staranność i precyzja. Podejmiemy się następujących czynności: zakładanie ogrodów, ogrody przydomowe, zieleń miejska, zieleń w przestrzeni publicznej, trawniki z rolki, zakładanie i pielęgnacja trawników, pielęgnacja ogrodów i zieleni, montaż systemów automatycznego nawadniania oraz wiele innych prac ogrodniczych. Polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji o aktualnej ofercie i naszej działalności. Zapewniamy, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani z naszych usług. Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie Gdańsk »

  Przedsiębiorstwo Service Creative Green zajmuje się ogrodnictwem. Chociaż jej siedziba znajduje się nieopodal Gdańska, działa na terenie całego Trójmiasta i również okolic. Jako kolektyw doświadczonych fachowców, a w tym samym czasie pasjonatów ogrodnictwa gwarantuje indywidualne podejście oraz profesjonalną obsługę. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem do obsługi a oprócz tego pielęgnacji terenów zielonych. Zapewnia spory wybór roślin z różnych stron świata. W zakres usług wchodzi projektowanie i również pielęgnacja ogrodów, wycinka drzew i również zakładanie systemów nawadniających. Świadcząc usługi ogrodnicze, przedsiębiorstwo kosi trawniki, formuje żywopłoty a także realizuje opryski środkami ochrony roślin. Service Creative Green oferuje także odśnieżanie a także fachowe sprzątanie klatek schodowych, parkingów a oprócz tego chodników. Wykonuje skuteczną dezynfekcję pomieszczeń i również powierzchni.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »