Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ubezpieczenie':

 • PZU WROCŁAW - ubezpieczenia PZU ubezpieczenie - PZU »

  PZU Wrocław Agencja Ubezpieczeniowa - Agent PZU oferuje ubezpieczenia mieszkania domu firmy wyjazdow zagranicznych samochodu OC, AC, NNW minicasco. Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Wrocław Mieczysław Ficner oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU, a w szczgólności ubezpieczenie pojazdów, domów, mieszkań, firm oraz wyjazdów zagranicznych. W ofercie posiadamy także ubezpieczenia na życie, zdrowotne, abonament medyczny, ubezpieczenia grupowe, OFE, IKE, TFI. Na terenie Wrocławia dojazd do Klienta przez cały dzień. PZU DOM, PZU Wojażer, PZU Bezpieczny Pobyt, PZU Auto Pomoc, autocasco, minicasco, auto szyby, PZU Doradca., Agencja Ubezpieczeniowa PZU Wroclaw oferuje ubezpieczenie samochodu, mieszkania, firmy, zyciowe, grupowe, OFE, Broker, Multiagencja, Agencja, Agent, 24h,

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Lublin »

  Jeżeli poszukujesz polisy ubezpieczeniowej w Lublinie powinieneś wpaść na ten serwis www. Mamy w ofercie wszelakiego rodzaju zabezpieczenia na życie oraz programy inwestycyjne dla wszystkich. Zapoznaj się ze stroną, a jeżeli zrodzą się pytania po prostu zadzwoń względnie napisz maila. Udzielimy Ci wyczerpujących wyjaśnień i dobierzemy najkorzystniejszą polisę dla każdego klienta. Na pewno każdy odkryje tutaj ochronę dla siebie i swojej rodziny.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na życie online »

  Wszystkim proponujemy promocyjne ubezpieczenia on-line. Posiadamy pakiety ubezpieczeniowe, a m.in. – emerytalne łącznie z opiekunem Twojej inwestycji (akcje, obligacje), dzięki czemu zaoszczędzisz znacznie więcej, niż robiłbyś to z funduszami na własną rękę. Domyślacie się, że nasza renta z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie wyniesie wiele, przez co właśnie teraz musisz inwestować na starość. Polisy emerytalne uproszczą Ci leczenie, a ponadto ulokujesz finanse na przyszłe lata. Tego typu polisy mają głównie 2 funkcje: - zabezpieczenie bliskich, - pomnażanie kapitału na starość/dla rodziny. O ile zainteresujesz się moją ofertą wejdź na powyższą witrynę www i wypełnij formularz – agent ubezpieczeniowy odpowie do Państwa na email lub zobaczy się w wyznaczonym przez Was terminie.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław ubiezpieczenia »

  Strona www przeznaczona jest zabezpieczeniom na życie. Ktokolwiek z nas myśląc o przyszłości winien zadbać o siebie i rodzinę kupując odpowiednie polisy. Gwarantuje to obronę przed odpowiedzialnością pieniężną za nieumyślne postępowanie, czy ustrzec się wielu nieprzyjemnych sytuacji. Odwiedzając naszą witrynę www szybko wyszukasz dogodny dla Ciebie wariant zabezpieczenia, ponadto zaplanujesz spotkanie z agentem ubezpieczeniowym w dogodnym terminie. Witryna www zawiera multum informacji na temat różnych rodzajów zabezpieczeń firmy Allianz. Jedyna Strona www na której zrobisz ubezpieczenie w Internecie.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Już od 33zł/m- ubezpieczenie od wypadków, różnych zdarzeń i na życie. »

  Już od 33zł/m- Ubezpieczenie wypadkowe, szpitalne i od różnych zdarzeń losowych…
  Ponad 50 zdarzeń objętych ubezpieczeniem, w tym m.in. wypadki, pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka, poważne zachorowanie, śmierć bliskich, transporty medyczne oraz wiele innych zdarzeń.
  Ubezpieczenie indywidualne oraz grupowe dla zakładów pracy.
  Więcej informacji: www.wypadki-zycie.pl
  Ubezpieczenie działa na całym Świecie 24h.
  Składka już od 33zł miesięcznie.
  Osobom zainteresowanym prześlemy szczegółowe informacje na adres mailowy.
  E-mail: lux-ubezpieczenia@wp.pl, TEL. 602-60-60-30
  Umowy ubezpieczeniowe dla wygody Klientów możemy przesłać również pocztą wraz z kopertą zwrotną.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenia »

  Szukasz właściwego doradcy ubezpieczeniowego? Masz po dziurki w nosie opłacania ubezpieczeń, które w ogóle nie realizują Twoich oczekiwań? Chcesz mieć pewność, że Twoje odszkodowanie jest najlepsze? Nasz portal internetowy jest tworzony specjalnie dla Ciebie.Odnajdziesz w nim nie tylko przydatne rady dotyczących doradców ubezpieczeniowych, ale też najbardziej aktualne informacje z rynku ubezpieczeń. Wybór ubezpieczenia z naszym portalem www będzie dziecinnie prosty jak nigdy wcześniej. Dzięki tworzonym przez specjalistów poradom właściwie zatroszczysz się nie tylko o zabezpieczenie zdrowia i życia swojego i swoich najbliższych osób, ale również w odpowiednim stopniu ochronisz swój dobrobyt i samochód. Sprawdź, jak dziecinnie prosty jest wybranie najlepszego odszkodowania.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Serwis internetowy grupy agentów ubezpieczeniowych z Wrocławia pracujących w III oddziale Allianz na ul. Ruskiej 37/38. Zapraszamy wszystkich szukających pracy w Allianz jako doradca ubezpieczeniowy lub poszukujących odpowiedniego dla Siebie ubezpieczenia. Szeroka oferta produktów firmy Allianz z pewnością zadowoli każdego klienta. Agenci Zespół służy pomocą i bezpłatnymi konsultacjami dla wszystkich osób zdecydowanych na ochronę swojego życia lub mienia. W ofercie znajdą Państwo: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia życia, zdrowia, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia turystyczne oraz ubezpieczenia dla firm z Wrocławia i okolic. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Wybierz ubezpieczenie Allianz Wrocław, biuro: ul. Ruska 37/38 tel. +48 533 657 659. Aby umówić spotkanie zadzwoń lub wyślij sms, więcej informacji na stronie www. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie ubezpieczeń »

  Ipolisa.pl jako porównywarka ubezpieczeń udostępnia Państwu internetowe kalkulatory ubezpieczeń. Z pewnością najpopularniejszym jest kalkulator ubezpieczenia samochodu. Pozwala on rzeczywiście w kilka minut poznać wysokość ubezpieczenia OC i AC kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. W ten sposób użytkownik dowiaduje się, gdzie może liczyć na najtańsze OC, bo składki naliczane są na podstawie aktualnych taryfikatorów. Niemniej przydatne są także pozostałe kalkulatory, które umożliwiają porównanie ubezpieczenia nieruchomości i na życie, czy też kalkulator ubezpieczeń podróżnych. Zapraszamy do korzystania, bo porównanie ubezpieczeń nie boli, a można naprawdę dużo zaoszczędzić.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Świętochłowice - ENSURO »

  Agencja Ubezpieczeń ENSURO z siedzibą w Świętochłowicach przy ul. Katowickiej 31A/7 oferuje najkorzystniejsze warianty ubezpieczenia samochodów, domów, mieszkań, firm oraz życia i zdrowia. Nasi doradcy indywidualnie dopasowują ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb danego klienta. W ofercie Multiagencji ENSURO Świętochłowice znajdują się ubezpieczenia czołowych firm w kraju takich jak PZU, Compensa, Uniqa, Gothaer czy Warta. ENSURO Świętochłowice zapewnia najlepsze ubezpieczenia w mieście. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • D&G FINANSE - Ubezpieczenia Bytom »

  Mieszkasz w Bytomiu? Chcesz dużo zaoszczędzić na swoim ubezpieczeniu? Jeśli tak zapraszamy od poniedziałku do piatku do agencji ubezpieczeń D&G Finanse Bytom z siedzibą przy ul. Drzymały 8, gdzie zaprezentujemy Tobie wyjątkowo atrakcyjne propozycje ubezpieczenia samochodu, domu i mieszkania, firmy, zdrowotne czy na życie. Naszą ofertę cechuje dostępność w jednej agencji produktów ubezpieczeniowych wielu firm takich jak PZU, UNIQA czy Warta. Nasi doradcy poza doborem oferty dobrego ubezpieczenia służą także doradztwem w trakcie obowiązywania umowy. Zapraszamy już teraz po solidne ubezpieczenie!

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne | REXIO.PL »

  Wybierasz się na wakacje za granicę, szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Najszybciej i najefektywniej będzie przeszukiwać internet w celu wybrania polisy ubezpieczenia turystycznego. Najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziesz na kalkulatorze ubezpieczeń online www. rexio. pl. Kupiłeś wycieczkę w biurze podróży, masz zagwarantowane podstawowe ubezpieczenie, sprawdź jego warunki. Doubezpiecz się kupując polisę ubezpieczeniową na rexio. pl, wydatek za tydzień około kilkunastu złotych.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Adwokat Robert Ofiara utworzył w swojej Kancelarii Adwokackiej zespół zajmujący się pomocą prawną dla Kredytobiorców. Adwokaci, prawnicy zajmują się pomocą prawną frankowiczom. Osoby posiadające kredyt we frankach lub innej walucie obcej nierzadko potrzebują porady prawnej adwokata. Niejednokrotnie w umowie kredytowej znajdują się klauzule niedozwolone. Bardzo często klauzule abuzywne dotyczą waloryzacji, oprocentowania kredytu, całkowitego kosztu kredytu. Na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Robert Ofiara znajdują się szczegółowe informacje w postaci eksperckich artykułów prawników na takie tematy jak m. in. klauzule niedozwolone - kredyt indeksowany w walucie obcej, klauzule niedozwolone dotyczące oprocentowania kredytu, co zrobić gdy bank wypowiedział umowę kredytu?, ubezpieczenie niskiego wkłady własnego - zwrot zapłaconych składek. Analiza umowy kredytowej pod kątem zawartych w niej klauzul niedozwolonych daje odpowiedź na pytanie czy postanowienia umowy kredytowej można uznać za niedozwolone oraz jakie kroki prawne należy podjąć. Banki nierzadko przedstawiały do podpisu Kredytobiorcom umowy kredytu, których postanowień nie można było negocjować. Bardzo często zapisy umowy kredytowej nie były omawiane z Kredytobiorcą. Adwokat Robert Ofiara prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką przy Al. Jerozolimskich 47 lok. 2, Warszawa Centrum. Kredytobiorcy mogą umówić się na spotkanie z Adwokatem w siedzibie Kancelarii Adwokackiej za pośrednictwem Sekretariatu. Porady prawne w sprawach przeciwko bankom, pomocy prawnej dla frankowiczów udzielane są także telefonicznie i mailowo.

  Data dodania: 17 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości »

  Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to polski podmiot gospodarczy istniejący na beskidzkim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1996 r. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Żywcu (przy al. Piłsudskiego 34/1), zaś pierwszy zamiejscowy oddział agencji w Bielsku-Białej (przy ul. ks. Stojałowskiego 32, I piętro). Agencja nieruchomości JKN specjalizuje się w obsłudze klientów na beskidzkim rynku nieruchomości, tj. w powiatach bielskim i żywieckim oraz w mieście Bielsko-Biała. Pomaga im w dobrej sprzedaży nieruchomości, atrakcyjnym kupnie oraz bezpiecznym wynajmie domów, mieszkań, działek i nieruchomości komercyjnych (obiektów, hal, lokali). Pośredniczy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości, kompleksowo je obsługując, świadczy usługi wyceny nieruchomości oraz ich właściwego ubezpieczenia. Oferuje również możliwość nabycia gotowych projektów domów i garaży, jak również doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych. Ze zleconych usług wywiązuje się rzetelnie i terminowo. Jest odpowiednim partnerem do wszelkiego rodzaju przedsięwzięć podejmowanych na lokalnym rynku nieruchomości.

  Data dodania: 28 01 2018 · szczegóły wpisu »