Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wózki widłowe - wózek widłowy »

  Wózki widłowe – informator branżowy. Operator wózka widłowego - zawód ten staje się coraz bardziej popularny - szczególnie dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę, szczególnie do Niemiec, Anglii, czy innych krajów Europy Zachodniej. Także w Polsce jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych. Operator wózka widłowego jest naprawdę bardzo dobrze opłacany. Firmy, kursy i szkolenia, uprawnienia, praca. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w przemyśle a przede wszystkim w transporcie wewnętrznym. Dowiedz się o najnowszych innowacjach oraz uzyskaj wiadomości dotyczące producentów wózków widłowych. Praktyczne informacje: najlepsze kursy i szkolenia, jak zdobyć uprawnienia na wózki widłowe, oraz pracę. Hity informacyjne, różne formy sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych. Nowe formy współpracy, rozwiązania techniczne i logistyczne. Omówimy wózki widłowe światowej klasy producentów. Wózki widłowe outsourcing? czy leasing? co wybrać? - to nowa propozycja współpracy skierowana do dużych i średnich przedsiębiorstw. Potrzebujesz kupić, wziąć w leasing lub wynająć wózek widłowy skontaktuj się z nami doradzimy Ci w wyborze maszyny. Wózki widłowe spalinowe, elektryczne, magazynowe, serwis i naprawa, wynajem, części.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.
  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.
  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  LEXISPRO zapewnia stały nadzór metodyczny nad całym procesem szkoleniowym począwszy od przeprowadzenia audytu, podziału na grupy, doboru lektorów i materiałów szkoleniowych
  aż po nadzór nad jakością szkoleń i postępami słuchaczy.
  szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Hotel Pensjonat Krynica | Małopolanka amp; Spa - pensjonaty hotele spa szkolenia krynica »

  Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu w stylu lat XX-tych ubiegłego wieku. Nasz hotel Małopolanka & Spa poleca tanie noclegi w Krynicy Zdrój, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w odnowie biologicznej, degustacji win w naszym Domu Kawy i Wina oraz na wyśmienite potrawy w restauracji Dwóch Świętych a to wszystko mieści się w naszym Pensjonacie. Polecamy.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Szczecin »

  Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników.Mamy świetnych trenerów, którzy starają się w jak najlepszy sposób przygotować Cię.Istniejmy na rynku od kilkunastu ładnych lat co wyraźnie pokazuje nasz doświadczenie, które może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie odwiedź naszą stronę i przejrzyj interesujące dla Ciebie oferty. Jeśli masz jakieś zapytania odnośnie nas masz możliwość skontaktowania się z nami.Sprawdź sam !

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła latania »

  Szkoła latania ULL serdecznie zaprasza do współpracy. Gwarantujemy minimum formalności związanych z dokumentacją pilota, a także ostatecznego sprawdzianu końcowego. Korzystna oferta, z pewnością zaintryguje wszystkich fanatyków lotnictwa. Mimo wielu przedsiębiorstw rywalizujących, wierzymy w skorzystanie z oferowanych kursów. Poprzez duże doświadczenie, wpoimy wiedzę niejednokrotnie wykraczającą poza bazowy projekt nauczania.Nie zwlekaj i już czym prędzej dopisz się do najbliższych kursów w okresie wiosennym. Nasze zamiłowanie to okazja dla Ciebie, na adaptację wartościowych uprawnień. Nieprzeciętną satysfakcję sprawi Nam fakt, iż początkujące starania w tym niecodziennym sporcie możesz stawiać z nami.Pod numerami tel. odpowiemy na wszelkie postawione pytania. Zachęcamy jednocześnie do formułowania pytań drogą elektroniczną. Piloci naszej placówki to z pewnością doświadczeni fachowcy. Nasza doświadczona załoga ekspertów, skutecznie przekaże Ci, niezbędną wiedzą oraz praktykę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Dzisiejsi chlebodawcy coraz częściej wyczekują od swoich pracowników windowania kwalifikacji zawodowych poprzez branie udziału w odpowiedniego typu kursach w zakresie szkoleń biznesowych. Zapraszamy miło na naszą witrynę oddaną w pełni szkoleniom z zakresu biznesu. Zaznajomisz się w tym miejscu jaki jest podział szkoleń biznesowych, dowiesz się też kto powinien z takich szkoleń korzystać i z jakiego powodu.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia rozwoju osobistego »

  Jesteśmy firmą kształcącą i udzielamy Państwu szkolenia progresu własnego oraz szkolenia z perswazji oraz szkolenia z wzbudzania wpływu. W naszej propozycji odszukacie Państwo także rozliczne szkolenia biznesowe także propozycje procesów modelu business coaching oraz executive coaching. O ile ciekawi Państwa omawiany typ szkoleń, zapraszamy na naszą stronicę www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywieranie wpływu »

  Domena, jakim jest w tym momencie błyskotliwe rządzenie zasobami ludzkimi jest w dzisiejszym czasie nad podziw poważnym czynnikiem w rozwoju szkoleniowym wszelkiej jednej instytucji. Wykorzystywane w tym celu kursy biznesowe to coraz systematyczniej wykorzystywane propozycje w celu podniesienia całkowitej skuteczności kadry kierowniczej pracującej w danej organizacji czy też spółce. Po więcej danych zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  Dostarczamy Państwu szkolenia dla kadry menedżerskiej, kursy z nadzorowania i szkolenia z przywództwa. W naszej obfitej ofercie na szkolenia odszukacie Państwo dodatkowo mnogie wykłady biznesowe oraz propozycje procesów gatunku business coaching, a także executive coaching. Nasza witryna jest do Państwa dyspozycji. Znajdują się na niej szczegółowe opisy naszych kursów z owej domeny.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perswazja »

  Z jakiej przyczyny i komu są konieczne szkolenia biznesowe? Jak akuratnie wyłonić/dopasować instytucję szkoleniową? Zwalniać pracowników by zaangażować lepszego czy kształcić? Odpowiedzi na te, a także odrębne pytania związane z zadaniami edukacji w biznesie znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej, do nawiedzania, której serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania sprzedażą »

  Jako firma organizująca szkolenia dostarczamy zacni Klienci szkolenia komercyjne, szkolenia z negocjacji plus kursy z dyrektorzenia sprzedażą. W naszej rozmaitej ofercie odszukacie czcigodni internauci również niezmiernie pokaźne wykłady biznesowe z innych domen. W szczególności oferujemy procesy typu business coaching i executive coaching. Na witrynie nader rozległe opisy wykładów z obszaru handlu.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla trenerów »

  Wszelki coaching hipnozy ma unikalnego gatunku właściwości, jest to między innymi redystrybucja atencji, inaczej skoncentrowanie czujności pacjenta na hipnotyzerze. Po więcej danych w sprawie hipnozy, jej typach, edukowania, zapraszamy ciepło na naszą witrynę. Poznasz tu hipnozę klasyczną, sceniczną i inne jej typy. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Na stronie opisujemy szkolenia rodzaju perswazja. Sposobne zarządzanie zapasami człowieczymi za pośrednictwem kadry kierowniczej, okazuje się być przebojową drogą do sukcesu fabryki. Wobec tego firmy oferujące rozlicznego rodzaju szkolenia typu rozwój osobisty budzą w dniu współczesnym tak rosłe zainteresowanie ze strony możliwych chętnych chcących skorzystać z tego rodzaju usługi.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perswazja »

  Zapraszamy na stronę o coachingu grupowym. Coaching grupowy proponowany jest całym zbiorom postaci pracujących, czy też współpracujących razem ze sobą. Jest to charakterystyczna postać coachingu, w jakiej udział bierze nie jeno coach oraz użytkownik (poszczególna postać) lecz cały zespół. Na stronie znajdziesz ponad to informacje o innych odmianach coachingu.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zgoda na leczenie »

  Zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia dla dentystów. Czym jest aprobata na zabieg, czy aprobata na terapie jest potrzebna? O tym i o wielu odmiennych kwestiach wypatrzysz z naszych kursów dla dentystów. W zrozumiały tryb wyjaśniamy, jak na przykład ochronić się przed przypuszczalnym procesem cywilnym lub karnym. Nasze spotkania są rzeczowe, nie jesteśmy powiązani z żadną jednostką handlową aktywną na rynku stomatologicznym. Celem naszej firmy jest tylko nauka.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Potyczki z wiedzą »

  Wiadomości z obrębu oświaty i wiedzy w jednym miejscu na stronie www. Zmagasz się z rozumieniem mądrości? Zapraszamy na naszą stronę, przypuszczalnie tylko na niej odkryjesz coś co Cie wesprze w nabywaniu wiedzy. Nie trać czasu na zastanawianie się czy intelekt jest Ci potrzebny, bo to jest akurat nadzwyczaj naturalne i nie chodzi o Ciebie, a w ogóle o człowieka jako takiego.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywieranie wpływu »

  IROR Instytut Rozwoju Osobistego RABA. Dokonujemy wykłady szkoleniowe o zakresie biznesowym oraz referaty szkoleniowe z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Na naszej witrynie katalog wszystkich naszych kursów, gruntowne opisy organizowanych wykładów plus kalendarz ich wykonywania. Oferujemy przede wszystkim charakterystyczne procesy gatunku business coaching i executive coaching. Prowadzimy także wykłady dla jednostek jak i szkolenia otwarte.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy ulepszania umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, wzbogacenie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się jedynie do dziecięctwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możności zmiany swojej osobowości oraz rozszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko zdobywanie nowych kwalifikacyj, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Szkolenia Przemyśl »

  Na portalu edukacyjnym Podkarpackie Edumix można znaleźć informacje z sześciu kategorii tematycznych. Pierwsza kategoria to szkolenia i kursy organizowane na terenie województwa podkarpackiego. Druga kategoria to studia oraz studium, które są przeprowadzane m.in. przez podkarpackie szkoły i uczelnie. Sekcja trzecia to katalog firm szkoleniowych, uczelni wyższych oraz szkół policealnych i pomaturalnych z takich miast jak: Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg albo Krosno. Sekcja czwarta zawiera bazę przedszkoli i żłobków, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Podkarpacia. Sekcja piąta to kategoria poświęcona ośrodkom szkoleniowym z województwa podkarpackiego. W tej kategorii zawarte są informacje o podkarpackich hotelach, pensjonatach, ośrodkach szkoleniowo-konferencyjnych oraz innego tego typu obiektach pomocnych przy organizacji szkoleń, kursów oraz konferencji. Sekcja ostatnia, to dział ogłoszeń drobnych z zakresu korepetycji, książek oraz innych tego typu pomocy naukowych oferowanych na Podkarpaciu.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp »

  Jednym z najważniejszych elementów pracodawcy jest wykonanie szkoleń BHP. Jeżeli zaś właściciel firmy z nieznanych powodów nie jest w stanie przeprowadzić obowiązkowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, to ma możliwość ten proces zlecić nam. Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP w grupach oraz indywidualnie. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami w celu ustalenia terminu w jakim musimy przeprowadzić szkolenia z bezpieczeństwa higieny pracy. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy już tysiące szkoleń i na pewno wiemy jaką informację musimy przekazać procawnikom.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »