Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkoła':

1 · 2 · następna strona »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Do firmy szkolenia języków obcych English Way School zapraszamy niesłychanie miło skłonnych do uczenia się języków cudzoziemskich (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w rozmaitym wieku. Zapraszamy miło do zaznajomienia się z naszą ofertą umieszczoną na naszej stronicy www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący od podstaw, do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa, kurs rysunku Kraków. Kurs rysunku Elipsa prowadzony jest pod kierunkiem czynnych zawodowo architektów działających w branży projektowej, a także zajmujących się plastyką i rysunkiem architektonicznym w zakresie projektowania architektonicznego, perspektywy odręcznej, rysunku wymaganego na studia architektoniczne. Zajęcia z rysunku odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni w centrum miasta Krakowa. Dysponujemy wszelkimi materiałami potrzebnymi do przygotowania przyszłego kandydata na architekturę lub architekturę krajobrazu. Materiały przygotowane są w oparciu o doświadczenie prowadzących zajęcia oraz w oparciu o obecne trendy egzaminacyjne i projektowe. Kurs rysunku Elipsa działa już od roku 1999 z powodzeniem. Oferujemy kursy podstawowy, intensywny i wakacyjny oraz w ferie zimowe. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.kurs-rysunku.pl

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla nauczycieli i nie tylko »

  polekcjach.edu.pl - Forum dla nauczycieli i nie tylko dla nich. Bardzo dużo interesujących tematów dotyczących między innymi takich tematów jak: edukacja, droga do awansu zawodowego, nauczyciele stażyści i ich pierwsze doświadczenia, zwyczajni uczniowie oraz trudne przypadki czyli problemy wychowawcze, scenariusze lekcji, którymi można wymieniać się z innymi, sposoby na to jak być dobrym i skutecznym wychowawcą, można tutaj również umieścić swoje ogłoszenia dotyczące różnych spraw i znaleźć ciekawe i przydatne linki

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe za granicą »

  W dzisiejszych czasach brak zdolności posługiwania się językiem obcym jest traktowana jako ułomność. W dobie pogoni za zdobyciem satysfakcjonującej pracy, ta umiejętność jest zupełnie nieodzowna. Bardzo znaczącą wartość pokazuje uczestnictwo w licznych szkoleniach językowych. Dla nadążających za narastającym rozwojem rynku pracy proponujemy wiele wyróżniających się możliwości przyswojenia sobie jak również podnoszenia jakości posiadanych zdolności językowych. Zapraszam do poznania naszej propozycji szkoleń językowych.

  Oferujemy paletę sposobów na naukę języków obcych. Można uczestniczyć w kursach prowadzonych w kraju jak i poza krajem. Szkolenia w kameralnych grupach cechują się bardzo dobrą opinią pośród studentów. Dużo osób docenia szkolenia, gdzie każdy jest traktowany subiektywnie. Szczególnie popularne są także obozy językowe. Wśród naszej szerokiej propozycji kursów, szkoleń językowych i obozów językowych za granicą na pewno znajduje się to, co może okazać się najbardziej właściwym sposobem na naukę języka obcego.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła latania »

  Szkoła latania ULL serdecznie zaprasza do współpracy. Gwarantujemy minimum formalności związanych z dokumentacją pilota, a także ostatecznego sprawdzianu końcowego. Korzystna oferta, z pewnością zaintryguje wszystkich fanatyków lotnictwa. Mimo wielu przedsiębiorstw rywalizujących, wierzymy w skorzystanie z oferowanych kursów. Poprzez duże doświadczenie, wpoimy wiedzę niejednokrotnie wykraczającą poza bazowy projekt nauczania.Nie zwlekaj i już czym prędzej dopisz się do najbliższych kursów w okresie wiosennym. Nasze zamiłowanie to okazja dla Ciebie, na adaptację wartościowych uprawnień. Nieprzeciętną satysfakcję sprawi Nam fakt, iż początkujące starania w tym niecodziennym sporcie możesz stawiać z nami.Pod numerami tel. odpowiemy na wszelkie postawione pytania. Zachęcamy jednocześnie do formułowania pytań drogą elektroniczną. Piloci naszej placówki to z pewnością doświadczeni fachowcy. Nasza doświadczona załoga ekspertów, skutecznie przekaże Ci, niezbędną wiedzą oraz praktykę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy szkolący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy mają bardzo duży staż pracy w "Drogówce". Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych kursantów którzy otrzymali już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka Jazdy Ekspert jest Wrocławską szkołą jazdy oferującą szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A1, a dodatkowo B. Szeroka oferta dostosowana jest do założeń kursantów - szybki kurs w 30 dni, kurs weekendowy czy mega szybki kurs nauki jazdy w 15 dni dla osób posiadających elementarną wiedzę na temat jazdy samochodem. Mottem szkoły Ekspert jest efektywność a w konsekwencji zdawalność, indywidualne podejście, nasze zaangażowanie i dbałość o to, aby kurs był bezstresowy, lekki i skuteczny powoduje, że nasi kursanci uzyskują wysoką zdawalność za pierwszym razem potwierdzone rankingami WORD. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny za szkolenia, częste promocje oraz godziny doszkalające. Na stronie internetowej WWW można zwiedzić wirtualną siedzibę i sprawdzić jak wygląda szkoła jazdy Ekspert od środka.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Zapraszam wszystkich szukających nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy starszy - może zgłębić sekrety rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, da szansę młodzieży wybierającym się na Akademię Sztuj Pięknych przygotować się do egzaminu wstępnego na tej właśnie uczelni. Po za szkoły rysunku oferujemy również kurs malarstwa za sprawą którego będziecie mogli władać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po zakończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez ogródek rysowali akty, martwą naturę i malowali na przykład portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Koszalin »

  Praktyczny test na prawo jazdy samochodami osobowymi bardzo często wiąże się z dużym stresem, który powoduje popełnianie niepotrzebnych błędów, które kończą się oblaniem egzaminu. Taka sytuacja jest spowodowana głównie nieodpowiednim przygotowaniem do egzaminu. Nasza nauka jazdy Dyzio przygotuje Cię do bezstresowego prowadzenia samochodem, dzięki temu nie będziesz miał niepotrzebnych problemów z zdaniem praktycznego egzaminu i w następnym kroku swobodnie włączysz się do ruchu drogowego.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Legnica »

  Szkoła językowa w Legnicy oferuje głównie korepetycje i przeróżne kursy z języka angielskiego. Oferta obejmuje kursy dla młodzieży i osób dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Kursy językowe mogą obejmować słownictwo elementarne i zaawansowane. Jest też opcja zorganizowania specjalistycznych kursów językowych, jak choćby Business English czy angielski medyczny. Szkoła proponuje również kursy angielskiego przysposabiające go rozmaitych egzaminów - CAE, kursy gimnazjalne i inne. Jednymi z takich kursów, jakie cieszą się dużym zaciekawieniem są korepetycje i konwersacje. Lekcje indywidualne umożliwiają dopasowanie tempa nauki do konkretnego ucznia. Również materiał, jest dostosowywany do oczekiwań kursowicza. Ponadto godziny oraz częstotliwość zajęć są elastyczne, dzięki czemu mogą z nich skorzystać też osoby pracujące na zmiany lub nierzadko jeżdżące w delegacje. Wśród kursów można też odnaleźć ofertę dla przedszkoli. Każde przedszkole chce posiadać w swojej ofercie edukacyjnej naukę angielskiego, ale nie zawsze posiada własnego lektora. Dlatego nasza szkoła postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i proponuje kursy dla maluchów w przedszkolach. Na serwisie www znajdą Państwo bieżące informacje o szkoleniach proponowanych przez Strefę Językową Rubis. Szkoła oferuje naukę angielskiego w miejscowości Legnica i pozostałych miastach regionu, w tym między innymi w takich jak Jawor i Lubin. Na stronie znajdują się także materiały użyteczne w nauce języka angielskiego, jak choćby angielskie czasowniki nieregularne (irregular verbs). Siedziba szkoły mieści się w miejscowości Legnica na Dolnym Śląsku.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Joga Warszawa »

  Joga to bardzo wiekowa, a równocześnie powszechnie znana w większości krajów świata sztuka, z której z pewnością może skorzystać praktycznie każdy z nas. Wszystkie osoby które każdego dnia poświęcają jej chociaż kilkanaście minut na pewno przyznają rację co do tego, że w niezwykły sposób relaksuje ona i wycisza cały umysł oraz ciało, co z pewnością może mieć na nas bardzo pozytywny wpływ, zwłaszcza po dniu pełnym trudnych i stresujących sytuacji. Trzeba również zwrócić uwagę na to, że ćwiczenia jogi wbrew temu co sądzi wielu ludzi nie są zbytnio trudne, i każdy bez trudu może nauczyć się przynajmniej kilku z nich, nawet tych zupełnie podstawowych. A z pewnością warto, gdyż dzięki takiej prostej rzeczy życie niejednego człowieka może dosłownie z dnia na dzień ulec diametralnej odmianie.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zielone Szkoły »

  DWDz w Porębie Wielkiej - publiczna placówka oświatowa. Zapewnia profesjonalne usługi dla uczniów gdy pobierają naukę podczas tak zwanych zielonej szkoły. Ośrodek realizuje również obowiązki umieszczone w ustawie o systemie oświaty. DWDz funkcjonuje w oparciu o statut, program wychowawczy oraz program profilaktyczny. Organem prowadzącym dom Wczasowy jest Starostwo Powiatu Limanowskiego, a jednostka sprawujaca nadzór pedagogiczny to MKO - Małopolski Kurator Oświaty. Zielona szkoła jest najczęściej wybieraną opcją w Porębie Wielkiej.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych, a dodatkowo kategorii A czyli motocyklistów. W indywidualnej ofercie poza szkoleniem priorytetowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak również praktycznych. Nauka jazdy Gorlice posiada własną salę wykładową wyposażoną w niezbędne pomoce dydaktyczne, a oprócz tego plac manewrowy ze stanowiskami identycznymi do tych, z jakimi spotkają się państwo na egzaminie państwowym. Kursanci w naszej szkole uczą się jeździć jedynie pojazdami, na jakich będą zdawać późniejszy egzamin państwowy. Dla lepszego przygotowania się do części teoretycznej egzaminu państwowego stwarzamy naszym kursantom możliwość nieodpłatnego wykorzystywania komputerów wyposażonych specjalnie pod jego kątem.Zajęcia teoretyczne są prowadzone przy pomocy najaktualniejszych na rynku oprogramowań, jak i wzbogacone o pokazy multimedialne, a ponadto najciekawsze dostępne obecnie filmy szkoleniowe. W sali znajdują się komputery które są dostępne dla kursantów w godzinach od 11.00 do 16.00. Można za ich poradą sprawdzić stan swojej edukacji na każdym etapie wykładu jak również przygotować się adekwatnie do egzaminu. Właściwie każde z dostępnych stanowisk posiada program, a ponadto klawiaturę z jaką spotkają się Wy na egzaminie państwowym.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tańca Szkoła tańcaProject Salsa łódź - w ofercie każdy możliwy kurs tańca!! »

  W łodzi istnieje mnóstwo szkół tańca udostępniających odpowiedni kurs na dowolną technikę dla swoich kursantów(m.in. salsa, taniec brzucha) Przedstawiamy szkołę project salsa z łodzi. Wyróżnia się ona spośród innych firm projektujących strony przede wszystkich różnorodnością kursów oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Klient ma być zadowolony ze współpracy. Szkoła tańca Project salsa łódź stawia na komunikację z klientem w każdej fazie kursu tańca. Szczególnie w wyborze odpowiedniego dla nas rodzaju tanca. W szczególności polecamy gorącą salsę oraz taniec brzucha. W mieście łódź powstaje również wiele imprez na których można się popisać swoją znajomością danego tańca. Porozmawiać z innymi tancerzami o swojej o tym jaka jest twoja szkoła tańca oraz wymienić się ciekawymi piosenkami. Wszystko to w jedną noc! Szkoła tańca Project salsa zaprasza do swojej siedziby na ul.Gdańska57a, łódź tel.508 056 736Przyjdź i spróbuj swoich sił!

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe »

  Prezentujemy paletę metod na naukę języków obcych. Można uczestniczyć w kursach mieszczących się w Polsce i poza krajem. Szkolenia w kameralnych grupach posiadają bardzo dobrą opinię pośród kursantów. Wiele osób chwali sobie szkolenia, gdzie wszyscy traktowani są subiektywnie. Wyjątkowo popularne są też obozy językowe. W naszej propozycji kursów językowych, szkoleń i obozów językowych za granicą z pewnością odnajdziesz to, co prawdopodobnie może okazać się najbardziej nadającym się sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego.

  Polska jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości wyboru lokalizacji pracy w obcym kraju. Bez nauki obcego języka nie mamy szans na odnalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w szkoleniach językowych, całkowicie odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy, która nas interesuje. Uczestnictwo w kursach języka za granicą stwarza sposobność swobodnego jeżdżenia po różnych krajach. Możemy spodziewać się różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Opole »

  Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - najlepsza auto-szkoła w Opolu.

  U nas prawko Opole to łatwa sprawa - w odpowiedni sposób przygotujemy Cię zarówno w praktyce jak i teorii, dzięki czemu egzamin na prawo jazdy będzie tylko czystą formalnością.

  Wiedza oraz doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu ponad dwudziestoletniego istnienia na rynku nauczyły nas, że jedynie idąc za stale zmieniającymi się warunkami na rynku motoryzacyjnym oraz wymaganiami kursantów zapewnimy wysoki poziom szkoleń.

  STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - nauka jazdy Opole na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bell Kraków - angielski »

  Kiedy decydujemy się wybrać na kurs języka angielskiego decyzje podejmujemy zwykle po dogłębnej analizie naszych możliwości oraz zasobności portfela. To proste spostrzeżenie odwołuje się do znanego od dawna powiedzenia, co "tanie to drogie". Jak wiemy w Krakowie istnieje wiele szkół językowych, niektóre kuszą promocjami a później okazuje się, że nagle źle oszacowały koszta i nagle bankrutują.

  Decydując się wydać swoje pieniądze powinniśmy to zrobić rozsądnie. Idąc tym tropem pragnę zwrócić uwagę na dobrze znaną w Krakowie szkołę Gama-Bell. Starsi z nas pamiętają, że jej początki sięgają lat przełomu gospodarczego. Czyli istnieje ponad 20 lat. To szkoła językowa Bell była jednym z prekursorów prywatnej nauki języka angielskiego. O jej sukcesach w dziedzinie nauczania świadczą nieustannie liczne zapisy na kolejne kursy. Dzieje się tak gdyż kurs angielskiego jest oparty o dobry i sprawdzony na całym świecie program szkół BELL. Ponadto szkoła co roku poddawana jest surowej weryfikacji niezależnych organizacji dbających o wysoki poziom nauki języków obcych.
  Istnieje jeszcze coś co sprawia, że szkoła cieszy się dużym zaufaniem, to dobry i sprawdzony w boju zespół, świetni lektorzy i entuzjastyczne podejście do pracy:)

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Trening psa to niezwykle znaczący składnik wspólnego, rutynowego życia. Proces treningu to nie tylko modyfikowanie psiego intelektu, szkolenie typowego posłuszeństwa wobec nas, ale przede wszystkim modelowanie wzajemnej więzi oraz zaufania. Trening czworonoga powinno być bazujące o korzystne wzmocnienia a co za tym idzie być harmonijne z przebiegami szkolenia. To wskutek tego nauczanie będzie dla psa bezproblemowa jak również przyjemna, a uzyskane zamysły - dumą przewodnika. Szkolenie pozytywne należyte jest dla czworonogów każdych ras niezależnie na rozmiar i czas życia.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Ratownictwa »

  Decydując się na uzyskanie prawa do wykonywania zawodu ratownika mamy do wyboru następujące medyczne uczelnie: szkoła ratownictwa, studium ratownictwo medyczne lub wyższe studia ratownictwa medycznego. W zależności od wybranego trybu przyszły ratownik medyczny studia zaoczne (również 3-letnie) może ukończyć eksternistycznie w 2 lata. Szkoła ratownictwa trwa 2 lata, natomiast na kierunku ratownictwo medyczne studia wyższe ukończy się po 6 semestrach nauki. Kończąc studia ratownik medyczny uzyskuje możliwość pracy w oddziałach ratunkowych, szpitalach publicznych i prywatnych oraz wielu innych miejscach.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka Tańca Studio Szkoła Tańca Białystok »

  Studio Tańca Białystok. Najszersza taneczna oferta i najbardziej komfortowe warunki. Kursy tańca dla wszystkich, Latino Solo, Zumba... kursy tańca, nauka tańca www.fabrykatanca.pl Studio tańca Białystok. Nauka i kursy tańca. Szkoła Tańca Fabryka Tańca prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, par przedmałżeńskich oraz solo. Latino Solo, Zumba, Latin Style, Power Dance, Latin Max, fitness, joga, pilates, tango argentino, kursy tańca użytkowego, kursy tańca towarzyskiego oraz wiele, wiele innych taneczno-ruchowych zajęć w najwiekszej i najnowocześniejszej szkole tańca w Białysmtoku. Fabryka Tańca Centrum Tańca i Fitness oferuje: Kursy tańca dla dzieci i młodzieży: - baby dance (3-6 lat) - taniec nowoczesny (7-10 lat, 11-14 lat) - tanic towarzyski (od 6. roku życia) - hip hop (7-10 lat, 11-14 lat, pow. 15 lat) - dancehall (11-14 lat, pow. 15 lat) - zumbatomic (6-9 lat, 10-14 lat) - house (od 6. roku życia) - new age (od 6. roku życia) Kursy tańca w parach dla młodzieży i dorosłych: - kursy tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania - tango argentino - kursy tańca użytkowego - lekcje indywidualne (tutaj również pary przedmałżeńskie) - pierwszy taniec weselny Kursy tańca solo dla młodzieży i dorosłych: - Latino Solo - Zumba - Taniec brzucha - Lady’s Styling - Latin Glamour - Power Dance - Dancehall - Cuban Dance - Salsa Solo Kursy dla firm: - indywidualne dopasowanie zajęć Zajęcia fitness: - Pilates - Joga - Biodra, Uda, Pośladki (BUP/ABT) - Zdrowy Kręgosłup - Pilates/Joga MIX - Zumba - TMT Total Muscle Training NOWOŚĆ!! - Gimnastyka Wyszczuplająca/Płaski Brzuch wszystkie informacje na temat zajęć znajdują się na stronie www. fabrykatanca. pl www.fabrykatanca.pl

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »