Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'świadectwa energetyczne':

 • Kancelaria Majątkowo Finansowa Skonieczna-doradca finansowy, pośrednictwo finansowe »

  Jako Doradca Finansowy Open Finance S.A. bezpłatnie pomagam osobom poszukującym najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla siebie i swoich bliskich. Istotą mojej działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, kredytów konsolidacyjnych oraz inwestycji i planów emerytalnych.Usługi świadczone przeze mnie są całkowicie darmowe dla klienta.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne Warszawa »

  Nasza firma trudni się wyrabianiem certyfikatów energetycznych dla mieszkań nowych. Działamy w obrębie Warszawy oraz w okolicznych miastach jak Łomianki, Marki, Mińsk Mazowiecki. Świadectwa energetyczne Warszawa sporządzamy dla lokali mieszkaniowych, domów dwurodzinnych (tak zwane bliźniaki) bez klimatyzacji i również z klimatyzacją, obieitów wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej. Cena wykonania audytu energetycznego uzależniona jest przede wszystkim od wielkości badanego obiektu oraz od złożoności projektów budowlanych.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Budujesz swój wymarzony dom? Zadzwoń do nas by uzyskać niezbędny dokument jakim jest świadectwo energetyczne. Nasza firma jest profesjonalistom w tej branży i działa na rynku od ponad 4 lat. Świadectwa energetyczne są dziś obowiązkiem dlatego warto je wyrobić u profesjonalistów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do budowy domów energooszczędnych »

  Jesteśmy firmą, która pomaga uzyskać dopłaty do budowy domu energooszczędnego. Na naszej stronie znajdziesz także wszystkie niezbędne wiadomości na temat tego, czym są certyfikaty energetyczne. W prostych słowach tłumaczymy jak wyglądają, czym się znamionują, jak je zdobyć i co nam dają. Jeżeli Państwu zbawienne są świadectwa energetyczne, prosimy odwiedzać naszą stronę. Przekonają się Państwo, jaki jest bezproblemowy przebieg ich pozyskania. Certyfikaty energetyczne pozostały wprowadzone 1 stycznia 2009 r. jako wdrożenie Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy, w zamiarze wypromowania reformy efektywności energetycznej budynku Unii Europejskiej. Taka deklaracja energetyczne budynku jest ważne przez 10 lat. Musi je posiadać budynek przeznaczany do korzystania oraz podlegający zbyciu lub najmowi czy mieszkania.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »