Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'spodnie':

 • Sklep sportowy z odzieżą Nike, Adidas »

  Sportowy Sklep będzie gwarancją spełnienia Twoich oczekiwań – nasze produkty oraz akcesoria marek Nike, Adidas, Puma,Ecko pomogą uzyskać Ci pełen komfort wtedy kiedy będziesz ćwiczyć podczas swoich treningów oraz pozwolą Ci na czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej i szeroko rozumianej rekreacji. Podmiot kepi Toys jest na rynku od 1998 roku, od roku 2006 zapoczątkowaliśmy sprzedaż online poprzez serwisy aukcyjne oraz własny sklep online.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unicorno niezależna marka odzieżowa online »

  Strona oferująca unikatową odzież damską niezależnej projektantki Moniki Oczkowskiej. Zjawiskowe sukienki, bluzki oraz spodnie. Luksusowe surowce łączymy z wysmakowanym detalem i precyzyjną konstrukcją, tworząc niekonwencjonalny, współczesny design. Modele Unicorno powstają w małym salonie krawieckim, który dba o najmniejszy detal, doprowadzając każdą sztukę do perfekcyjnego wykończenia. Twórcą UNICORNO jest Monika Oczkowska, absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, która po kilkunastu latach projektowania dla największych polskich marek odzieżowych wciąż czuje niedosyt i poszukuje nowych wyzwań.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ochronniki słuchu optima »

  Pracownicy w każdej firmie muszą przechodzić podstawowe warsztaty z zakresu przepisów pracy. Przepisy tego rodzaju są najbardziej istotne ponieważ w przypadku gdy w firmach znajdują się różne niebezpieczne maszyny trzeba wiedzieć jak postępować. W związku z tym dla pracowników powinny być bardzo istotne instrukcje bhp, które określają bardzo istotne zachowania jakie należy podejmować aby nigdy nie stało się nic złego. Przepisy bhp wcale nie są tak trudne jakby się mogło wydawać jednak tak de facto to spora większość problemów powodowanych jest zwykle przez samych pracowników. Ma możliwość to na przykład wynikać z baku stosowanie szelek bezpieczeństwa. Szelki takie pozwalają znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywania różnych skomplikowanych zleceń. W związku z tym warto stosować takie rozwiązania aby unikać niebezpieczeństw.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »