Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'przedszkole':

 • Żłobek i Przedszkole Harmonia Legnica »

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Harmonia mieszczący się Legnicy na ul. Kościuszki i Łukasińskiego to wykwalifikowana i kompetentna kadra pedagogiczna, profesjonalna opieka nad dziećmi, indywidualne podejście do naszego wychowanka, zajęcia i zabawy prowadzone zgodnie z programem MEN, atmosfera życzliwości serdeczności, wzajemnego zaufania.Zapewniamy spokojną i domową atmosferę, profesjonalizm, kwalifikacje oraz kompetencje osobiste i społeczne pań opiekujących się naszymi maluszkami. Jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby naszych milusińskich. Dzięki współpracy z państwem, wzmocnimy w dziecku wiarę w siebie oraz poczucie, że jest akceptowane i ważne tworząc przy tym okazje i możliwości osiągania przez nie sukcesów.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów Kraków »

  Trening psa to niezwykle znaczący składnik wspólnego, rutynowego życia. Proces treningu to nie tylko modyfikowanie psiego intelektu, szkolenie typowego posłuszeństwa wobec nas, ale przede wszystkim modelowanie wzajemnej więzi oraz zaufania. Trening czworonoga powinno być bazujące o korzystne wzmocnienia a co za tym idzie być harmonijne z przebiegami szkolenia. To wskutek tego nauczanie będzie dla psa bezproblemowa jak również przyjemna, a uzyskane zamysły - dumą przewodnika. Szkolenie pozytywne należyte jest dla czworonogów każdych ras niezależnie na rozmiar i czas życia.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole Wilanów »

  Prywatne przedszkole W Pustyni I W Puszczy zaprasza do wspólnego odkrywania świata. Nasze prywatne przedszkole mieści się na Warszawskim Wilanowie. Profilem naszego przedszkola jest wszystko co jest związane z podróżowaniem oraz odkrywaniem świata. Nasi podopieczni dzięki połączeniu nauki z zabawą oraz naszymi autorskimi metodami dydaktycznymi rozwijają się bardzo chętnie i szybko. Zapewniamy atrakcyjne zajęcia podstawowe jak i fakultatywne. W celu lepszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »