Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pompy':

 • Studnie głębinowe »

  Potrzebujesz zakładu do wywiercenia studni głębinowej? Polecam Zakładu Usług Studziennych Marian Wójcik z Kielc. Firma powstała w 1968r. Posiada ogromne praktykę w branży - ponad 2000 zrealizowanych otworów w połączeniu z osiągnięciami najnowszych technologi wiertniczych czyni z niej lidera rynku w zakresie różnego typu wierceń. Posiada wyspecjalizowaną kadrę pracowników z uprawnieniami wiertniczymi oraz geologicznymi niezbędnymi do wykonywania otworów do 300m. Wierci otwory studzienne o średnicy do 20 cali jak również odwierty pod pompy ciepła a także piezometry, pale betonowe oraz odwodnienia. Wszystkie otwory wykonujemy bez użycia płuczki - co jest bardzo ważne dla wydajności studni w niełatwych ustaleniach hydrogeologicznych. Studnie głębinowe to nasza pasja i specjalizacja.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Poszukujesz wysokiej jakości, niezawodnych siłowników hydraulicznych tłokowych lub nurnikowych,a może teleskopowych? W naszym katalogu znajdziesz siłowniki tłokowe i nurnikowe o skoku do 6000 mm i dowolnym sposobie mocowania. Wykonujemy także remonty większości rodzajów cylindrów hydraulicznych. A może potrzebujesz przewody hydrauliczne wysokociśnieniowe, lub zasilacz hydrauliczny dedykowany pod Twoje indywidualne wymagania? Twoje urządzenie trzeba wyposażyć w napęd hydrauliczny? Zapraszamy do nas, doświadczenie połączone z pasją oraz fachową wiedzą pozwoli nam znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. W naszej bogatej ofercie znajdziesz pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza,filtry, oleje, manometry i inne elementy stosowane w układach hydrauliki siłowej. Nasi doradcy techniczni służą radą i pomocą przy doborze części zamiennych do urządzeń z napędem hydraulicznym. Pomożemy także w doborze zamienników pomp czy zaworów.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Celinex sp. z o.o. - pompy ciepła Łódź »

  Nasze środowisko, w naturalny sposób gromadzi ogromne ilości energii cieplnej w gruncie, wodzie czy powietrzu, która dostaje się na Ziemię poprzez Słońce. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu (znanemu już dobrze na zachodzie) – pompie ciepła, można tę energię wykorzystać w postaci: ogrzania domu czy przygotowania ciepłej wody użytkowej. Jeśli wybierzesz ogrzanie domu za pomocą pompy ciepła Łódź otrzymasz wyjątkowo niskie rachunki za ogrzanie i eksploatację, ale i również przyczynisz się do ochrony środowiska, bowiem pompy ciepła Łódź charakteryzują się zmniejszoną emisją szkodliwych substancji . Wejdź na stronę firmy Celinex i sprawdź ile możesz zyskać. Zapraszamy

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła - Specjaliści »

  Stowarzyszenie specjalistów od pomp ciepła zrzesza profesjonalistów w branży instalacyjnej systemów grzewczych opartych na pompach ciepła, czyli nie tylko instalatorów, ale także projektantów, firmy wiertnicze, producentów związanych z branżą budowlaną. Zapraszani do stowarzyszenia specjaliści to elita wśród instalatorów, posiadająca rzetelną wiedzę i kwalifikacje poparte zarówno certyfikatami, jak też wieloletnim doświadczeniem i liczbą zamontowanych jednostek grzewczych. Na naszej stronie znajdziecie artykuły dotyczące między innymi: „Pompa ciepła - chłodzenie pasywne i aktywne”, „Typowe błędy instalacji z pompą ciepła”, „Jak sprawić, by pompa ciepła pracowała bezawaryjnie 25 lat !” „,Pompy ciepła eksploatacja i konserwacja” .

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • FHU Wójcik Wymienniki ciepła »

  Firma WÓJCIK wyspecjalizowała się w sprzedaży części a także naprawie maszyn budowlanych i drogowych. Daje klientom możliwość wyboru spośród zasobnego asortymentu części importowanych, pochodzących od światowej klasy producentów. Wysoka jakość oferowanych produktów gwarantuje długie lata doskonałej funkcjonalności. Zwiększa to komfort pracy a także jej efektywność. Firma wykonuje także wszelkiego rodzaju naprawy obejmujące maszyny tego typu. Gwarantuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz instytucjom. Jeżeli jesteś zainteresowany, koniecznie odwiedź tę stronę internetową bądź siedzibę firmy znajdującą się w Legnicy przy ulicy Chocianowskiej. Serdecznie Zapraszamy:

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • WANDALEX jcb części »

  Wandalex Spółka Akcyjna to firma z wieloletnim doświadczeniem, stawiająca przede wszystkim na nieprzerwany rozwój i badanie aktualnych wymogów rynku. Powstaliśmy już w 1995 roku, niemniej jednak nasza propozycja uległa na przekroju upływu czasu istotnej modernizacji i poszerzeniu. Naszymi największymi walorami jest profesjonalizm i elastyczne dopasowywanie się do potrzeb klienta. W tej chwili posiadamy oddziały na terenie Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Łodzi, Katowic, Poznania i Kielc. Już niedługo pojawi się pierwszy sklep internetowy. Mimo wieloletniej tradycji, kładziemy na nowoczesne i innowacyjne nastawienie do biznesu. Dzięki temu udało nam się pokonać wszelkie bariery rozwojowe i pozyskać status lidera w branży. Otwartość na ciekawe współprace to w efekcie ciągły progres i doskonalenie bieżącej oferty. W dziedzinie wszechstronnego wykonawstwa hal magazynowych wraz z wyposażeniem nie mamy sobie równych. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MuoviTech odnawialne źródła energii »

  Oferta firmy Mouvitech trudni się zapewnianiem na rynek systemów przewodów kolektorowych Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Firma powstała w 2002 roku, założona przez rodzinę Ojala. Główna siedziba jest w Szwecji w miejscowości Boras, a inne zakłady wytwórcze mieszczą się w Wielkiej Brytanii, Holandii, Finlandii oraz w naszym kraju. Lokalne biuro handlowe Mouvitech Polska sp. z o. o. i fabryka znajduje się w Niepołomicach. W asortymencie firmy znajdują się takie produkty jak: kolektory poziome, komory rozdzielaczowe i rozdzielacze, sondy pionowe, rury preizolowane, złączki i zawory, rury PE i różnego typu urządzenia używane w branży Dolnych Źródeł Zasilania Pomp Ciepła. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydrofory - mar-mag.pl »

  Jeśli rozmyślasz czym wypompować starą wodę basenową, a czym wpompować nową oraz czysta, to już nie powinieneś się martwić. Zrób u nas zakupy i wejdź w posiadanie niezwykłej jakości pompy hydroforowe, które znacznie ułatwią twoja pracę. Posiadamy hydrofory kilku przodujących na rynku marek. Tylko u nas znajdziesz pompy w najprzystępniejszych cenach na rynku. Reprezentujemy firmę, która oferuje pompy już od kilku lat i mamy pewność tego, co dla każdego klienta jest najlepsze. Gorąco zapraszamy do naszego sklepu po pompy. Nie ma powodu szukać w innych sklepach.

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompa zębata »

  Mamy w katalogu usług i produktów rozległy asortyment sprzętu z zakresu hydrauliki siłowej. Wyszukają Państwo u nas pompy i silniki hydrauliczne, w tym takie urządzenia jak: pompa łopatkowa, pompa tłoczkowa i pompa zębata. Oferujemy zarówno kompletne pompy jak też gruntownie wybrane części zamienne do tych pomp. Każda pompa gwarantuje efektywną pracę, są one dokładnie sprawdzone, sprawdzą się w wymagających układach hydraulicznych i na 100% spełnią Państwa nadzieje i dodatkowo potrzeby. Nowym produktem, oferowanym przez moją firmę są kompletne sprzęgła do napędu pomp i silników hydraulicznych oraz ich detale. Asortyment mojej firmy stale się powiększa. Mamy urządzenia do hydrauliki samochodowej, filtry i rozdzielacze, orbitrole i wiele innych. Dajemy gwarancję także serwis i naprawę wszystkich maszyn hydraulicznych, a na wykonane usługi dajemy gwarancję.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »