Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'plastyczne':

 • Warsztat Filcowania »

  Pracownia Działań Twórczych ma przyjemność zachęcić dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach plastycznych. Proponowane zajęcia stymulują progres młodego umysłu, odkrywają wyobraźnię, indywidualne myślenie, kształtują ekspresje twórczą, oraz są świetnym sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu. W trakcie działalności artystycznej dzieci zdobywają wiedzę, twórczo poznają rzeczywistość, wyrażają swoje emocje. Uczestnicy spotykają się z różnego rodzaju technikami malarstwa, rzeźby, rysunku, tkaniny artystycznej, grafiki. Tworzymy z różnorodnych materiałów, takich jak między innymi gips, mydło, glina, materiały przyrodnicze. Nasze zajęcia charakteryzuje stała różnorodność – spotkania maja miejsce zarówno w plenerze, jak i w pracowni. Od niedawna prowadzimy warsztat Filcowania. Mamy zróżnicowane wiekowo grupy – rozwijamy zdolności dzieci, jak i pomagamy przygotować młodzież do rozpoczęcia nauki w szkołach plastycznych. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach do 10 osób, aby móc poświęcić każdej osobie odpowiednią ilość czasu. Zachęcamy również osoby dorosłe – możecie odkryć swój talent i spełniać się twórczo. Proponujemy także indywidualne lekcje grafiki komputerowej. Spotkania prowadzi plastyk, specjalista wychowania plastycznego, Bożena Justyna. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Pracowni Działań Twórczych.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny »

  Szał dla plastyków - to sklep najlepiej zaopatrzony w Polsce i posiadający największy wybór artykułów plastycznych. Od wielu lat Szał specjalizuje się w sprzedaży artykułów plastycznych dla artystów wymagających najlepszej jakości. Sklep plastyczny mieści się w Krakowie przy ulicy Pijarskiej 2. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-18. W sklepie tym oferowane są jedynie artykuły atestowane, najlepszych firm światowych takich jak : Talens Polska, kolibri, Derwent, Winsor & Newton, Reeves i wielu, wielu innych. Sklep oferuje w ciągłej sprzedaży artykuły plastyczne takie jak : farby akrylowe, farby olejne, farby do szkła, farby do tkanin, farby wodne, podobrazia, tablice, artykuły kreślarskie, artykuły pozłotnicze, artykuły rzeźbiarskie, palety malarskie, pędzle, szpachelki, sztalugi i wiele innych .
  Sklep plastyczny zajmuje się dodatkowo również profesjonalną oprawą obrazów oraz wypożyczaniem sztalug na różnego rodzaju wernisaże. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Zapraszam wszystkich szukających nowych umiejętności do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którymto każdy - młodszy czy starszy - może zgłębić sekrety rysunku i malarstwa. Kurs rysunku który odbywa się w naszym studio, da szansę młodzieży wybierającym się na Akademię Sztuj Pięknych przygotować się do egzaminu wstępnego na tej właśnie uczelni. Po za szkoły rysunku oferujemy również kurs malarstwa za sprawą którego będziecie mogli władać pędzlem w mistrzowstkim stylu. Po zakończonym kursie w naszym studio, będą Państwo bez ogródek rysowali akty, martwą naturę i malowali na przykład portrety. Kursy przeprowadzamy dla dowolnego stopnia trudności. Siedziba naszego studio to ul. Ukryta 29 30-203 Kraków. Kontakt telefoniczny z nami pod numerem 505 526 839. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płótna malarskie »

  Wszystkich entuzjastów sztuk plastycznych - zarówno tych traktujących malarstwo jako praca zarobkowa, jak i malarzy-hobbystów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Talents Polska. Firma jest dystrybutorem wysokiej klasy akcesoriów plastycznych. Cała gama produktów oferowanych przez firmę Talents zaprezetnowana została w obrębie strony Tap-art.pl. Można znaleźć tu informacje na temat takich artykułów jak różnego rodzaju farby, w tym olejne i akrylowe, sztalugi, podobrazia czy pastele olejne bądź suche. Wszyscy, którzy pragną nabyć dobrej jakości płótna malarskie, również zapraszamy do zakupów w sklepie Talents.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Operacja plastyczna brzmi surowo! Sporo ludzi, które słyszą „operacja plastyczna” w klinice chirurgii plastycznej jest zdruzgotana. Kojarzy się to, z ciężkim zabiegiem i z bólem. Mimo to dużo ludzi się na operacje plastyczne kusi. Chirurg plastyczny z Krakowa tłumaczy, że przede wszystkim wzgląd psychiczny decyduje, że grupy osób chcą korzystać z operacji plastycznych. Kompleksy ma każdy z nas ale nie każdy umie z nimi żyć. Osoby pewne siebie, które kochają w pełni siebie wielokrotnie zajmują w pracy wysokie stanowiska i posiadają wielkie sukcesy w życiu. A ci, którzy nie lubią swojego wyglądu chcieliby ukryć się w bezludnym miejscu i nie funkcjonować w życiu społecznym. Mechanizmy w naszej głowie kierują jak funkcjonować i jak działać. Zazwyczaj jest tak, że nasze ciało ma duży wpływ na nasze życie. Przez to czasami wystarczy operacja plastyczna, aby naprawić defekty wyglądu i natychmiast psychika zaczyna działać inaczej. W wielu przypadkach grupy osób przebojowe są uważane także jako osoby piękne. One czują się dobrze we swoim ciele i przez swoje działanie pokazują to światu. Kliniki chirurgii plastycznej proponują swoim pacjentom różnorakie zabiegi. Od poprawy uszu po cięższe operacje plastyki brzucha czy tym podobne. Efekt końcowy jest identyczny- czuć się idealnie! Chirurg plastyczny z Krakowa zachęca do poddawania się operacjom plastycznym bo wie jaki to ma wielki wpływ na życie. Należy brać pod uwagę ból, który towarzyszy operacjom plastycznym pomimo tego ból mija, zaś wygląd i komfort w postrzeganiu siebie na zawsze są lepsze.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »