Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanową':

 • Izolacja cieplna »

  Solidny partner w budownictwie jest na wagę złota. To nieocenione wsparcie w każdym projekcie. Dlatego tak ważne jest, by podwykonawca cieszył się renomą i zaufaniem. Taką firmą, solidną i godną zaufania jest Thermal-Tech – specjalista w dziedzinie izolacji cieplej, izolacji akustycznej, czy ocieplenia pianką poliuretanową. Thermal-Tech jako wykonawca izolacji przeciwogniowych, izolacji rurociągów grzewczych i izolacji kanałów wentylacyjnych zdobył uznanie i doświadczenie nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Belgii, Danii czy we Włoszech. Na stronie przedsiębiorcy dostępne są zdjęcia i opisy zrealizowanych projektów, w tym znajdują się projekty takie jak: izolacja zimnochronna, hydroizolacja, ocieplenie pianka poliuretanową i izolacja cieplna. Większość usług oferowanych przez Thermal-Tech t projekty przemysłowe (jak na przykład izolacja kanałów wentylacyjnych na parkingach wielkopowierzchniowych, czy izolacja rurociągów grzewczych w fabrykach i szpitalach). Jednak również osoby prywatne mogą skorzystać z doświadczenia Thermal-Tech zamawiając usługę ocieplenia i izolacji pianką poliuretanową poddaszy i dachów. To nowoczesna, ekonomiczna i wygodna metoda ocieplenia może być stosowana z powodzeniem w domach prywatnych, zastępując tradycyjne metody ocieplenia dachów z wykorzystaniem wełny mineralnej. Szczegóły oraz wycena inwestycji dostępna jest na stronie domowej przedsiębiorcy, na którą warto zajrzeć już dziś.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie budynku pianką poliuretanową »

  Jedną z rzeczy, które muszą oczywiście być zrealizowane szczególnie w starszym budownictwie jest odpowiednie ocieplenie budynku. Jest to bardzo istotne. Dzięki naszej korporacji możecie Państwo ocieplić swój budynek w bardzo intuicyjny sposób. Posiadamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technologii LallaFom Usa co świadczy o jakości wykonywanych przez moją firmę usług. Ocieplanie fundamentu pianką poliuretanową jest bardzo istotną rzeczą. Nasze usługi opracowujemy w wielu aglomeracjach Polski takich jak Chełmża, Kruszwica, Bydgoszcz, Warszawa i wiele innych. Jesteśmy pewni, że wybierając naszą spółkę do usługi jaką jest ocieplenie chłodni czy też izolacja dachu płaskiego zyskają Państwo bardzo mnóstwo i będą w stu procentach zadowoleni. świadczymy usługi zarówno budynki przemysłowe jak też mieszkalne. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, »

  Najlepsze rozwiązania akustyczne. Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne. Nasze materiały wygłuszające są stosowane do izolacji akustycznej pomieszczeń takich jak lokale mieszkalne lub użytkowe. Dzięki zastosowaniu warstwy samoprzylepnej nasze pianki akustyczne w bardzo łatwy sposób można montować do różnego rodzaju powierzchni. Zapraszamy do kontaktu Klientów firmowych i indywidualnych.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »