Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ochrona':

 • Rolety poznań »

  Firam VERTI LINE od 1992 roku zajmuje się produkcją elementów do zaciemniania pomieszczeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia że wykonane przez nas produkty są wysokiej jakości. Specjalizujemy się w produkcji rolet, żaluzji, moskitier, markiz i bram.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Warszawa »

  W dzisiejszych czasach rynek ochrony stał się dość specyficzny. Jeżeli Twoje dzieci to dla Ciebie prawdziwy skarb, a bezpieczeństwo Twojej rodziny jest dla Ciebie sprawą najważniejszą- dobrze trafiłeś. Miło nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zaprezentować firmę Special Services, która powstała na zasadach określonych w Ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia i działa w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Działalność nasza się opiera się o świadczenie usług takich jak: ochrona osób, ochrona wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej i handlowej, ochrona dzieci. Największą wartością dla naszej agencji jest uzyskanie satysfakcji klienta oraz okazane nam zaufanie. Staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo powierzonych nam do ochrony osób i mienia.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby do drewna »

  Już od kilku lat nasza firma prowadzi prężną działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji środków, które zadbają o Państwa podłogę. Wiemy, że nie jest to proste zadanie, dlatego tak tworzymy nasze impregnaty, farby i oleje do podłóg, aby ułatwić Państwu to zadanie. Zdajemy sobie sprawę, że tylko zadowolony, i to w pełni, Klient będzie chciał po raz kolejny zakupić nasze preparaty dlatego robimy wszystko, aby tak się stało. Polecamy nasze impregnaty do drewna, ponieważ to najwyższa jakość potwierdzona przez Klientów.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram »

  Ochrona przedsiębiorstw różnego rodzaju, to jedno z najważniejszych zagadnień związanych nie tylko z samą ochroną pracowników, ale przede wszystkim z zabezpieczeniem własności i ograniczeniem dostępu osobom niepożądanym. Instalacje alarmowe Komers z Łodzi stosują specjalistyczne alarmy, które pozwalają zapobiegać drobnym włamaniom, przenikaniu informacji i powstawaniu różnego rodzaju usterek. Sprzedawana kontrola dostępu chroni biura przed wstępem na dany obszar osób nieupoważnionych. Aby odpowiednio zabezpieczyć swoją firmę, warto zainwestować w profesjonalny sprzęt ochronny jak instalacje alarmowe i monitoring CCTV. Jako dystrybutor kamer CCTV i oświetlenia LED, od lat dbamy o udoskonalanie naszej oferty, dla Państwa satysfakcji. W naszym asortymencie obecnie znajdują się alarmy Łódź, oświetlenie LED, kontrola dostępu, napędy bramowe a nawet takie produkty jak systemy konferencyjne i nagłośnienia. Charakteryzuje nas konkurencyjna jakość i doskonała trwałość oferowanych produktów.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep kamery »

  Systemy zabezpieczeń to główny towar oferowany przez sklep (kamery). Sklep internetowy zaprasza do zakupów. W ofercie sklep posiada: - alarmy, - domofony, - kamery do monitoringu, - rejestrator, - kamera przemysłowa. Sklep oferujący systemy zabezpieczeń to jeden ze sklepów działających pod szyldem firmy Nekma. Dzięki temu, że firma prowadzi 4 inne sklepy stacjonarne oferujące kamery, rejestrator Satel i telewizję przemysłową. Sklepy z systemami alarmowymi znajdują się w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu. Dzięki temu towar dostępny na stronie sklepu internetowego z kamerami jest fizycznie dostępny w ciągu 48 godzin od zamówienia. Sklep poza bogatą ofertą produktów takich jak domofony, alarmy, rejestrator Satel, inne akcesoria związane z ochrona oferuje szkolenia i pomoc techniczną. Pod wskazanymi adresami mailowymi i numerami telefonów czekają specjaliści, którzy chętnie pomogą i doradzą jaki system zabezpieczeń wybrać lub czym charakteryzują się poszczególne alarmy, kamery i domofony. Zapraszamy do zakupów w sklepie, który oferuje rejestrator Satel!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »