Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'nauka':

1 · 2 · następna strona »
 • Korepetycje angielski ząbki »

  Do firmy szkolenia języków obcych English Way School zapraszamy niesłychanie miło skłonnych do uczenia się języków cudzoziemskich (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w rozmaitym wieku. Zapraszamy miło do zaznajomienia się z naszą ofertą umieszczoną na naszej stronicy www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.
  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.
  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  LEXISPRO zapewnia stały nadzór metodyczny nad całym procesem szkoleniowym począwszy od przeprowadzenia audytu, podziału na grupy, doboru lektorów i materiałów szkoleniowych
  aż po nadzór nad jakością szkoleń i postępami słuchaczy.
  szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący od podstaw, do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa, kurs rysunku Kraków. Kurs rysunku Elipsa prowadzony jest pod kierunkiem czynnych zawodowo architektów działających w branży projektowej, a także zajmujących się plastyką i rysunkiem architektonicznym w zakresie projektowania architektonicznego, perspektywy odręcznej, rysunku wymaganego na studia architektoniczne. Zajęcia z rysunku odbywają się w profesjonalnie wyposażonej pracowni w centrum miasta Krakowa. Dysponujemy wszelkimi materiałami potrzebnymi do przygotowania przyszłego kandydata na architekturę lub architekturę krajobrazu. Materiały przygotowane są w oparciu o doświadczenie prowadzących zajęcia oraz w oparciu o obecne trendy egzaminacyjne i projektowe. Kurs rysunku Elipsa działa już od roku 1999 z powodzeniem. Oferujemy kursy podstawowy, intensywny i wakacyjny oraz w ferie zimowe. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.kurs-rysunku.pl

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" urządza kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, ogromne doświadczenie, wyspecjalizowana załoga instruktorów, niesłychanie wysoka zdawalność powoduje, że nasza szkoła zasługuje na tytuł KRÓLA w tej dziedzinie! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B a także B1. Zapisz się do nas na kurs, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" w całości podoła Twoim oczekiwaniom. Nie tylko fachowo przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zagwarantujemy Ci przyjemną, przychylną atmosferę w trakcie kursu. Spowodujemy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszystkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Potyczki z wiedzą »

  Wiadomości z obrębu oświaty i wiedzy w jednym miejscu na stronie www. Zmagasz się z rozumieniem mądrości? Zapraszamy na naszą stronę, przypuszczalnie tylko na niej odkryjesz coś co Cie wesprze w nabywaniu wiedzy. Nie trać czasu na zastanawianie się czy intelekt jest Ci potrzebny, bo to jest akurat nadzwyczaj naturalne i nie chodzi o Ciebie, a w ogóle o człowieka jako takiego.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola we Wrocławiu »

  Twój Maluch we wrześniu pójdzie do przedszkola. ślicznie namawiamy na stronę internetową niepublicznego przedszkola mały twórca. Opisywana tutaj jednostka znana jest z wspaniałych warunków i wykształconych pedagogów. Jeśli chcesz ażeby Twoje dziecko poczuło się w przedszkolu znakomicie to powinnaś skorzystać z naszej oferty na zajęcia przedszkolne. W tym przedszkolu Twoje dziecko podejmie ze znakomitym skutkiem naukę bawiąc się w w wolnym czasie. ślicznie namawiamy.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Taniec w teraźniejszych czasach jest bardzo popularny, dlatego powinno się potrafić przynajmniej elementarne kroki, aby potem być w stanie się świetnie bawić na wszelkiego rodzaju imprezach. Kurs może być w formie indywidualnej dla pań bądź panów, można przybyć ze swoim partnerem albo można znaleźć partnera do tańca na naszej stronie internetowej lub też na naszym profilu na facebook.com. Kursy tańca w trakcie których możesz poznać wszystkie najważniejsze tańce. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach poobiednich oraz wieczornych.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Anglii »

  Przebywasz w Anglii? Myślałeś już, aby wykorzystać tę okazję na zdobycie prawa jazdy na wyspach? Nauka jazdy w UK jest bezproblemowa niż w naszym ojczystym kraju, dlatego też warto skorzystać z okazji zdobycia polskiego prawa jazdy w UK. Tutejsze szkoły jazdy prowadzą polscy instruktorzy nauki jazdy. Firma Emano oferuje szeroki asortyment materiałów szkoleniowych, które pozwolą solidnie przygotować się i zdać egzamin na prawo jazdy. Zaufaj Emano i uwierz, że egzaminy na prawo jazdy w Anglii są łatwe i przyjemne. Dokładna oferta Emano znajduje się na stronie internetowej emano.co.uk

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy szkolący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy mają bardzo duży staż pracy w "Drogówce". Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci na opanowanie jazdy na motorze lub samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych kursantów którzy otrzymali już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka Jazdy Ekspert jest Wrocławską szkołą jazdy oferującą szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A1, a dodatkowo B. Szeroka oferta dostosowana jest do założeń kursantów - szybki kurs w 30 dni, kurs weekendowy czy mega szybki kurs nauki jazdy w 15 dni dla osób posiadających elementarną wiedzę na temat jazdy samochodem. Mottem szkoły Ekspert jest efektywność a w konsekwencji zdawalność, indywidualne podejście, nasze zaangażowanie i dbałość o to, aby kurs był bezstresowy, lekki i skuteczny powoduje, że nasi kursanci uzyskują wysoką zdawalność za pierwszym razem potwierdzone rankingami WORD. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny za szkolenia, częste promocje oraz godziny doszkalające. Na stronie internetowej WWW można zwiedzić wirtualną siedzibę i sprawdzić jak wygląda szkoła jazdy Ekspert od środka.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania Poznań »

  Szkoła Pływania Fregata Swimming, która prowadzi na swoim obiekcie w Poznaniu(os. Piastowskie 53) miedzy innymi:kursy pływania,aerobik w wodzie Poznań,lekcja pływania,,,i wiele innych zajęć jest szkołą z doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą. Szkoła powstała jako w Poznaniu i od tego czasu bardzo szybka się kształtuje.Szkoła również w wakacje organizuje obóz pływacki. Ciekawe zajęcia, doszkalanie umiejętność,miło spędzony czas - to charakteryzuje /obóz pływacki/ organizowany przez szkołę pływanie fregata. Zapisz się już dziś na stronie www.fregata.com.pl.

  Przy również powstało stowarzyszenie skupiające pasjonatów sportów wodnych. Przy szkole dział prężnie klub pływacki, którego uczestnicy maja liczne medale na szczeblu ogólnopolskim. Od dwóch lat można bywać na kursrównież dzięki kartą multisport.

  Ruch w obojętnie w jakiej postaci jest zawsze dobry dla zdrowia. Dlatego jeśli chcesz mieć zdrowe ciało i chart duch zainwestuj w kartę
  multisport,,bilet jednorazowy, karnet, cykliczne zajęcia na Basenie Szkoły Pływania Fregata

  Zajęcia z /Aqua aerobiku/ świetnie wpływają na wygląd nie tylko sylwetki ale również cery. Motto szkoły to -"Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika określonych zajęć ". Szkoła Pływania "Fregata Swimming" jest liderem kursów pływania w Poznaniu - Po prostu skuteczna nauka pływania

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Obecnie szczególnie ważna jest matura z języka obcego. Potwierdza ona znajomość języka. Ani chybi większość uczniów wybiera jako język obcy język angielski. Niestety, posiadanie certyfikatu First Certificate in English czy Certificate in Advanced English nie zwalnia z obowiązku zdawania matura z angielskiego, jak to było kiedyś. Maturę można zdawać na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jeśli ktoś poszukuje arkusze maturalne z poprzednich lat, najlepiej korzystać ze strony CKE, gdzie zamieszczone są materiały z wcześniejszych lat, nie tylko z matur, ale również z matur próbnych.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Koszalin »

  Praktyczny test na prawo jazdy samochodami osobowymi bardzo często wiąże się z dużym stresem, który powoduje popełnianie niepotrzebnych błędów, które kończą się oblaniem egzaminu. Taka sytuacja jest spowodowana głównie nieodpowiednim przygotowaniem do egzaminu. Nasza nauka jazdy Dyzio przygotuje Cię do bezstresowego prowadzenia samochodem, dzięki temu nie będziesz miał niepotrzebnych problemów z zdaniem praktycznego egzaminu i w następnym kroku swobodnie włączysz się do ruchu drogowego.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Gorlice »

  Nasza szkoła nauki jazdy zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych, a dodatkowo kategorii A czyli motocyklistów. W indywidualnej ofercie poza szkoleniem priorytetowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak również praktycznych. Nauka jazdy Gorlice posiada własną salę wykładową wyposażoną w niezbędne pomoce dydaktyczne, a oprócz tego plac manewrowy ze stanowiskami identycznymi do tych, z jakimi spotkają się państwo na egzaminie państwowym. Kursanci w naszej szkole uczą się jeździć jedynie pojazdami, na jakich będą zdawać późniejszy egzamin państwowy. Dla lepszego przygotowania się do części teoretycznej egzaminu państwowego stwarzamy naszym kursantom możliwość nieodpłatnego wykorzystywania komputerów wyposażonych specjalnie pod jego kątem.Zajęcia teoretyczne są prowadzone przy pomocy najaktualniejszych na rynku oprogramowań, jak i wzbogacone o pokazy multimedialne, a ponadto najciekawsze dostępne obecnie filmy szkoleniowe. W sali znajdują się komputery które są dostępne dla kursantów w godzinach od 11.00 do 16.00. Można za ich poradą sprawdzić stan swojej edukacji na każdym etapie wykładu jak również przygotować się adekwatnie do egzaminu. Właściwie każde z dostępnych stanowisk posiada program, a ponadto klawiaturę z jaką spotkają się Wy na egzaminie państwowym.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe »

  Prezentujemy paletę metod na naukę języków obcych. Można uczestniczyć w kursach mieszczących się w Polsce i poza krajem. Szkolenia w kameralnych grupach posiadają bardzo dobrą opinię pośród kursantów. Wiele osób chwali sobie szkolenia, gdzie wszyscy traktowani są subiektywnie. Wyjątkowo popularne są też obozy językowe. W naszej propozycji kursów językowych, szkoleń i obozów językowych za granicą z pewnością odnajdziesz to, co prawdopodobnie może okazać się najbardziej nadającym się sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego.

  Polska jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości wyboru lokalizacji pracy w obcym kraju. Bez nauki obcego języka nie mamy szans na odnalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w szkoleniach językowych, całkowicie odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy, która nas interesuje. Uczestnictwo w kursach języka za granicą stwarza sposobność swobodnego jeżdżenia po różnych krajach. Możemy spodziewać się różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski medyczny »

  Znajomość i wiedza na temat języków obcych jest fundamentalnym elementem wykształcenia każdej młodej osoby. Zainteresujmy się więc unikalnymi e-learningami, które oferują między innymi możliwość nauki angielskiego medycznego czy biznesowego. Wiedza ta na pewno pomoże w zdobyciu nowej i zarazem dobrej pracy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Opole »

  Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - najlepsza auto-szkoła w Opolu.

  U nas prawko Opole to łatwa sprawa - w odpowiedni sposób przygotujemy Cię zarówno w praktyce jak i teorii, dzięki czemu egzamin na prawo jazdy będzie tylko czystą formalnością.

  Wiedza oraz doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu ponad dwudziestoletniego istnienia na rynku nauczyły nas, że jedynie idąc za stale zmieniającymi się warunkami na rynku motoryzacyjnym oraz wymaganiami kursantów zapewnimy wysoki poziom szkoleń.

  STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - nauka jazdy Opole na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bell Kraków - angielski »

  Kiedy decydujemy się wybrać na kurs języka angielskiego decyzje podejmujemy zwykle po dogłębnej analizie naszych możliwości oraz zasobności portfela. To proste spostrzeżenie odwołuje się do znanego od dawna powiedzenia, co "tanie to drogie". Jak wiemy w Krakowie istnieje wiele szkół językowych, niektóre kuszą promocjami a później okazuje się, że nagle źle oszacowały koszta i nagle bankrutują.

  Decydując się wydać swoje pieniądze powinniśmy to zrobić rozsądnie. Idąc tym tropem pragnę zwrócić uwagę na dobrze znaną w Krakowie szkołę Gama-Bell. Starsi z nas pamiętają, że jej początki sięgają lat przełomu gospodarczego. Czyli istnieje ponad 20 lat. To szkoła językowa Bell była jednym z prekursorów prywatnej nauki języka angielskiego. O jej sukcesach w dziedzinie nauczania świadczą nieustannie liczne zapisy na kolejne kursy. Dzieje się tak gdyż kurs angielskiego jest oparty o dobry i sprawdzony na całym świecie program szkół BELL. Ponadto szkoła co roku poddawana jest surowej weryfikacji niezależnych organizacji dbających o wysoki poziom nauki języków obcych.
  Istnieje jeszcze coś co sprawia, że szkoła cieszy się dużym zaufaniem, to dobry i sprawdzony w boju zespół, świetni lektorzy i entuzjastyczne podejście do pracy:)

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na pianinie Warszawa »

  Każdego, kto marzy o nauce gry na instrumentach Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych zaprasza na indywidualne lekcje gry na pianinie, skrzypcach lub gitarze. Oprócz tego w ofercie przygotowaliśmy zajęcia wokalne (klasyka, rozrywka, jazz, piosenka aktorska, poezja śpiewana) oraz teatralne. www.akademiasztuk.plKilka razy do roku uczniowie występują na specjalnych koncertach, na które można zaprosić przyjaciół i rodzinę. www.akademiasztuk.plAkademia Sztuk mieści się na Warszawskim Ursynowie, w dwóch lokalizacjach:niedaleko metra Imielin oraz Natolin.www.akademiasztuk.pl

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rysunku Kraków »

  Szkoła MDK Szkoła rysunku odręcznego MDK-kurs mieszcząca się w ścisłym centrum Krakowa oferuje lekcje rysunku pod kierunkiem architektów gwarantując przy tym kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe- na wydziały architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu i sztuki ogrodowej. Prowadzący Zajęcia rysunkowe prowadzone są przez zawodowych architektów, absolwentów Politechniki Krakowskiej, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Program nauczania Szkoła MDK-Kurs przygotowuje z szerokiego wachlarza zagadnień: kompozycja brył, martwa natura, projektowanie elementarne, kompozycja zieleni czy rysunek krajobrazu, realizując przy tym swój autorski program nauczania zapewniający najwyższą z możliwych skuteczność nauczania. Rysunki na stronie pracowni/ Jedna z największych galerii rysunkowych:/Galeria rysunku architektonicznego/ Odręczne szkice uczniów, które można znaleźć na stronie najlepiej odzwierciedlają poziom kursu. Zajęcia rysunkowe prowadzone są w różnym stopniu zaawansowania, raz, dwa lub trzy razy w tygodniu po 4 godziny zegarowe przez okres roku szkolnego i odbywają się w małych grupach z możliwością wyboru dogodnych dla ucznia terminów. Zajęcia dodatkowe Poza lekcjami rysunku trwającymi w ciągu roku szkolnego MDK zaprasza również na kurs wakacyjny prowadzony na podobnych zasadach. Kurs wakacyjny będący wprowadzeniem do kursy całorocznego daje możliwość do wcześniejszego zapoznania się z rysunkiem architektonicznym. Dodatkowo szkoła oferuje kurs historii sztuki do egzaminu maturalnego, który niejednokrotnie okazuje się być pomocny podczas rekrutacji na studia. Lekcje z historii sztuki prowadzone są przez wykładowcę uczelni wyższych takich jak ASP czy UJ i obejmują cały kanon do matury, gwarantując umiejętne pisanie eseju oraz interpretację dzieł sztuki. Odbywają się w formie wykładów oraz warsztatów od października do maja każdego roku. rysunek postaci rysunek postaci postać rysowanie postaci szkic kobiety szkic krajobrazu krajobraz górski rysowanie krajobrazu szkic

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »