Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'miasto':

 • PZU WROCŁAW - ubezpieczenia PZU ubezpieczenie - PZU »

  PZU Wrocław Agencja Ubezpieczeniowa - Agent PZU oferuje ubezpieczenia mieszkania domu firmy wyjazdow zagranicznych samochodu OC, AC, NNW minicasco. Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Wrocław Mieczysław Ficner oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych Grupy PZU, a w szczgólności ubezpieczenie pojazdów, domów, mieszkań, firm oraz wyjazdów zagranicznych. W ofercie posiadamy także ubezpieczenia na życie, zdrowotne, abonament medyczny, ubezpieczenia grupowe, OFE, IKE, TFI. Na terenie Wrocławia dojazd do Klienta przez cały dzień. PZU DOM, PZU Wojażer, PZU Bezpieczny Pobyt, PZU Auto Pomoc, autocasco, minicasco, auto szyby, PZU Doradca., Agencja Ubezpieczeniowa PZU Wroclaw oferuje ubezpieczenie samochodu, mieszkania, firmy, zyciowe, grupowe, OFE, Broker, Multiagencja, Agencja, Agent, 24h,

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Krakow, Abix Consultant, Stare Miasto »

  Prowadzenie własnej księgowości nie jest rzeczą łatwą. Jeżeli marzy Ci się dobrze prosperująca firm, ten aspekt będzie spędzał Ci sen z powiek. Oczywiście możesz sam dokształcać się z trudnej wiedzy zahaczającej o rachunkowość, prawo, w tym podatkowe, a także finanse. Jest to dłuższa, aczkolwiek wyjątkowo pouczająca droga. Jeżeli nie masz czasu poznawać wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem księgowości, powierz te zadanie firmie zewnętrznej. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Abix Consultant. Zajmujemy się nie tylko księgowością i podatkami, ale również profesjonalną obsługą prawną, kontrolą rachunkowości firmy, prowadzeniem finansów, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji etc. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo niemal w każdej dziedzinie związanej z księgowością. Siedziba główna Abix Consultant znajduje się przy ulicy Rakowickiej 10b/4 w Krakowie. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja opakowań Pilawa »

  Przedsiębiorstwo ragus funkcjonuje na rynku od 50 lat. Stworzone jako firma rodzinna wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę się dba, tak i to co stworzyła należy pielęgnować i rozwijać.. W swojej działalności dąży do jak najlepszej jakości pracy. Implementuje najnowsze techniki, a przez lata zatrudniło zespół rzetelnych i solidnych profesjonalistów od druku. Wszystko to, ale przede wszystkim satysfakcja klienta donosi o sukcesie drukarnii. Działania spółki skupiają sie wokół 3 kluczowych terenach. Ułatwiamy usługodawcą proces tworzenia marki oraz podnoszenia renomy i potwierdzenia firmy na rynku. Udaje się to poprzez dostarczanie narzędzi typu katalogi, teczki firmowe czy segregatory z logiem firmowym itp. Następnym działaniem jest opracowywanie i dostarczanie etui wysokiej jakości. Dzięki nim produkty są zarówno ciekawe wizualnie i ich wartość jest wyraźnie podkreślona. Symultanicznie opakowania optymalizują koszty transportu. Po trzecie firma projektuje i wykonanuje produkty POS (m. in. standy – kartonowe meble i inne konstrukcje z kartonu), co umożliwia zwiększanie sprzedaży i zysków. RAGUS standardy pracy opiera na wdrożeniu programów certyfikujących, takich jak System Zarządzania Jakością w obszarach: obsługi klienta, druku i procesach introligatorskich. W zakresie bezpieczeństwa informacji działa zgodnie z normą PN-EN 17799.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »