Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Łódź':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Strony internetowe Łódź. »

  Jak odbywa się projektowanie stron internetowych?

  My zajmujemy się projektowaniem witryny dla Państwa firmy, uzupełniamy portal WWW o pełen warsztat fotograficzny, wizualizacje siedziby, towarów, wnętrz. Po paru turach wymian uwag layout zostaje zaakceptowany po czym informatyk zaczyna kodować aplikację na serwerze na adresie roboczym.

  Zrobienie strony firmowej, zrobienie znaki firmowe firmowego, uczynienie fotografii oraz reklamówek promocyjnych proponuje agencja Spektrum z Łodzi.

  Firmie zależy na najlepszej współpracy z partnerem dlatego do każdego layoutu podchodzi odrębnie, mając na uwadze to uwag także pilnie projektując polecenia zleceniobiorcy. W mniejszej firmie jak w Spektrum, dzięki miłej kameralnej atmosferze pracuje się nad stroną razem z klientem, dzięki temu na bieżąco ustala się wygląd witryny i jej funkcjonalność, można napić się herbatki i miło spędzić czas słuchając ciekawych opowieści informatyków też grafików firmowych :).

  Obecnie oferujemy z naszej strony niskie ceny. Porównajcie nasze ceny zakładania systemów z kosztami w innych firmach. W naszym cenniku usług zakładania witryn znajdują się konkretne i orientacyjne ceny budowania stron.

  Naszym zadaniem jest optymalizacja również pozycjonowanie witryn internetowych. Sama strona to mniej niż połowa tryumfu, jeśli nie jest odwiedzana, w zasadzie na witrynę niepozycjonowaną wchodzą jedynie znajomi, szczęśliwi posiadacze wizytówek firmowych z adresem WWW. To bardzo ważne, gdyż pozytywnie napisana serwis jest przyjazny dla wyszukiwarki Google i wysoko plasuje się w jej rankingach wyszukiwania.

  Zapraszamy do naszej siedziby firmy projektującej strony w mieście Łódź na ul.Więckowskiego 33 na II piętro. W firmie robimy od 10.00 do 18.00 ale po telefonie z Waszej strony możemy zostać do godzin wieczornych.

  Korzystając z gotowych kreatorów aplikacji, nigdy nie zbuduje się pełnowartościowej strony. Przyjmowaliśmy wiele czynności informatycznych tak jak od zakładów, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łódź »

  Coraz częściej zdarza się, że poszukujemy profesjonalnej pomocy prawnej ze ściśle określonej dziedziczny. W takiej sytuacji warto udać się adwokata, który specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych z tej właśnie dziedziny. Problematyka prawa egzekucyjnego oraz prawa upadłościowego i naprawczego coraz częściej wdziera się do naszego życia codziennego. Rosnące zadłużenie, pętla kredytowa, a nawet wizyty komornika wymagają aby w tych dnia mieć możliwość skorzystania z fachowej asysty prawnej. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą usług prawnych świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Andrzej Świąder z siedzibą w mieście Łodzi.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia łódź »

  Drukarnia łódź - PrintExPress to drukarnia podobna do drukarni internetowych, jedną z głównych zalet są zdecydowanie niższe ceny oraz obsługa praktycznie 24h przez siedem dni w tygodniu. Dzięki czemu to właśnie drukarnie takie jak nasza drukarnia z łodzi w obecnym czasie pozyskują coraz to więcej zadowolonych klientów. Bez wychodzenia z biura czy firmy można w łatwy sposób zamówić swoje materiały reklamowe np: ulotki reklamowe, tanie kalendarze czy chociaż by wizytówki. Krótkie terminy realizacji przy zamówieniach materiałów poligraficznych są obecnie domeną drukarni internetowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Łódź. »

  Jeśli chcesz skorzystać z usługi czyszczenia klimatyzacji samochodowej firma Home And Office jest godna polecenia. Czyszczenie klimatyzacji samochodowej odbywa się metodą nieinwazyjnie chemiczną – ozonowaniem. Ozonowanie to metoda wykorzystująca aktywne jony tlenu, które reagują z zanieczyszczeniami neutralizując je i rozbijając na mniejsze cząsteczki które wywiewane są pod wpływem ruchu powietrza.

  Firma sprzątająca oferuje również czyszczenie klimatyzacji w budynkach. Dzięki metodzie ozonowania można wyczyścić trudno dostępne przewody kanalizacyjne, bez uszkadzania ich i bez zatruwania powietrza środkami chemicznymi.

  Firma oferuje również sprzątanie biur i powierzchni, zmywanie plam, mycie okien pranie dywanów na miejscu oraz deratyzację i dezynfekcje. Również odrobaczanie i pozbywanie się roztoczy oraz pasożytów.

  W przypadku nawiązania stałej współpracy oferuje upusty.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łodzie motorowe »

  Łodzie motorowe i jachty to najlepsza forma rekreacji nad wodą. Dostarczamy naszym klientą nowe i używane jachty motorowe z USA. Specjalizujemy się w sprzedaży łodzi motorowych od 2005 roku. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. Jestesmy wylacznym przedstawicielem Amerykanskiej stoczni larson Boats.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suknie ślubne od projektanta, Łódź »

  Boutique on-line z kolekcjami łódzkiej projektantki. Milita Nikonorov proponuje kolekcje dziennych i wieczorowych ubrań, suknie, sukienki, trendy bluzki, niesamowite legginsy, wieczorowe spódnice, spodnie, dodatki jak naszyjniki dzianinowe, zamotki. Kolekcje tworzone są na sezony wiosna - lato i jesień zima. Na stronie znajdują się najnowsze modele jak również te na które moda obowiązuje przez dłuższy czas, tzw. ponadczasowe. Projektantka specjalizuje się w tworzeniu unikatowych sukni ślubnych i wieczorowych. Najpiękniejsze kreacje wykonywane są w jednym egzemplarzu i wykańczane się ręcznie przez Militę. Zdobione aplikacjami lub kryształami Swarovskiego.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja trv »

  Hej, oto opis strony internetowej zakładu Przekładnia S. C. z Pabianic. Przedsiębiorstwo para się zadaniami takimi jak: naprawa przekładni kierowniczych, regeneracja przekładni kierowniczych, naprawa maglownic a również regeneracja maglownic. Zmieniają zatem zepsute części na oryginalnie nieużywane, wysokiej klasy uszczelki do maglownic oraz przekładni. Tylko wyjątkowe części mechanicy montują do maglownic. W firmie regeneruje się poza tym pompy wspomagania układu kierowniczego i przekładnie kierownicze każdych producentów i modeli samochodów osobowych, ciężarowych, busów, autokarów, ze wspomaganiem i bez wspomagania. Maglownica, przekładnia, pompy układu kierowniczego do wszystkich samochodów są skupowane na recykling i odzysk odpadów. Cennik i pozostałe szczegóły zapisane są na witrynie internetowej podmiotu gospodarczego. Warsztat spełnia najwyższe oczekiwania klienta, jak też starannie dopasowuje się do wymagań kierowców polskich drug. Naprawa przekładni kierowniczych i regeneracja maglownic wymaga precyzyjnej także cierpliwej pracy a inżynierowie mają w tej branży ogromną praktyka. Przekładnie są testowane przed regeneracją jak również po regeneracji, żeby unikać pojawiających się ewentualnych błędów skojarzonych z ich naprawą. Do najczęstszych usterek maglownic należą: wycieki, zaniki wspomagania, stuki, luzy, braki także przeskoki na listwie, nie trzymanie toru jazdy. Od wielu lat naprawa maglownic odbywa się w oddziałach w całej Polsce. Przedsiębiorstwo znajduje się w województwie łódzkim. Zapraszamy wszystkich do kooperacji.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Laszkowski szamba katowice »

  Firma Przemysław Laszkowski stworzy dla Państwa szereg zbiorników przydomowych o różnorodnym zastosowaniu. Podejmie się wykonawstwa studzienki, szamba betonowego, oczyszczalni ścieków, zbiorników żelbetowych oraz zbiorników do szamb i gnojówki, czyniąc to sprawnie, a co najważniejsze, fachowo. Poprzez wykorzystanie najlepszej klasy materiałów oraz zatrudnienie najlepszych specjalistów jest w stanie usatysfakcjonować każdego wysokim standardem swoich usług. Wykonuje zamówienia w zasięgu całego kraju, a do każdego klienta podchodzi w pełni indywidualnie. Powoduje to jego satysfakcję a także osiągnięcie zamierzonych efektów. Jeżeli chcesz dołączyć do grona usługobiorców, koniecznie zapoznaj się z tą stroną internetową. Zapraszamy:

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Łódź »

  Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Tobie agencję marketingową Delight, która działając od lat na łódzkim rynku, skutecznie i profesjonalnie obsługuje wielu przedsiębiorców. Postaramy się, aby koszt nie zniechęcił Cię, a utwierdził w przekonaniu, że warto się reklamować. Gadżety reklamowe to od wielu lat ciekawa forma reklamy. W miarę zmieniających się kanonów mody, poglądów oraz tendencji na specjalności jesteśmy w stanie optymalnie zaprezentować Państwa zakład i w odpowiednim momencie przygotować i zrealizować pojedyncze kampanie reklamowe oraz całe akcje. Do każdego zleceniobiorcy podchodzimy bardzo indywidualnie, słuchamy go, a potem wspólnie wytyczamy rynkowy cel. Wymogi specjalności mobilizują nas do nieustannego wzbogacania oferty, dzięki czemu dzisiaj agencja ma możliwość zrealizować prawie wszystkie zlecenia. Zapraszamy na zaznajomienie się ze szczegółami oferty reklamowej na podstronie agencja reklamowa Łódź. Gadżety promocyjne nie są wyłącznie zwykłym upominkiem. Działalność agencji obejmuje budowę najróżniejszych akcesoriów promocyjnych, takich jak animacje, gadżety reklamowe, kalendarze, foldery, ulotki, bilety promocyjne, projektowanie logotypów. Agencja reklamowa znajduje się w Łodzi na ul. Obywatelskiej 128. Zmienimy także dowolne auto tworząc grafikę na jego powierzchnię, której nie spotkasz nigdzie indziej. Dopuszczamy też różne twoje pomysły i nie wykluczamy ich z naszych kampanii reklamowych.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog dziecięcy »

  Prywatne gabinety lekarskie funkcjonujące pod nazwą Neuromedica z miasta Łódź prezentują zupełnie innowacyjną usługę medyczną biofeedback, którą wykorzystuje neurolog dziecięcy, aby unormować prawidłowe funkcjonowanie mózgu wykorzystując jego bioelektryczne funkcjonowanie. Jedną z wielu specjalizacji jest chirurgia naczyniowa, którą oferuje placówka zdrowia z Łodzi a pozostałe specjalności to między innymi kardiologia, fizjoterapia, neurologia, laryngologia. Laboratorium przeprowadza złożone badania EEG, USG Doppler, EKG oraz badania EMG. Chirurgia naczyniowa otwarta jest od godziny 8. 00 do godziny 20. 00 a w sobotę do 14. 00. Ludzie z podejrzeniem choroby serca dostają do domu aparat dopplerowski, aby zarejestrować pracę serca przez 24 godziny a jest to bezinwazyjne badanie USG Doppler. Konsultacje medyczne, badania, diagnozy oraz terapia to główne usługi placówki Neuromedica Łódź. Przed wizytą u chirurga dziecięcego prosi się o uprzednie umówienie wizyty u lekarza poprzez kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tkaniny pościelowe »

  Hurtownia tkanin Korprint proponuje Państwu tkaniny do wyrobu pościeli. Producent tkanin udostępnia cennik tkanin. Tkaniny pościelowe i flanelowe proponuje Wam producent pościeli Korprint. Zakład jest równocześnie drukarnią tkanin pościelowych więc prowadzi drukowanie tkanin według różnych wzorów a także kolorów. Tkaniny pościelowe odznaczają się odpornością oraz małym zużyciem podczas wszelakiego kolejnego usuwania zabrudzeń. Jest to hurtownia a też jednak producent tkanin więc firma zaprasza do kooperacji oraz zapoznania się z wyborem na witrynie hurtowni. Producent tkanin szyje i gotową pościel, która dostępna jest w wielu wzorach oraz bogatej kolorystyce. Jest to pościel z przeróżnych środków, z adamaszku, z bawełny a również z satyny. W ofercie konfekcji dziecięcej rekomendujemy ciuszki, czapeczki a też nosidełka na napoje. Korprint mieści się w Łodzi skąd prędko dystrybuuje własne tkaniny na całą Polskę. Materiały na pościel znajdują się w hurtowni zlokalizowanej w mieście Łódź, gdzie można zawsze przyjść i odwiedzić obiekt. Inwitujemy do naszej hurtowni, tam na miejscu będą mogli Państwo dosłownie dotknąć pościeli oraz zapoznać się z jej fakturą powierzchni oraz zaklepać większą ilość danego materiału.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pogwarancyjny montażu klimatyzacji »

  Serwis klimatyzacji z Łodzi zaprasza do współpracy w kwestii montażu a również naprawy klimatyzacji. Arctic świadczy czynności naprawy i serwisu klimatyzatorów wielu markowych urządzeń wśród, których są najznakomitsi producenci a także dystrybutorzy nietypowych klimatyzacji, sprowadzanych pojedynczo albo i na zlecenie. Firma z Łodzi instaluje także pompy ciepła oraz klimatyzacje w domach, blokach mieszkalnych a też siedzibach biur i fabrykach. Naprawa klimatyzacji ma swoją siedzibę w mieście Łódź, gdzie można przyjechać oraz pogadać o usługach klimatyzacyjnych. W skład usługi gwarancyjnej wchodzi oczywiście odgrzybianie klimatyzacji. Narzędzia i elementy, które robotnicy Arctic Łódź zabierają na serwis klimatyzacji są tylko i jedynie markowe, wyjątkowe i z potrzebnymi atestami. Na podstronie czyszczenie klimatyzacji Łódź są wymienione najważniejsze informacje wykonywanych zleceń jak: strony pogwarancyjne, naprawa klimatyzacji, nadzór nad instalacją, montaż, odgrzybianie oraz zarówno przeglądy konserwacyjne klimatyzatorów. W gorące letnie południa wymiana powietrza w biurach jest kluczowa, by praca załogi była efektywna dlatego naprawa klimatyzacji jest taka istotna. Utrzymanie temperatury na stałym poziomie jest bardzo proste, wystarczy wprowadzić dane do programatora klimatyzacji. Najprostszy i najszybszy kontakt jest możliwy drogą telefoniczną.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anegra - Bramy Garażowe »

  Przedsiębiorstwo Anegra to doceniany na rynku dystrybutor wysokiej jakości bram plus akcesoriów zespolonych z ich montażem. W naszej okazałej ofercie posiadamy bramy garażowe, bramy segmentowe oraz bramy roletowe. Proponujemy naszym klientom napędy do bram i masę innych produktów tudzież rozwiązań mających użytek w materii połączonej z garażowaniem pojazdów. Cały czas rozszerzamy naszą ofertę, by zagwarantować naszym klientom stały dostęp do najświeższych technologii. Oferujemy wybitnie interesujące warunki współpracy, jesteśmy elastyczni również wybitnie pomocni. Przedkładamy fachową radę oraz zajmujemy się fachowym montażem. Priorytetem jest dla nas ukontentowanie kontrahenta. Proponujemy też wszelkie usługi serwisowe i przeprowadzamy regularne przeglądy zamontowanych urządzeń. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Łodzi.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa Łódź »

  Dzień dobry Państwu. Układanie kostki brukowej to usługa, która wykonana zostanie solidnie, w najlepszej kwocie a też zgodnie z oczekiwaniami choćby bardzo wymagających klientów. Cennik jest zapisany na podstronie układanie kostki brukowej ceny więc można tam zaznajomić się ze wstępnymi cenami kostki brukowej. Układanie kostki brukowej to usługa, którą zajmują się wyspecjalizowani brukarze, którzy są gwarantem doskonałej realizacji. Układanie kostki brukowej to usługa, w której wysokość ceny posiada wielkie znaczenie. Za ich sprawą to, co nosi niepozorną nazwę kostka brukowa, staje się uniwersalnym budulcem pięknych, estetycznych nawierzchni. Kostka brukowa oferowana przez Polski-Bruk Łódź może mieć minimalistyczną formę, ale też fantazyjne designy, może być w stonowanym albo wyrazistym kolorze — oferta, którą proponuje hurtownia, jest ogromny. W swoim wyborze ma ona mocno różne towary z bruku a również kamienia. Hurtownia zatrudnia rutynowanych specjalistów od układania kostki brukowej przeznaczonej na place manewrowe, chodniki, parkingi i alejki parkowe. Brukarze zajmują się też rozbiórką, renowacją, impregnacją a zarówno reperacją nawierzchni z kostki oraz kamienia. Materiały do produkcji kostki brukowej sprowadzane są z krajów skandynawskich, które to są czołowe w branży światowej. Doskonała zaradność brukarzy w obliczu każdej odmiany problemu, sprawią, że z usług salonu Polski Bruk z Łodzi będą zadowoleni użytkownicy o choćby najbardziej wygórowanych oczekiwaniach.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Drogowa Łódź - 532 412 412 »

  Potrzebujesz pomocy drogowej, lawety lub holowania Zadzwoń do nas 532 412 412 a przyjedziemy i pomożemy. pracujemy 24h na dobę! Nowe pojazdy ratownictwa drogowego, ciągle podnosząca swoje kwalifikacje obsługa, a także doświadczenie nabierane w dziesiątkach najróżniejszych akcji ratowniczych, wykonywanych często w ekstremalnych warunkach. Jeżeli to nie jest wystarczającą rekomendacją, aby pomoc drogowa Łódź działała dla Ciebie, to przeczytaj wszystkie referencje i zdjęcia z akcji, dostępne na naszej stronie. Naszym klientom oferowana jest w niskiej cenie laweta Łódź, służąca do przewozu samochodów sprawnych i nie sprawnych. Można ją wykorzystać do szybkiego i bezpiecznego przetransportowania pojazdu z miejsca wypadku do warsztatu. Możliwości oferowane przez lawetę są niemal nieograniczone. Oprócz tego że wykonywane jest nią holowanie Łódź, stosowana jest również do przewozu innych pojazdów – motocykli, łodzi, skuterów i quadów, a także maszyn przemysłowych, budowlanych i ciężkich towarów. Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń, przystępne ceny i profesjonalną pomoc w zakresie napraw powypadkowych i odzyskiwaniu odszkodowań z polis OC sprawcy

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewodnik po Łodzi »

  Podróżując po Łodzi warto zwrócić uwagę na zabytki architektoniczne miasta. Pałac Izraela Poznańskiego, fabryka Scheiblera oraz zrewitalizowany kompleks Manufaktury Łódzkiej to przykłady dawnej świetności włókienniczego miasta. Andrzej Maciejczyk jest przewodnikiem miejskim, który oprowadza turystów po znanych i mniej znanych zabytkach Łodzi. Na stronie internetowej pilota wycieczek wyszczególnione są oferowane usługi oprowadzania dużych grup turystycznych, rodzin oraz pojedynczych pasjonatów historii miasta Łódź. Stare budynki to nie jedyne zabytki Łodzi. Przewodnik wyjaśni etymologię hejnału granego przed Urzędem Miasta. Chcesz poznać anegdoty związane ze słynnymi Łodzianami? Julian Tuwim, Artur Rubinstein oraz dawni przemysłowcy to źródło ciekawych opowieści. To wszystko przybliży Państwu licencjonowany przewodnik po Łodzi.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych »

  Polecamy Państwu zapoznać się z ofertą naszej firmy. Nasza firma została stworzona z myślą o stratach finansowych jakie powstają podczas wyłączeń dostaw energii elektrycznej. Dzięki nam możecie Państwo bez niepokoju pracować gdy zakład energetyczny zawodzi. W swej ofercie mamy również agregaty do wypożyczenia bez dozoru co wiąże się ze spadkiem kosztów wynajmu. Zapraszamy do kontaktu firmy jak i osoby prywatne. Działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Nasza hurtownia łożysk proponuje wyłącznie jakościowe i niesłychanie trwałe łożyska – robiąc zakupy w naszej firmie mają Państwo gwarancję najlepszej jakości i solidności. Oferujemy tylko sprawdzone i pewne marki, takie jak na przykład codex. Na pewno będą Państwo niezwykle zadowoleni z naszych usług, w związku z tym już dziś zapraszamy do dokładnego zaznajomienia się z całą naszą zamożną ofertą. Zapraszamy także do zaznajomienia się z naszym cennikiem, w którym odkryją Państwo bardzo atrakcyjne i niezmiernie przystępne ceny.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog Łódź »

  Neomedical to nowoczesna placówka medyczna z Łodzi, która oferuje wszystkim pacjentom obsługę na wysokim poziomie. To tutaj mogą Państwo zapisać się do lekarzy ponad dwudziestu specjalności, skorzystać z zabiegów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Dostępni są lekarze takich specjalności jak: okulista, dermatolog, kardiolog, proktolog, urolog, chirurg, ortopeda Łódź i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wykazem usług znajdującym się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do Neomedical!

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania gruntu »

  W sytuacji większych budów potrzebujemy sprawdzić miejsce, w którym ma się ono odnaleźć. Jest to bardzo istotne ponieważ od tego zależy tak de facto mniejsza lub większa stabilność budowli. W każdej sytuacji powinno się liczyć się z pewnymi problemami jednak istnieją sposoby na zminimalizowanie problemów z tym związanych. Są to zaawansowane badania gruntu, które pozwalają określić jak bardzo ustabilizowane jest miejsce, w którym ma stanąć nasz budynek. Jednakże trzeba pamiętać, że geolog wykonujący to zlecenie musi być najwyższej klasy i posiadać odpowiednie wiedzę praktyczną do utworzenia tego zlecenia. Geotechnika to bardzo skomplikowana dziedzina a od jakości wykonania tych usług zależy tak w rzeczywistości bezpieczeństwo wielu budów. Warto inwestować w jakość ponieważ tylko dzięki temu będziesz niewątpliwy, że wszystko jest dobrze opracowane.

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »