Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kursy językowe':

 • Kursy językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.
  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.
  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  LEXISPRO zapewnia stały nadzór metodyczny nad całym procesem szkoleniowym począwszy od przeprowadzenia audytu, podziału na grupy, doboru lektorów i materiałów szkoleniowych
  aż po nadzór nad jakością szkoleń i postępami słuchaczy.
  szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy ulepszania umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, wzbogacenie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się jedynie do dziecięctwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możności zmiany swojej osobowości oraz rozszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko zdobywanie nowych kwalifikacyj, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe »

  Prezentujemy paletę metod na naukę języków obcych. Można uczestniczyć w kursach mieszczących się w Polsce i poza krajem. Szkolenia w kameralnych grupach posiadają bardzo dobrą opinię pośród kursantów. Wiele osób chwali sobie szkolenia, gdzie wszyscy traktowani są subiektywnie. Wyjątkowo popularne są też obozy językowe. W naszej propozycji kursów językowych, szkoleń i obozów językowych za granicą z pewnością odnajdziesz to, co prawdopodobnie może okazać się najbardziej nadającym się sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego.

  Polska jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości wyboru lokalizacji pracy w obcym kraju. Bez nauki obcego języka nie mamy szans na odnalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w szkoleniach językowych, całkowicie odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy, która nas interesuje. Uczestnictwo w kursach języka za granicą stwarza sposobność swobodnego jeżdżenia po różnych krajach. Możemy spodziewać się różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »