Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurs angielskiego':

 • Szkoła językowa Bell Kraków - angielski »

  Kiedy decydujemy się wybrać na kurs języka angielskiego decyzje podejmujemy zwykle po dogłębnej analizie naszych możliwości oraz zasobności portfela. To proste spostrzeżenie odwołuje się do znanego od dawna powiedzenia, co "tanie to drogie". Jak wiemy w Krakowie istnieje wiele szkół językowych, niektóre kuszą promocjami a później okazuje się, że nagle źle oszacowały koszta i nagle bankrutują.

  Decydując się wydać swoje pieniądze powinniśmy to zrobić rozsądnie. Idąc tym tropem pragnę zwrócić uwagę na dobrze znaną w Krakowie szkołę Gama-Bell. Starsi z nas pamiętają, że jej początki sięgają lat przełomu gospodarczego. Czyli istnieje ponad 20 lat. To szkoła językowa Bell była jednym z prekursorów prywatnej nauki języka angielskiego. O jej sukcesach w dziedzinie nauczania świadczą nieustannie liczne zapisy na kolejne kursy. Dzieje się tak gdyż kurs angielskiego jest oparty o dobry i sprawdzony na całym świecie program szkół BELL. Ponadto szkoła co roku poddawana jest surowej weryfikacji niezależnych organizacji dbających o wysoki poziom nauki języków obcych.
  Istnieje jeszcze coś co sprawia, że szkoła cieszy się dużym zaufaniem, to dobry i sprawdzony w boju zespół, świetni lektorzy i entuzjastyczne podejście do pracy:)

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Xenon School - Szkoła Językowa Gdynia »

  Xenon School - Szkoła Języka Angielskiego w Gdyni prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży i seniorów. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi. Oferta skierowana jest również do klientów biznesowych; kurs realizowany jest metodą warsztatową w grupie współpracowników, w dowolnym miejscu: u Klienta lub w siedzibie Xenon School z dogodnym dojazdem w centrum Gdyni. Zajęcia przygotowują również do certyfikowanych egzaminów - biznesowego języka angielskiego LCCI. Szkoła daje możliwość nauki języka w trybie online, tj. przez platformę umożliwiając między innymi dostęp do setek nagrań, filmów z napisami i ćwiczeń multimedialnych pod okiem lektora.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »