Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'księgowa':

 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania wszechstronną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową. Świadczymy usługi dla firm o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu Państwa opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia rachinków wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb wraz obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na rzeczy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Witamy Państwa ciepło. Pragniemy Państwu polecić usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z zróżnicowaną ofertą usług naszego biura. Polecamy fachowe usługi rachunkowe, księgowe, konsulting i usługi radcy prawnego. Nasze ceny oraz znaczna bogata oferta są ogromnie korzystne tak jak dla firm, jak również osób prywatnych. Mamy do zaoferowania głównie usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek na litwie »

  Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w zawiłej sztuce zakładania i tworzenia spółek. Posiadamy wiedzę i kontakty, dzięki którym możesz być pewny, że proces założenia Twojej spółki od początku do końca przebiegnie gładko.Rejetrujemy spółki w ciągu 5-7 roboczych dni. Oferujemy pewność, bezpieczeństwo i zaufanie. Profesjonaliści ds. tworzenia spółek, z którymi będziesz współpracować, doskonale znają się na zakładaniu spółek. Specjalizujemy się w sferze usług księgowych na Litwie.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Współczesne biuro rachunkowe Śląsk »

  Wszelkiego klienta uważamy osobiście i obdarowujemy dbałością księgową jego firmę. Na dodatek zajmujemy się oprowadzaniem ksiąg przychodów i rozchodów, z przyczyny czemu w ideach księgowych nasi klienci mają harmonię. Biuro rachunkowe Śląsk proponuje posługi zarówno księgowe jak i rachunkowe na najwyższym pułapie. Oferujemy pomocnik przez wydobycie przydatnej rąk do otworzenia i przewodzenia własnej aktywności gospodarczej. Nasze gabinet rachunkowe to team fachowców w obrębie spraw rachunkowych i spraw płac oraz kadr. Naszą funkcją jest dobro petenta. Wyrażamy oraz naszych klientów w ramach organów zewnętrznej kontroli pieniężnej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pruszków »

  Biuro Rachunkowe Agnieszki Włodarskiej prowadzone jest na terenie Pruszkowa i zajmuje się obsługą klientów z tego miasta i okolic. Wszystkie realizowane przez biuro usługi są prowadzone przez doświadczoną właścicielkę, która w księgowości pracuje od blisko dwudziestu lat. Takie duże doświadczenie pozwala jej skutecznie prowadzić sprawy poszczególnych firm i realizować je w taki sposób, by firma jak najwięcej zyskała. W zakresie prowadzonych przez firmę prac jest obsługa finansowa, kadrowa i księgowa poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Już teraz znalazłeś bardzo dobre miejsce na rozwiązanie wszystkich Twoich problemów księgowych i rachunkowym. Znalazłeś, bowiem firmę Tax Free, która jest prawdziwym liderem na rynku. To najlepsze biuro rachunkowe w Gdańsku. Albowiem w Tax Free pracują prawdziwi specjaliści, którzy są nie tylko skuteczni w bieżącym prowadzeniu księgowości i rozrachunków, ale również i w rozwiązywaniu wszystkich spornych spraw. Firmowi specjaliści posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale również i bogate doświadczenie. Wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego działania. Dlatego, też, jeżeli szukasz idealnej obsługi księgowej i rachunkowej to skorzystaj z tej firmy już teraz. Wszystkie dane kontaktowe otrzymasz na stronie internetowej. Gwarantujemy, że lepszej oferty na naszym krajowym rynku nie znajdziesz. Skorzystaj tylko z tego biura a nie pożałujesz swojej decyzji nigdy. Jeżeli księgowość w Gdańsku to tylko Tax Free.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Krakow, Abix Consultant, Stare Miasto »

  Prowadzenie własnej księgowości nie jest rzeczą łatwą. Jeżeli marzy Ci się dobrze prosperująca firm, ten aspekt będzie spędzał Ci sen z powiek. Oczywiście możesz sam dokształcać się z trudnej wiedzy zahaczającej o rachunkowość, prawo, w tym podatkowe, a także finanse. Jest to dłuższa, aczkolwiek wyjątkowo pouczająca droga. Jeżeli nie masz czasu poznawać wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem księgowości, powierz te zadanie firmie zewnętrznej. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Abix Consultant. Zajmujemy się nie tylko księgowością i podatkami, ale również profesjonalną obsługą prawną, kontrolą rachunkowości firmy, prowadzeniem finansów, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji etc. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo niemal w każdej dziedzinie związanej z księgowością. Siedziba główna Abix Consultant znajduje się przy ulicy Rakowickiej 10b/4 w Krakowie. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »