Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'konsulting':

 • Import Chiny »

  Odpowiednio kierowany biznes Chiny zdoła ewidentnie dla większości przedsiębiorców czynnych na tym rynku, przynieść dostatecznie ogromne zarobki. Lecz istnieje również możność osiągnięcia dużych plajt finansowych. Nieprzemyślane oddziaływanie i brak ciągłości w realizacji zaakceptowanego systemu może wywołać wielu biznesmenów starających się o wstąpienie na ten jakże wymagający rynek do rychłego bankructwa. Zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Chiny »

  Udzielamy przeróżne usługi konsultingowe w obszarze współpracy biznesowej między Polską a Chinami. Asocjują one poszukiwanie kontrahentów, organizację wizyt, konsulting w prowadzeniu negocjacji, dozór nad rozwojem kontraktów. Na dodatek, rejestrujemy znaki towarowe w Chinach, a dodatkowo oferujemy usługi złączone z konsultingiem dla inwestorów w Chinach.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy ulepszania umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, wzbogacenie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się jedynie do dziecięctwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możności zmiany swojej osobowości oraz rozszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko zdobywanie nowych kwalifikacyj, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing »

  Przez wiele lat tradycyjna reklama telewizyjna, prasowa, radiowa czy nawet zwykłe ulotki wzbudzały zaufanie konsumentów. Dzisiejsi odbiorcy reklam są bardziej świadomi, nieufni i z dużym dystansem podchodzą do reklamowanych nowości. Alternatywą dla typowych działań reklamowych jest merchandising. Dzięki odpowiedniej ekspozycji towaru na sklepowych regałach, oświetleniu, zapachowi oraz wystrojowi wnętrza klienci wkładają do koszyków produkty, których nie planowali kupić. Merchandising, animacja sprzedaży i obecność hostess to skuteczne metody pozwalające na zwiększenie zysków.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »