Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kamera':

 • Telewizory samsung »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z szerkiego asortymentu sklepu internetowego Electromarket. Nasz sklep internetowy, to przede wszystkim tania ceny a także bogaty asortyment. Electromarket cechuje bardzo szybki okres dostawy dzięki czemu, posiadamy bardzi dużą liczbę rozradowanych kupujących. Wśród produktów jakie mamy, odnajdą Państwo ogromną ilość sprzętu AGD i RTV. Przede wszystkim polecamy wieże kompaktowe oraz pralki. Wszystkie sprzęty w naszym megasklepie internetowym mają gwarancję producentów. Jako jeden z nielicznych hipermarketów internetowych mają Państwo możliwość odebrania produktów osobiście w jednym z paru placówek w całej Polsce, w tym w Krakowie, Poznaniu czy Sopocie.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne pomiary termowizja »

  Firma rozwijana przez grupę ekspertów w ciągu minionych lat z przyjemnością zaoferuje Państwu usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Najlepszy sprzęt i narzędzia połączone z wiedzą i doświadczeniem sprawia że nasza oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Wykonujemy pomiary elektryczne na terenie Poznania i nie tylko. Rozwinęliśmy działalność o usługę badania kamerą termowizyjną. Badanie termowizyjne wykonujemy dokładnie i starannie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • EC Test Systems czujniki drgań »

  Dostarczane rozwiązania przez firmę EC Test Systems Sp. z o. o. są najbardziej rewolucyjne z dostępnych na naszym rynku. Nasza oferta skupia sprzedaż oraz wdrażanie systemów pomiarowych do badań drgań i hałasu. Współpracujemy z wielkimi koncernami międzynarodowymi oraz z mniejszymi firmami polskimi np. PCB Piezotronics czy LMS International. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w dziedzinie rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych z zakresu drgań i akustyki dlatego możecie być Państwo pewni, że nasze produkty są najwyższej jakości i gwarantują Państwu 100% zadowolenia. Naszą dodatkową aktywnością jest fachowe doradztwo oraz usługi pomiarowe i wypożyczanie sprzętu pomiarowego pod kątem konkretnych zadań pomiarowych. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep kamery »

  Systemy zabezpieczeń to główny towar oferowany przez sklep (kamery). Sklep internetowy zaprasza do zakupów. W ofercie sklep posiada: - alarmy, - domofony, - kamery do monitoringu, - rejestrator, - kamera przemysłowa. Sklep oferujący systemy zabezpieczeń to jeden ze sklepów działających pod szyldem firmy Nekma. Dzięki temu, że firma prowadzi 4 inne sklepy stacjonarne oferujące kamery, rejestrator Satel i telewizję przemysłową. Sklepy z systemami alarmowymi znajdują się w Łodzi, Częstochowie, Opolu i Sosnowcu. Dzięki temu towar dostępny na stronie sklepu internetowego z kamerami jest fizycznie dostępny w ciągu 48 godzin od zamówienia. Sklep poza bogatą ofertą produktów takich jak domofony, alarmy, rejestrator Satel, inne akcesoria związane z ochrona oferuje szkolenia i pomoc techniczną. Pod wskazanymi adresami mailowymi i numerami telefonów czekają specjaliści, którzy chętnie pomogą i doradzą jaki system zabezpieczeń wybrać lub czym charakteryzują się poszczególne alarmy, kamery i domofony. Zapraszamy do zakupów w sklepie, który oferuje rejestrator Satel!

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplenie poddasza wełną mineralną i celulozową »

  Ocieplenie poddasza wełną mineralną to doskonały sposób na utrzymanie ciepła w naszym budynku. Wie o tym również doskonale firma Eko-izolacje, która od lat oferuje usługi związane ze skutecznym wdmuchiwaniem izolacji i to zarówno granulatów wełny mineralnej jak i granulatu celulozy. W przypadku szkód poczynionych przez kunę, firma może zaproponować całkowite usunięcie zniszczonej izolacji i profesjonalne położenie nowej, w tym przypadku proponuje się wełnę celulozową z tego względu, że nie jest ona po prostu atrakcyjna dla kun. Dzięki nieinwazyjnym metodom, Eko-Izolacje może wykonać zadanie szybko i sprawnie. cała usługa związana z ocieplaniem poddasza odbywa się bez zdejmowania płyt kartnowo-gipsowych, jedynie z nawierceniem specjalnych technicznych otworów, poprzez które wdmuchiwany jest granulat. Usługa może być także poprzedzona wykonaniem specjalistycznego badania, jakim jest badanie kamera termowizyjną, pozwalająca uzyskać obraz związany z aktualnym stanem izolacji termicznej budynku. Firma wykonuje nie tylko ocieplanie tradycyjnych domów, lecz także wykonuje ocieplenie domu szkieletowego.

  Data dodania: 13 07 2020 · szczegóły wpisu »