Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'jazda':

 • Noclegi, Pokoje, Kwatery - ADA Muszyna »

  Wyczerpanie z nadmiaru obowiązków - to sygnał informujący o tym, że najwyższy czas na relaks i wypoczynek. Najlepiej wyjedź w góry Beskidu Sądeckiego, gdzie w Domu Wczasowym ADA otrzymasz wszystko czego Ci potrzeba i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, studiach ( dwa pokoje, łazienka, osobna ubikacja) oraz apartamentach. Nowoczesne wyposażenie, między innymi: TV LCD/LED, WiFi. Są to warunki do komfortowego wypoczynku. Na życzenie, w gustownej jadalni możesz zjeść smaczne, domowe posiłki, które cieszą się uznaniem w śród gości. Dom Wczasowy ADA usytuowany jest w Złockiem - uzdrowiskowej części Muszyny, przez którą przepływa rzeczka Szczawnik. Wzdłuż jej brzegu znajduje się ścieżka spacerowo rowerowa z "siłownią na wolnym powietrzu" lub inaczej "siłownią plenerową". Na wzgórzu znajdziesz Ogród Zmysłów (ogród zdrowia, ogród zapachu, ogród dźwięku i ogród smaku). Tutaj istnieje też specjalna "strefa zakochanych", gdzie można zasadzić własne "drzewko miłości". Położenie domu wczasowego to dogodna baza wypadowa do pieszych i rowerowych wycieczek po okolicy, gdzie nie brakuje dobrze oznaczonych szlaków turystycznych, między innymi: • Muszyna – Legnava (szlak pieszy – znaki niebieskie), • Jaworzyna Krynicka – Runek (szlak pieszy - znaki czerwone), • Turystyczna Pętla Muszyńska (szlak rowerowy – znaki czerwone), • Żegiestów Palenica – Wielka Bukowa (szlak spacerowy - znaki czerwone), • Karpacki Szlak Rowerowy (szlak rowerowy – znaki czerwone). Znajduje się tu również wiele atrakcji turystycznych: • Muszyna - Ruiny XIV-wiecznego zamku, • Stacja Narciarska Dwie Doliny z najdłuższa oświetloną trasą narciarską w Polsce, • MOFETA w Złockiem - Pomnik przyrody nieożywionej im. Prof. Henryka Świdzińskiego. Inne usługi: • Wesela, komunie - sala konferencyjna, • W terenie - jazda konna, psie zaprzęgi, • W terenie - jazda qudami, safari górskie, skutery śnieżne. ADA, to nie zwyczajny dom wczasowy, to miejsce dla osób ceniących sobie wypoczynek w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach - przyjazne rodzinom z dziećmi.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna »

  Celem szkolenia jazdy defensywnej jest nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i wypadków w ruchu drogowym. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie wykładów nasi fachowcy przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem. W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych kierowców, a także przećwiczyć bezpieczne manewry hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich jazda zostanie przeanalizowana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże skorygować błędy i doradzi jak skuteczniej wykorzystywać zdobyte na kursie umiejętności. Szkolenie jazdy defensywnej poprawia technikę prowadzenia samochodu i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji samochodu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych towarów. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, mają wpływ na udoskonalenie techniki jazdy samochodem. Nasz ośrodek jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę, a także bezstresową atmosferę podczas szkoleń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły!

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Driveracademy - szkoła bezpiecznej jazdy »

  Każdy z nas już od dłuższego czasu przygotowywał samochód do nadchodzącej zimy. Jednak jak co roku wielu pojazdów pozostawiło zmianę kół na odpowiedniena ostatnią chwilę. Zawitała do nas zima. dlatego na naszych drogach mogą panować różne warunki. W czasie jazdy samochód może wpaść w poślizg, dlatego warto byłoby poznać zasady opanowania samochodu na takiej nawierzchni. W szkole doskonalenia techniki jazdy warto skorzystać ze szkoleń prowadzonychsamochodem z trolejami. Dzięki temu nauczymy się panowania nad samochodem w trudnych warunkach w zimie.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »