Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'doradztwo':

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Kielce »

  Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Doradzamy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność firmy na rynku a także wskazujemy na realne możliwości jej rozwoju. Sprawujemy partnerski nadzór nad działalnością gospodarczą Klientów oraz realizujemy program informowania o finansowych efektach działalności firmy, co ułatwia bieżące sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Jesteśmy Biurem Rachunkowym, specjalizującym się w obsłudze wszelkich podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego oraz grup kapitałowych, dla których przygotowujemy skonsolidowane sprawozdania finansowe. Spółkom z udziałem kapitału zagranicznego oferujemy przygotowywanie sprawozdań finansowych w międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP) standardach rachunkowości. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przez czterech naszych pracowników. Rozbudowana ewidencja analityczna ułatwia szczegółową kontrolę finansów oraz badanie realizacji celów przedsiębiorstwa w ramach dodatkowej usługi "raporty menedżerskie". Działamy w Kielcach i okolicach. Usługi i biura rachunkowe Kielce.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Majątkowo Finansowa Skonieczna-doradca finansowy, pośrednictwo finansowe »

  Jako Doradca Finansowy Open Finance S.A. bezpłatnie pomagam osobom poszukującym najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla siebie i swoich bliskich. Istotą mojej działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, kredytów konsolidacyjnych oraz inwestycji i planów emerytalnych.Usługi świadczone przeze mnie są całkowicie darmowe dla klienta.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż spółek »

  Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo prawno-gospodarcze w zakresie sprzedaży lub kupna spółek na rzecz własną bądź naszych klientów.
  Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego, której działanie regulowane jest przez Kodeks spółek handlowych.
  Może być utworzona przez jeden lub kilku podmiotów (wspólników), przy czym nie odpowiadają oni wobec wierzycieli spółki.
  Prawo nie ogranicza liczby wspólników, oznacza to, że udziałowcem może być zarówno jedna jak i np. 1000 osób.
  Wspólnikiem może być zarówno osoba prawna, jak i osoba fizyczna czy jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej
  (np. spółka jawna), z tym zastrzeżeniem tylko, że założycielem jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie może być inna
  jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  Biuro podatkowe Łódź realizuje usługi w zakresie finansów i księgowości. Usługi firmy skierowane są przede wszystkim do osób prowadzących własną firmę oraz spółek cywilnych, stowarzyszeń i fundacji. Propozycja tyczy się przede wszystkim prowadzenia ksiąg rachunkowych, nadzorowania ksiąg handlowych, podatkowej księgi rozchodów oraz pełnej obsługi kadrowej. Biuro rachunkowe Łódź gwarantuje atrakcyjne warunki świadczenia usług jak również promocyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją księgowość Łódź.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Import Chiny »

  Odpowiednio kierowany biznes Chiny zdoła ewidentnie dla większości przedsiębiorców czynnych na tym rynku, przynieść dostatecznie ogromne zarobki. Lecz istnieje również możność osiągnięcia dużych plajt finansowych. Nieprzemyślane oddziaływanie i brak ciągłości w realizacji zaakceptowanego systemu może wywołać wielu biznesmenów starających się o wstąpienie na ten jakże wymagający rynek do rychłego bankructwa. Zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Chiny »

  Udzielamy przeróżne usługi konsultingowe w obszarze współpracy biznesowej między Polską a Chinami. Asocjują one poszukiwanie kontrahentów, organizację wizyt, konsulting w prowadzeniu negocjacji, dozór nad rozwojem kontraktów. Na dodatek, rejestrujemy znaki towarowe w Chinach, a dodatkowo oferujemy usługi złączone z konsultingiem dla inwestorów w Chinach.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy ulepszania umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, wzbogacenie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się jedynie do dziecięctwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możności zmiany swojej osobowości oraz rozszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko zdobywanie nowych kwalifikacyj, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Pozycjonowanie stron Wrocław. Wybór firmy zajmującej się pozycjonowaniem to spore wyzwanie. GRECH CONSULTING - pozycjonowanie jako firma zajmująca się profesjonalnym pozycjonowaniem doskonale wie jak ważne są bezpieczne metody pozycjonowania i takie wyłącznie stosuje. Z racji bardzo dużego prawdopodobieństwa niepowodzenia przy pozycjonowaniu bardzo dużej ilości fraz dla jednego serwisu nie zajmujemy się tym, a sklepom internetowym doradzamy lepsze rozwiązania, które powodują pozycjonowanie całego asortymentu.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe promocje »

  Przeglądając net w poszukiwaniu kredytu natrafiamy na wiele stron jednakowo wyglądających. Z przykrością stwierdzam, że te strony nie są często uaktualniane, a propozycje w nich zobrazowane nie sa ważne. Dlatego przy poszukiwaniu oferty bankowej wyróżniamy prezentowaną witrynę. Jest ona uaktualniana 2 razy w miesiącu, w dodatku posiada asystę niezależnych przedstawicieli finansowych i jest cały czas rozbudowywana.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Nasza agencja to wsparcie na najwyższym poziomie. Nie potrafisz poradzić sobie z napisaniem biznes planu a pozyskiwanie kapitału stwarza dla Ciebie problem. Chętnie doradzimy Wszystkim Wam w jaki sposób poprowadzić swoją korporację żeby niemało na tym zarobić. ślicznie zapraszam do oglądnięcia mojej strony internetowej gdzie sprawdzisz wszystkei informacje dotyczące mojej biznesowej propozycji. Przekonaj się, że warto jest z naszą firmą współpracować.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Przemysłowo Gospodarcze »

  Oferuję usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, technik produkcji i zarządzania procesami produkcyjnymi. Jestem niezależnym specjalistą z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie organizacji pracy, zwiększania produktywności i kompleksowej poprawy funkcjonowania przedsiębiorstw. Wykorzystuję m.in. filozofię Lean Manufactruring, metody zarządzania przez cele (MBO), ekonomiki ruchów elementarnych (MTM), optymalizacji planowania i harmonogramowania produkcji, oraz wszystkie metody i narzędzia powiązane (m.in. 5S, TPM, SMED, Kaizen, KVP, Yamazumi, diagramy Ishikawy, Kanban, PDCA, TOC...).

  Współpracę podejmuję jako konsultant, doradca zarządów spółek i właścicieli, trener, wdrożeniowiec, kierownik projektów czy pośrednik w rekrutacji kadry wyspecjalizowanej w zarządzaniu przedsiębiorstwem i usprawnianiu procesów.

  Przy współpracy koncentruję się na jak najbardziej efektywnym transferze wiedzy (know how) i umiejętności w w/w zakresie do specjalistów i kadry zarządzającej firmy z którą współpracuję.
  Głównym celem moich działań i zespołów którymi kieruję jest rzeczywista poprawa konkurencyjności firm przez m.in. unikanie zbędnych kosztów wytwarzania i funkcjonowania przedsiębiorstw.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo »

  Zapraszamy Państwa do zastosowania usług oferowanych poprzez serwis Boomway.pl. Na witrynie internetowej poszukają Wy cenne porady m.in. z zakresu bezpieczeństwa treści, ochrony ludzi i mienia, usług ustawowych, SEO (ang. Search engine optimization) stron internetowych WWW, reklam internetowych, szkoleń Microsoft Office, ubezpieczeń i wielu innych kategorii. Wsparcie przeznaczone jest dla właścicieli niedużych i średnich firm, a oprócz tego dla każdej chłopcy i dziewczęta, która posiada wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Właściwie każdy pracownik Boomway.pl to doradca internetowy, który posiada na celu poprawić rentowność firmy,, a oprócz tego zoptymalizować jej koszty, przez wykonanie obiektywnej analizy, tworzonej na bazie odpowiedzi na pytania z wybranej dziedziny.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Leszno Energo-Vantage »

  Misją firmy jest upowszechnienie wiedzy na temat rozwiązań energooszczędnych oraz zdobycie jak największej grupy Klientów zadowolonych. Dowiedz się więcej o oknach, kolektorach, pompach ciepła i oświetleniu LED... Firma specjalizuje się w sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej każdego typu budynków, poza tym opracowujemy audyty energetyczne i pomagamy przy podejmowaniu decyzji o termomodernizacji. Główny obszar działania to Leszno-Rawicz-Gostyń-Śrem-Kościan i okolice. Energo-Vantage zorientowana jest na klienta indywidualnego oraz firmy. Z przyjemnością nawiążę współpracę z Państwem, zatem zachęcam do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • NOVUMPLAST Bydgoszcz »

  Podwaliny funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to terminowość, solidność i rzetelność wykonywanych prac dla klientów.

  Priorytetową zasadą NOVUMPLAST jest usatysfakcjonowany klient.

  Zakład realizuje oryginalne projekty, umiejętnie łącząc wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami rynkowymi.


  Oferta firmy NOVUMPLAST obejmuje:
  - projektowanie i wykonywanie form wtryskowych i detali,
  - obróbka skrawaniem metali,
  - CNC obróbka,
  - dodatkowo świadczymy usługi z w zakresie doradztwa technicznego.

  Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi kontrahentami, którym zapewniamy wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty i usługi.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Zakład zatrudnia pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwórstwa.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing »

  Przez wiele lat tradycyjna reklama telewizyjna, prasowa, radiowa czy nawet zwykłe ulotki wzbudzały zaufanie konsumentów. Dzisiejsi odbiorcy reklam są bardziej świadomi, nieufni i z dużym dystansem podchodzą do reklamowanych nowości. Alternatywą dla typowych działań reklamowych jest merchandising. Dzięki odpowiedniej ekspozycji towaru na sklepowych regałach, oświetleniu, zapachowi oraz wystrojowi wnętrza klienci wkładają do koszyków produkty, których nie planowali kupić. Merchandising, animacja sprzedaży i obecność hostess to skuteczne metody pozwalające na zwiększenie zysków.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lanform - Blog »

  Blog programistyczny i biznesowy, sporo informacji na temat pisania programów komputerowych oraz budowania biznesów internetowych. Doradztwo w zakresie IT, marketing internetowy, budowanie i optymalizacja stron internetowych, porady programistyczne, outsourcing IT, szkolenia, kursy, strategie biznesowe w tym biznes internetowy. Jeśli masz pomysł na dochodowy biznes w Internecie? Podziel się z nami a wesprzemy Cię lub skorzystaj z naszej wiedzy w tym zakresie. Wejdź na stronę: Lanform - Blog. A może chciałbyś złożyć zamówienie - zlecenie na oprogramowanie, wypełnij formularz znajdujący się na stronie: Formularz kontaktowy. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Scanwir - renowacja maszyn »

  Przedsiębiorstwa takie jak Swedwood, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Police, Gryfskand, Barlinek S. A Holzwerk, czy Jestic tylko niektórzy stali klienci szczecińskiej firmy Scanwir, trudniącej się naprawianiem maszyn przemysłowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu, ustawianiu oraz poziomowaniu linii produkcyjnych, projektowaniu i wytwarzaniu stołów transportowych, nożycowych podnoszonych, rolotoków i wielu innych urządzeń przemysłowych. Scanwir zatrudnia jedynie wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników, gwarantujących najwyższą jakość usług. Więcej szczegółowych wiadomości dotyczących prezentowanej propozycji znaleźć można na stronie

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modernizacje obróbki chemicznej stali »

  CHEM-PROTECT jest dostawcą oraz doradcą w kwestii technologii oraz środków chemicznych stosowanych w celu ochrony powierzchni stalowych przed korozją. Oferowane przez nas rozwiązania technologiczne stosowane w liniach do cynkowania ogniowego są optymalizowane pod względem wymagań naszych klientów oraz stale modernizowane i rozwijane w celu osiągnięcia najwyższych standardów produkcyjnych. Oferta firmy CHEM-PROTECT jest skierowana głównie dla cynkowni ogniowych, jednak jest ona również przydatna w innych gałęziach przemysłu metalowego. Stosowanie się do naszej oferty zapewnia ograniczenie wysokich kosztów eksploatacji/renowacji elementów stalowych produkowanych w przedsiębiorstwie. Aby osiągnąć powłokę ochronną o pożądanych parametrach niezbędne jest odpowiednie przygotowanie chemiczne warstwy wierzchniej stali poprzedzające proces powlekania cynkiem. Zastosowanie kolejnych odpowiednio dobranych etapów cynkowania, jest gwarantem otrzymania produktu końcowego o pożądanych właściwościach dotyczących: [*]Trwałości [*]Gładkości i chropowatości [*]Wytrzymałości mechanicznej [*]Estetyki i połysku CHEM-PROTECT współpracuje z najlepszymi europejskimi producentami urządzeń oraz kompletnych linii dla obróbki chemicznej stali. Do znajdujących się w naszej ofercie maszyn oraz urządzeń należą m. in. : [*]wanny trawialnicze, [*]wentylatory i filtry z pieców cynkowniczych, [*]stacje regeneracji topnika, [*]wirówki, [*]zgarniacze i separatory szlamów, [*]pompy oraz inne. Nasza firma działa również w zakresie modernizacji oraz automatyzacji procesów obróbki chemicznej stali. Proponujemy ulepszenie procesów z uwagi na ekonomikę oraz ekologię prowadzonych procesów. Modernizacje linii cynkowniczych, które proponujemy są wykonywane w celu m. in. : [*]poprawy jakości i trwałości powłoki, [*]oszczędności energii oraz surowców, [*]zmniejszenia zużycia cynku oraz powstających odpadów, [*]ograniczenia wód popłucznych, [*]redukcji emisji zanieczyszczeń, [*]odzysku cynku z odpadów, [*]regeneracji i recyklingu zużytych kąpieli, [*]poprawy warunków bhp oraz ochrony środowiska.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla Młodych Wrocław »

  Kredyt mieszkaniowy w programie Mieszkanie dla Młodych to tematyka witryny internetowej poświęconej kredytom hipotecznym z dopłatami w programie MdM. Na stronie można znaleźć limity związane z programem Mieszkanie dla Młodych, aktualne przepisy MdM, bazę nieruchomości, w której zamieszczamy nieruchomości spełniające warunki programu MdM z Wrocławia i okolic. Poprzez stronę jest możliwość zapisania się na szkolenie z kredytów hipotecznych z programem MdM, lub zadania pytania specjaliście kredytów mieszkaniowych, który pomoże wybrać ofertę najlepszą z dostępnych na rynku. Wszystkie dostępne opcje na stronie są całkowicie darmowe.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »