Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dezynsekcja':

 • Firma sprzątająca Kraków »

  Firma usługowa DDDCzystość zajmuje się czyszczeniem a także sprzątaniem domów, biur i magazynów. Nasza firma porządkowa oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Oprócz usługami sprzątania, oferujemy również szkolenia bhp na terenie Krakowa i okolic. Mamy profesjonalne uprawnienia które dają nam możliwość przeprowadzać szkolenia BHP. BHP to Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. BHP to coś co w naszej firmie jest najważniejsze! Nie zwlekaj i skorzystaj z oferty firmy DDDCzystość. Znajdziesz nas na ul. Sucha 6a 30-601 Kraków. Skontaktuj się z nami poprzez: (12) 267 79 93 lub 660 461 428. Z nami, masz stuprocentową pewnośc, że wszystkie usługi będą wykonane na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie jaką jest DDDCzystość.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • "JARCHEM" - dezynsekcja Katowice »

  Jeżeli już wymagany jest Wam profesjonalista od deratyzacji, dezynsekcji a także dezynfekcji to nasza spółka ze stuprocentową pewnością spełni pokładane w niej oczekiwania. Funkcjonujemy od 91 roku zeszłego wieku a także przez te długie lata naszej działalności zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w zakresie wykonywanych przez naszą firmę usług. Jesteśmy podjąć się w praktyce każdego zapotrzebowania. Robimy między innymi likwidację plag komarów, odgrzybianie oraz osuszanie budynków, zwalczanie owadów, usuwanie skażeń mikrobiologicznych oraz dodatkowo dużo innych. Pozytywną cechą naszej korporacji jest fakt zatrudniania doświadczonego personelu, który poradzi sobie z każdym problemem. Zaufaj najlepszym fachowcom od zwalczania problemów ze zwierzętami i dodatkowo zagrożeniami mikrobiologicznymi. Z nami będziesz bezpieczny.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zwalczanie pluskiew »

  Zachęcamy do pozbywania się z nami problemów związanych ze szczurami oraz owadami. Jesteśmy w stanie dotrzymać placu rozwiązaniu każdego wręcz najbardziej skomplikowanego dylematu. Trudnimy się zadaniami z zakresu deratyzacji, dezynsekcji, dezodoryzacji, usuwania os, pcheł, a oprócz tego innych insektów. Do każdego zlecenia podchodzimy na czas, a oprócz tego robimy je zgodnie ze złożonym u nas zamówienie. Indywidualne usługi koncentrujemy na Katowicach jednakże dotrzymać kroku jesteśmy także zrobieniu powierzonych nam usług w takich aglomeracjach na miarę Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice oraz dodatkowo ogrom innych. Przy wykonywaniu naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze, a oprócz tego w największym stopniu efektywne środki chemiczne. Gwarantujemy, że przez nam będziesz miał mieszkanie bez żadnych nieproszonych gości.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja usuwanie insektów pluskwa »

  Zauważyłeś obecność insektów czy innych szkodników w domu, garażu czy firmie? Nie zwlekaj, zacznij z nimi walkę już dziś. Zadzwoń a pozbędziemy się każdego szkodnika jaki tylko będzie problemem. Jesteśmy firma z wieloletnim stażem, zwalczamy wszelkie robaki czy gryzonie. Dzięki odpowiednio przeszkolonemu personelowi jesteśmy firma godna zaufania. pamiętaj, insekty to nie tylko brzydki wygląd ale i choroby jakie są związane z ich obecnością. To Twój dom, nie musisz znosić ich obecności.

  Data dodania: 28 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • BESTKILLER - skuteczne usuwanie szkodników »

  Bestkiler to firma z wieloletnim doświadczeniem świadczy profesjonalne usługi jakimi są dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie, gazowanie zboża, usuwanie pluskwy domowej oraz os i szerszeni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu szkodników oraz zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników. Liczy się dla nas przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO Używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych środków. W przeciwieństwie do innych firm jesteśmy dyskretni, przyjeżdżamy nie oznakowanym samochodem jesteśmy ubrani w nieoznakowaną odzież tak aby być niezauważonym przez twoich sąsiadów lub klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasze usługi nie cieszą się zbyt dużym rozgłosem. Na większość naszych usług udzielamy nawet do 6 miesięcy gwarancji.

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »