Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe w Londynie »

  Jeśli prowadzisz firmę w Anglii to zapewne potrzebujesz usług profesjonalnego biura rachunkowego. Oferujemy szereg usług z zakresu rachunkowości i doradztwa podatkowego oraz doradztwa biznesowego w Anglii. Nasi pracownicy to znawcy Angielskiego prawa podatkowego. Działamy na podstawie licencji a nasi pracownicy maja kwalifikacje akademickie.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biura Rachunkowe DomData należą aż do Grupy spółek DomData. W 1999 roku powstało Biuro w Poznaniu. Jak jeden mąż spośród rozwojem Kierownictwo postanowił otworzyć się na rynki innych w miejsce. W wyniku tej decyzji powstały oddziały w 2000 roku w Rzeszowie i w 2010 roku w Warszawie. Od chwili początku działalności szczególną wagę przywiązujemy aż do jakości świadczonych przez nas usług. Spośród większością naszych Klientów współpracujemy od chwili początku istnienia firmy aż do chwili obecnej, co doceniamy i spośród czego jesteśmy nader dumni. Dla każdego Klienta wypracowujemy najefektywniejsze procedury obsługi. Celem naszych Biur Rachunkowych jest dyrygowanie spraw Klienta w taki metoda, ażeby mógł zapomnieć, iż istnieją problemy związane spośród księgowością i urzędami.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość podatki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kielce »

  Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Doradzamy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność firmy na rynku a także wskazujemy na realne możliwości jej rozwoju. Sprawujemy partnerski nadzór nad działalnością gospodarczą Klientów oraz realizujemy program informowania o finansowych efektach działalności firmy, co ułatwia bieżące sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Jesteśmy Biurem Rachunkowym, specjalizującym się w obsłudze wszelkich podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego oraz grup kapitałowych, dla których przygotowujemy skonsolidowane sprawozdania finansowe. Spółkom z udziałem kapitału zagranicznego oferujemy przygotowywanie sprawozdań finansowych w międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP) standardach rachunkowości. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przez czterech naszych pracowników. Rozbudowana ewidencja analityczna ułatwia szczegółową kontrolę finansów oraz badanie realizacji celów przedsiębiorstwa w ramach dodatkowej usługi "raporty menedżerskie". Działamy w Kielcach i okolicach. Usługi i biura rachunkowe Kielce.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  Biuro podatkowe Łódź realizuje usługi w zakresie finansów i księgowości. Usługi firmy skierowane są przede wszystkim do osób prowadzących własną firmę oraz spółek cywilnych, stowarzyszeń i fundacji. Propozycja tyczy się przede wszystkim prowadzenia ksiąg rachunkowych, nadzorowania ksiąg handlowych, podatkowej księgi rozchodów oraz pełnej obsługi kadrowej. Biuro rachunkowe Łódź gwarantuje atrakcyjne warunki świadczenia usług jak również promocyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją księgowość Łódź.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • RRBuiro.pl - biuro rachunkowe Żary »

  Profesjonalne biuro rachunkowe Renata Rudziewicz działające w Żarach od 1994 roku. Bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje, a ponadto prędko dostosowujemy się do zmieniających się standardów ustawowych z dziedziny rachunkowości. Idziemy z duchem czasu oraz w mojej pracy wykorzystujemy speclaistyczne technologie informatyczne w celu ochrony danych, a ponadto zwiększenia niezawodności oferowanych przez naszą firmę usług. Nasze biuro rachunkowe Żary świadczy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgi zysków oraz rozchodów, rozliczanie ryczałtów, kadr, płac, rozliczeń profitów osiąganych za granicą, a ponadto profitów nierezydentów w Polsce. Zachęcamy wszystkich chętnych do zobaczenia naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Witryna www rozreklamowana na sformułowanie biuro rachunkowe warszawa, wiemy dostarczy znaczne zyski w formie renomy strony. Nie bez powodu w tej frazie biuro rachunkowe warszawa, znajduje się nazwa miasta, albowiem to stąd maja istnieć w końcu ewentualni konsumenci. Tak więc fraza biuro rachunkowe warszawa, do końca uściślają efekty odszukiwania, więc stronka raptownie mieści się w precyzyjnej ekipie serwisów www z warszawy. To powinno się wytyczyć dużo wcześniej, najodpowiedniej jest się skonsultować poprzednio w owej kwestii z programistą lub pozycjonerem. Poradzi on z całą pewnością, w który rodzaj zrobić całą stronę, w taki sposób ażeby posiadała ona jak najogromniejszą oglądalność.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania wszechstronną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową. Świadczymy usługi dla firm o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu Państwa opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia rachinków wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb wraz obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na rzeczy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie podatku w Szczecinku »

  Jeśli wypatrujecie Państwo fachowego biura podatkowego, które świadczy własne usługi na terytorium Szczecinka, to warto wpaść na pokazywaną tutaj stronę www. Wyszukacie na niejnadzwyczaj olbrzymią ofertę świadczeń z obszaru rachunkowości, świadczeń kadrowo – płacowych, rozliczania PITów i prowadzenia ksiąg rachunkowych. Miejsce to poręcza plus pełnąofertę związaną kompleksowo rozumianą rachunkowością. Także na witrynie mieszczą siędane kontaktowe, cennik także dokładnie opisana propozycja, jaką swoim kontrahentom udostępniają pracownicy biura.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Witamy Państwa ciepło. Pragniemy Państwu polecić usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z zróżnicowaną ofertą usług naszego biura. Polecamy fachowe usługi rachunkowe, księgowe, konsulting i usługi radcy prawnego. Nasze ceny oraz znaczna bogata oferta są ogromnie korzystne tak jak dla firm, jak również osób prywatnych. Mamy do zaoferowania głównie usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, czy pełną księgowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Cyfryzacja księgowości oraz rosnące możliwości, jakie daje praca na odległość są rezultatem zastosowania nowych myśli informatycznych, np. coraz popularniejszego cloud-computingu. Przeobrażenia te wywołały dodatkowo konieczność dostosowania organizacji procedur biznesowych, które spowodowały, że współczesne biuro rachunkowe staje się bardzo innowacyjne. Najważniejszym warunkiem dla stosowanych przez nas rozwiązań jest to, aby były zgodne z polskimi wymogami prawnymi, w szczególności wynikającymi z ustawy o VAT oraz aby zachowane zostały zalecenia określone w polskich standardach rachunkowych. Ofertę usług uzupełniamy bogatą bazą wzorców pism do ogólnego użytku, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Wybraliśmy też szereg interesujących linków do najważniejszych domen biznesowych, takich jak: urzędy skarbowe, adresy sądów, rachunki bankowe, słowniki. Wszystko to, co jest wykorzystywane w codziennej pracy biurowo - administracyjnej. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe AJT Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe zaczęło działalność w 2010 roku w Warszawie na dzielnicy Praga Północ, a także na Woli. Zakres usług biura umożliwia działanie z wieloma rodzajami firm. Biuro AJT Warszawa sporządza również wnioski VZM-1 o zwrot vat od materiałów budowlanych oraz rozlicza roczne PITY. Biuro pracuje na sprawdzonym oprogramowaniu znanej polskiej firmy Comarch Optima. Niewątpliwe plusy tego oprogramowania, to m.in. możliwość podglądu dokumentów on-line. Zapraszamy Państwa do kontaktu, bo z nami warto współpracować.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt wewnętrzny poznań »

  Abc Audit Sp. z o.o. działa w branży finansów od ponad 10 lat. Prócz usług jakie proponuje nasza firma (czyli audyt podatkowy, czy finansowy) zajmujemy się udostępnianiem darmowych kursów dotyczących między innymi: podatków czy kadr i płac. Takie rozwiązanie dało nam możliwość otwarcia się na szerszą publiczność. Zapamiętaj, każda szanująca się firma powinna mieć u boku swojego zaufanego pracownika - księgowego, które będzie czuwał nad całym działem finansowo-księgowym. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta - to nasz atut.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy »

  Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz kancelarii doradcy podatkowego? Poznaj ofertę naszej firmy. KKP Doradcy oferuje usługi typu: doradztwo podatkowe czy księgowość podmiotów gospodarczych. Jeśli ważne jest dla Ciebie profesjonalizm oraz najwyższa jakość świadczonych usług? KKP Doradcy spełni Państwa wymagania i oczekiwania. By potwierdzić słowa koniecznie odwiedź naszą witrynę internetowa i zapoznaj się a ofertą firmy KKP Doradcy. Nasze efekty jak i proponowane ceny na pewno bardzo pozytywnie Cie zaskoczą.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Współczesne biuro rachunkowe Śląsk »

  Wszelkiego klienta uważamy osobiście i obdarowujemy dbałością księgową jego firmę. Na dodatek zajmujemy się oprowadzaniem ksiąg przychodów i rozchodów, z przyczyny czemu w ideach księgowych nasi klienci mają harmonię. Biuro rachunkowe Śląsk proponuje posługi zarówno księgowe jak i rachunkowe na najwyższym pułapie. Oferujemy pomocnik przez wydobycie przydatnej rąk do otworzenia i przewodzenia własnej aktywności gospodarczej. Nasze gabinet rachunkowe to team fachowców w obrębie spraw rachunkowych i spraw płac oraz kadr. Naszą funkcją jest dobro petenta. Wyrażamy oraz naszych klientów w ramach organów zewnętrznej kontroli pieniężnej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Euro - Opole, Wrocław »

  Profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla Twojego przedsiębiorstwa - tylko Biuro Rachunkowe Euro w Opolu. Czy szukasz kompleksowej obsługi podatkowo-rachunkowej? Czy liczysz na miłą i owocną współpracę? Czy oczekujesz profesjonalnych usług w rozsądnej cenie? Rekomendowane biuro rachunkowe Euro z siedzibą w Opolu: a) pomoże Ci w założeniu firmy, b) kompleksowo poprowadzi księgi rachunkowe lub podatkową książkę przychodów i rozchodów, c) rozliczy podatek dochodowy PIT i CIT oraz VAT, d) poprowadzi sprawy pracownicze, obejmujące płace pracowników i zleceniobiorców oraz rozliczenia z ZUS. Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy o różnym profilu działalności z Opola i okolic oraz z Wrocławia.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółka Księgowość Warszawa E-pok »

  Szeroko rozumiane usługi księgowe i doradcze to specjalność biura księgowego E-pok Sp. z o. o., mającego siedzibę w Warszawie, przy Al. Armii Ludowej 6/164. Nasza oferta usługowa jest bardzo rozbudowana i dostosowana do potrzeb klientów prowadzących różne rodzaje działalności gospodarczej. Zachęcamy do poznania szczegółów, dostępnych na stronie e-pok. pl. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pruszków »

  Biuro Rachunkowe Agnieszki Włodarskiej prowadzone jest na terenie Pruszkowa i zajmuje się obsługą klientów z tego miasta i okolic. Wszystkie realizowane przez biuro usługi są prowadzone przez doświadczoną właścicielkę, która w księgowości pracuje od blisko dwudziestu lat. Takie duże doświadczenie pozwala jej skutecznie prowadzić sprawy poszczególnych firm i realizować je w taki sposób, by firma jak najwięcej zyskała. W zakresie prowadzonych przez firmę prac jest obsługa finansowa, kadrowa i księgowa poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Już teraz znalazłeś bardzo dobre miejsce na rozwiązanie wszystkich Twoich problemów księgowych i rachunkowym. Znalazłeś, bowiem firmę Tax Free, która jest prawdziwym liderem na rynku. To najlepsze biuro rachunkowe w Gdańsku. Albowiem w Tax Free pracują prawdziwi specjaliści, którzy są nie tylko skuteczni w bieżącym prowadzeniu księgowości i rozrachunków, ale również i w rozwiązywaniu wszystkich spornych spraw. Firmowi specjaliści posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale również i bogate doświadczenie. Wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego działania. Dlatego, też, jeżeli szukasz idealnej obsługi księgowej i rachunkowej to skorzystaj z tej firmy już teraz. Wszystkie dane kontaktowe otrzymasz na stronie internetowej. Gwarantujemy, że lepszej oferty na naszym krajowym rynku nie znajdziesz. Skorzystaj tylko z tego biura a nie pożałujesz swojej decyzji nigdy. Jeżeli księgowość w Gdańsku to tylko Tax Free.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »