Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biura rachunkowe':

 • Biuro Rachunkowe Kielce »

  Jesteśmy Biurem Rachunkowym, zrzeszającym specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Doradzamy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność firmy na rynku a także wskazujemy na realne możliwości jej rozwoju. Sprawujemy partnerski nadzór nad działalnością gospodarczą Klientów oraz realizujemy program informowania o finansowych efektach działalności firmy, co ułatwia bieżące sprawowanie kontroli nad przedsiębiorstwem. Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Jesteśmy Biurem Rachunkowym, specjalizującym się w obsłudze wszelkich podmiotów gospodarczych w tym spółek prawa handlowego oraz grup kapitałowych, dla których przygotowujemy skonsolidowane sprawozdania finansowe. Spółkom z udziałem kapitału zagranicznego oferujemy przygotowywanie sprawozdań finansowych w międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP) standardach rachunkowości. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje dokładna weryfikacja każdego dokumentu księgowego przez czterech naszych pracowników. Rozbudowana ewidencja analityczna ułatwia szczegółową kontrolę finansów oraz badanie realizacji celów przedsiębiorstwa w ramach dodatkowej usługi "raporty menedżerskie". Działamy w Kielcach i okolicach. Usługi i biura rachunkowe Kielce.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Zielona Góra »

  Mamy Państwu do zaoferowania wszechstronną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową. Świadczymy usługi dla firm o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy wsparcie podczas zakładania nowej firmy oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu Państwa opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia rachinków wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb wraz obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na rzeczy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Cyfryzacja księgowości oraz rosnące możliwości, jakie daje praca na odległość są rezultatem zastosowania nowych myśli informatycznych, np. coraz popularniejszego cloud-computingu. Przeobrażenia te wywołały dodatkowo konieczność dostosowania organizacji procedur biznesowych, które spowodowały, że współczesne biuro rachunkowe staje się bardzo innowacyjne. Najważniejszym warunkiem dla stosowanych przez nas rozwiązań jest to, aby były zgodne z polskimi wymogami prawnymi, w szczególności wynikającymi z ustawy o VAT oraz aby zachowane zostały zalecenia określone w polskich standardach rachunkowych. Ofertę usług uzupełniamy bogatą bazą wzorców pism do ogólnego użytku, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Wybraliśmy też szereg interesujących linków do najważniejszych domen biznesowych, takich jak: urzędy skarbowe, adresy sądów, rachunki bankowe, słowniki. Wszystko to, co jest wykorzystywane w codziennej pracy biurowo - administracyjnej. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy BUCHCOM biuro rachunkowe warszawa. Cechuje nas profesjonalizm i uczciwość - tak ważne w tej specjalności. Nasze biura rachunkowe warszawa angażują najbardziej znanych fachowców w zakresie rachunkowości. Księgowość warszawa to ich praca i hobby. Stale więc podwyższają swoje kwalifikacje. Co więcej poszerzyliśmy naszą propozycję o kasy fiskalne warszawa. Należy wpisać w google: kasa fiskalna warszawa, biura rachunkowe w warszawie, kasy fiskalne w warszawie lub wejść na stronę buchcom.pl. Najlepsza kasa fiskalna tylko w BUCHCOM.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Krakow, Abix Consultant, Stare Miasto »

  Prowadzenie własnej księgowości nie jest rzeczą łatwą. Jeżeli marzy Ci się dobrze prosperująca firm, ten aspekt będzie spędzał Ci sen z powiek. Oczywiście możesz sam dokształcać się z trudnej wiedzy zahaczającej o rachunkowość, prawo, w tym podatkowe, a także finanse. Jest to dłuższa, aczkolwiek wyjątkowo pouczająca droga. Jeżeli nie masz czasu poznawać wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem księgowości, powierz te zadanie firmie zewnętrznej. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Abix Consultant. Zajmujemy się nie tylko księgowością i podatkami, ale również profesjonalną obsługą prawną, kontrolą rachunkowości firmy, prowadzeniem finansów, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji etc. Działamy szybko, sprawnie i kompleksowo niemal w każdej dziedzinie związanej z księgowością. Siedziba główna Abix Consultant znajduje się przy ulicy Rakowickiej 10b/4 w Krakowie. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Gwarantujemy satysfakcję z oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »