Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski':

 • Kursy językowe dla firm »

  Jesteśmy firmą nowoczesną i otwartą na nowe, dobre metody nauczania. Nasi metodycy na bieżąco śledzą publikacje i wykorzystują najlepsze pomysły doświadczonych i twórczych nauczycieli języków obcych.
  Mamy przyjemność zaoferować PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA BIZNESU, które zorganizujemy w siedzibie Państwa firmy.
  Naszym celem jest dostarczenie klientom usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Programy szkoleniowe opracowywane są przez ekspertów w oparciu o potrzeby klientów.
  Nasze kursy prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Zajęcia prowadzone przez lektorów LEXISPRO spełniają wymogi nowoczesnego kursu języka obcego. Łączą komunikatywne metody nauczania języków obcych z bogatymi materiałami dydaktycznymi oraz przystosowanymi do potrzeb słuchaczy oryginalnymi materiałami źródłowymi.
  LEXISPRO zapewnia stały nadzór metodyczny nad całym procesem szkoleniowym począwszy od przeprowadzenia audytu, podziału na grupy, doboru lektorów i materiałów szkoleniowych
  aż po nadzór nad jakością szkoleń i postępami słuchaczy.
  szkolenia językowe dla firm

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski na Malcie »

  Biuro wyjazdów językowych AS School of English organizuje wyjazdy na kursy angielskiego w szkołach językowych na Malcie. Malta to niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym, która przez 150 lat była kolonią brytyjską, w związku z czym angielski jest tu językiem oficjalnym. Na wyspie działają setki szkół językowych dla uczniów z zagranicy, które prowadzą kursy na różnych poziomach zaawansowania przez cały rok. Oprócz kursów ogólnych General English oferują także szkolenia Business English i przygotowanie do egzaminów językowych np. IELTS, FCE. Ten kierunek wyjazdów językowych jest popularny zwłaszcza w okresie letnim, gdyż Malta oferuje dobre warunki na spędzenie tum wakacji. W okresie tym organizowane są również obozy językowe na Malcie dla dzieci i młodzieży. Ich program obejmuje 4 lekcje dziennie zajęć w międzynarodowych grupach i wiele zajęć pozalekcyjnych, w tym plażowanie, dyskoteki i wycieczki. Imprezy te stwarzają szansę do poznania rówieśników z całego świata i poprawienie umiejętności konwersacyjnych.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy ulepszania umiejętności, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, wzbogacenie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, koniecznych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się jedynie do dziecięctwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możności zmiany swojej osobowości oraz rozszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko zdobywanie nowych kwalifikacyj, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Obecnie szczególnie ważna jest matura z języka obcego. Potwierdza ona znajomość języka. Ani chybi większość uczniów wybiera jako język obcy język angielski. Niestety, posiadanie certyfikatu First Certificate in English czy Certificate in Advanced English nie zwalnia z obowiązku zdawania matura z angielskiego, jak to było kiedyś. Maturę można zdawać na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jeśli ktoś poszukuje arkusze maturalne z poprzednich lat, najlepiej korzystać ze strony CKE, gdzie zamieszczone są materiały z wcześniejszych lat, nie tylko z matur, ale również z matur próbnych.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza korepetycji - Korepetycje Ogłoszenia.pl »

  KorepetycjeOgłoszenia.pl to całkowicie bezpłatna wymiana informacji pomiędzy nadawcami i poszukującymi usług z zakresu edukacji. Na KorepetycjeOgłoszenia.pl można znaleźć wiele ciekawych ofert edukacyjnych. Dotyczą one nauczania przedmiotów humanistycznych, nauk ścisłych i przyrodniczych. Na KorepetycjeOgłoszenia.pl ogłaszają się lektorzy języków obcych. KorepetycjeOgłoszenia.pl obejmuje także oferty warsztatów aktorskich, fotograficznych, lekcji gry na instrumentach a także nauki języka migowego. KorepetycjeOgłoszenia.pl to wygodna, łatwo dostępna i czytelna baza danych, o usługach edukacyjnych dostępnych w danym województwie lub mieście.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Legnica »

  Szkoła językowa w Legnicy oferuje głównie korepetycje i przeróżne kursy z języka angielskiego. Oferta obejmuje kursy dla młodzieży i osób dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Kursy językowe mogą obejmować słownictwo elementarne i zaawansowane. Jest też opcja zorganizowania specjalistycznych kursów językowych, jak choćby Business English czy angielski medyczny. Szkoła proponuje również kursy angielskiego przysposabiające go rozmaitych egzaminów - CAE, kursy gimnazjalne i inne. Jednymi z takich kursów, jakie cieszą się dużym zaciekawieniem są korepetycje i konwersacje. Lekcje indywidualne umożliwiają dopasowanie tempa nauki do konkretnego ucznia. Również materiał, jest dostosowywany do oczekiwań kursowicza. Ponadto godziny oraz częstotliwość zajęć są elastyczne, dzięki czemu mogą z nich skorzystać też osoby pracujące na zmiany lub nierzadko jeżdżące w delegacje. Wśród kursów można też odnaleźć ofertę dla przedszkoli. Każde przedszkole chce posiadać w swojej ofercie edukacyjnej naukę angielskiego, ale nie zawsze posiada własnego lektora. Dlatego nasza szkoła postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i proponuje kursy dla maluchów w przedszkolach. Na serwisie www znajdą Państwo bieżące informacje o szkoleniach proponowanych przez Strefę Językową Rubis. Szkoła oferuje naukę angielskiego w miejscowości Legnica i pozostałych miastach regionu, w tym między innymi w takich jak Jawor i Lubin. Na stronie znajdują się także materiały użyteczne w nauce języka angielskiego, jak choćby angielskie czasowniki nieregularne (irregular verbs). Siedziba szkoły mieści się w miejscowości Legnica na Dolnym Śląsku.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski »

  Gdy niedługo będziesz pisać egzamin dojrzałości, zapewne będziesz życzyć sobie iść na korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na egzaminie maturalnym, znaczna frakcja przyszłych studentów będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu. Toteż zbudowaliśmy nasz serwis, gdzie masz możliwość bez trudu przezierać listę ludzi którzy, udzielają korepetycje. Angielski to również przedmiot, z którego mogą być przydatne wspierające zajęcia. Stwórz własne konto już dziś i wyszukaj ofertę w swoim regionie.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe »

  Prezentujemy paletę metod na naukę języków obcych. Można uczestniczyć w kursach mieszczących się w Polsce i poza krajem. Szkolenia w kameralnych grupach posiadają bardzo dobrą opinię pośród kursantów. Wiele osób chwali sobie szkolenia, gdzie wszyscy traktowani są subiektywnie. Wyjątkowo popularne są też obozy językowe. W naszej propozycji kursów językowych, szkoleń i obozów językowych za granicą z pewnością odnajdziesz to, co prawdopodobnie może okazać się najbardziej nadającym się sposobem na zdobycie umiejętności z języka obcego.

  Polska jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości wyboru lokalizacji pracy w obcym kraju. Bez nauki obcego języka nie mamy szans na odnalezienie interesującej pracy. Nie branie udziału w szkoleniach językowych, całkowicie odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy, która nas interesuje. Uczestnictwo w kursach języka za granicą stwarza sposobność swobodnego jeżdżenia po różnych krajach. Możemy spodziewać się różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski medyczny »

  Znajomość i wiedza na temat języków obcych jest fundamentalnym elementem wykształcenia każdej młodej osoby. Zainteresujmy się więc unikalnymi e-learningami, które oferują między innymi możliwość nauki angielskiego medycznego czy biznesowego. Wiedza ta na pewno pomoże w zdobyciu nowej i zarazem dobrej pracy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Krakowskie biuro tłumaczeń Alingua, zajmuje się przekładem na wszystkie języki Unii Europejskiej oraz wiele spośród języków używanych na innych kontynentach. W naszej bogatej ofercie znaleźć można tłumaczenia tekstów specjalistycznych wszelkiego typu. Przekładamy m.in. umowy, uchwały, biznesplany, prospekty emisyjne, bilansy, jak i strony internetowe. Naszym celem jest systematyczne podnoszenie jakości usług, dlatego też dokonujemy doboru tłumaczy tak, aby najlepiej wpasowali się swoją wiedzą do konkretnego zlecenia, branży i typu powierzonego nam tekstu. Szczególna dbałość o jakość przekładu zaowocowała w naszym przypadku zleceniami od firm tej miary co Intel, Radeon, Nvidia. O naszej wyjątkowości świadczyć może fakt, że do naszych tłumaczeń na życzenie klienta możemy zaprosić specjalistów z dziedziny, której dotyczy przekład. W ten sposób nasi klienci zyskują pewność co do właściwego sensu tekstu. Proponujemy również nowe usługi w kategoriach: tłumaczenia włoski oraz tłumaczenia rosyjski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac angielski »

  Bardzo często zdarza się, że pisanie prac po angielsku stwarza studentom wiele trudności. Dzieje się tak z wielu względów. Czasami jest to natłok obowiązków niezwiązanych z samymi studiami, innym razem brak chęci czy motywacji, a jeszcze innym wszelkiego rodzaju problemy osobiste. Niezależnie od sytuacji nasz serwis jest właśnie po to, aby ułatwić cały proces pisania pracy i umożliwić studentom sporządzenie wysokiej jakości pracy wyróżniającej się poziomem językowym jak i merytorycznym. Zakres usług serwisu obejmuje sporządzanie wzorcowych prac lub opracowywania ich poszczególnych części. Oferta dotyczy głównie dziedzin objętych programem studiów filologii angielskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bell Kraków - angielski »

  Kiedy decydujemy się wybrać na kurs języka angielskiego decyzje podejmujemy zwykle po dogłębnej analizie naszych możliwości oraz zasobności portfela. To proste spostrzeżenie odwołuje się do znanego od dawna powiedzenia, co "tanie to drogie". Jak wiemy w Krakowie istnieje wiele szkół językowych, niektóre kuszą promocjami a później okazuje się, że nagle źle oszacowały koszta i nagle bankrutują.

  Decydując się wydać swoje pieniądze powinniśmy to zrobić rozsądnie. Idąc tym tropem pragnę zwrócić uwagę na dobrze znaną w Krakowie szkołę Gama-Bell. Starsi z nas pamiętają, że jej początki sięgają lat przełomu gospodarczego. Czyli istnieje ponad 20 lat. To szkoła językowa Bell była jednym z prekursorów prywatnej nauki języka angielskiego. O jej sukcesach w dziedzinie nauczania świadczą nieustannie liczne zapisy na kolejne kursy. Dzieje się tak gdyż kurs angielskiego jest oparty o dobry i sprawdzony na całym świecie program szkół BELL. Ponadto szkoła co roku poddawana jest surowej weryfikacji niezależnych organizacji dbających o wysoki poziom nauki języków obcych.
  Istnieje jeszcze coś co sprawia, że szkoła cieszy się dużym zaufaniem, to dobry i sprawdzony w boju zespół, świetni lektorzy i entuzjastyczne podejście do pracy:)

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski, niemiecki, rosyjski z dojazdem do domu »

  Skuteczne kursy indywidualne z dojazdem do domu lub firmy. Oferujemy również kursy grupowe (2 lub 3 osoby w grupie). Wypracowaliśmy własną, aktywną metodę dydaktyczną, współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi lektorami, którzy praktykowali język w kraju jego pochodzenia.Proponujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cityschool Szkoła języków obcych Warszawa »

  Szkoła Języków Obcych Cityschool zaprasza na kursy języka angielskiego w samym centrum Warszawy. Charakteryzują nas: konkurencyjne ceny, dogodna lokalizacja przy metrze centrum, bliski i stały kontakt ze słuchaczem, oparcie kształcenia o sprawdzoną i wysoko kwalifikowaną kadrę, praktyczne wykorzystanie języka. W CItyschool masz możliwość wyboru metody, jaką będą prowadzone zajęcia: metoda tradycyjna bądź Metoda Callana. Przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz certyfikowanych The British Council, LCCI oraz TELC.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetytorzy.edu.pl »

  Korepetyceje. Ogłoszenia korepetycji i instytucji edukacyjnych w nowym, ogólnopolskim portalu - korepetytorzy. edu. pl. Portal jest atrakcyjny wizualnie i łatwy w obsłudze. Pomimo tego, iż funkcjonuje na polskim rynku stosunkowo niedługo, cieszy się już dużym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkich korepetytorów i uczniów do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Xenon School - Szkoła Językowa Gdynia »

  Xenon School - Szkoła Języka Angielskiego w Gdyni prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży i seniorów. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi. Oferta skierowana jest również do klientów biznesowych; kurs realizowany jest metodą warsztatową w grupie współpracowników, w dowolnym miejscu: u Klienta lub w siedzibie Xenon School z dogodnym dojazdem w centrum Gdyni. Zajęcia przygotowują również do certyfikowanych egzaminów - biznesowego języka angielskiego LCCI. Szkoła daje możliwość nauki języka w trybie online, tj. przez platformę umożliwiając między innymi dostęp do setek nagrań, filmów z napisami i ćwiczeń multimedialnych pod okiem lektora.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka angielskiego Gliwice »

  Skuteczne przywództwo to temat, który nie jest łatwy. Warto, zatem odbyć specjalistyczne szkolenia, na których dowiemy się, o co w tym wszystkim chodzi. Szkolenie przeznaczone jest dla menadżerów, którzy chcą jeszcze lepiej zarządzać swoimi podwładnymi. Na takim szkoleniu dowiedzą się jak użyć mowy ciała w swojej pracy. Szkolenie oferuje firma Linguastrefa i na pewno warto byłoby z takiej oferty skorzystać. Dobrze, że można skorzystać z profesjonalnych szkoleń, które rozjaśnią nam, chociaż trochę ten trudny temat. Zarzadzanie większą czy mniejszą grupą osób wymaga odpowiedniej wiedzy, a wiedzę dają nam szkolenia.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia Sosnowiec »

  Masz jakiś rękopis do dokonania przekładu z obcego języka? A może potrzebujesz lekcji, dzięki którym podszlifujesz swoją znajomość konkretnego języka? Żyjesz gdzieś na terenie Śląska? Posiadamy dla Ciebie ofertę perfekcyjną, która sprawi, że wszelkie Twoje tłumaczenia Śląsk zostaną przeprowadzone doskonale. Za to, jeśli pragniesz skorzystać z korepetycji - skorzystaj z oferty bezkonkurencyjnych. Niezależnie od tego, czy odpowiadają Ci korepetycje niemiecki Będzin, czy korepetycje angielski Będzin dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z naszych usług. Decydujesz się korepetycje Sosnowiec, czy też tłumaczenia Sosnowiec - to wszystko odnajdziesz już dziś w jednym zakątku, w najatrakcyjniejszej na rynku cenie i w możliwie najwyższej jakości. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku - Alfa-Omega »

  Pisanie prac po angielsku to specjalność naszego serwisu. Jeśli nie masz wystarczającego wsparcia od promotora lub jeśli z różnych względów pisanie pracy licencjackiej lub magisterskiej stwarza Ci sporo problemów i nie wiesz jak wybrnąć z trudnej sytuacji to ten serwis jest właśnie tym czego poszukujesz. Oferuję doradztwo oraz konsultacje w pisaniu prac w języku angielskim. Możliwa jest również współpraca w zakresie opracowania materiałów do pracy jak i opracowania kompletnej pracy wzorcowej opatrzoną wieloma przypisami i spełniającej wszelkiego rodzaju standardy. Zapraszam kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs CAE »

  New Horizons to szkoła językowa proponująca kursy angielskiego on-line oraz stacjonarnie. W przypadku zajęć stacjonarnych miejscem spotkań jest Warszawa. New Horizons to kolektyw doświadczonych nauczycieli języka angielskiego. W jego skład wchodzą Native Speakerzy i również polscy lektorzy. Cały kurs językowy przebiega przeciwnie zaś w oparciu o innowacyjne metody nauczania a także spore doświadczenie całego zespołu. Cel zajęć to osiągnięcie poziomu skutecznej komunikacji w języku angielskim. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z osobna, elastyczności i również pracy w małych grupach, która umożliwia lepsze monitorowanie postępów w nauce. Szkoła ta umożliwia nie tylko na zdobycie cennej wiedzy a oprócz tego wielu umiejętności językowych, ale także zapewnia rewelacyjną atmosferę, która ułatwia nieuszkodzony proces zdobywania wiedzy.

  Data dodania: 13 07 2021 · szczegóły wpisu »