Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski korepetycje':

 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski »

  Gdy niedługo będziesz pisać egzamin dojrzałości, zapewne będziesz życzyć sobie iść na korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na egzaminie maturalnym, znaczna frakcja przyszłych studentów będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu. Toteż zbudowaliśmy nasz serwis, gdzie masz możliwość bez trudu przezierać listę ludzi którzy, udzielają korepetycje. Angielski to również przedmiot, z którego mogą być przydatne wspierające zajęcia. Stwórz własne konto już dziś i wyszukaj ofertę w swoim regionie.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetytorzy.edu.pl »

  Korepetyceje. Ogłoszenia korepetycji i instytucji edukacyjnych w nowym, ogólnopolskim portalu - korepetytorzy. edu. pl. Portal jest atrakcyjny wizualnie i łatwy w obsłudze. Pomimo tego, iż funkcjonuje na polskim rynku stosunkowo niedługo, cieszy się już dużym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkich korepetytorów i uczniów do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Xenon School - Szkoła Językowa Gdynia »

  Xenon School - Szkoła Języka Angielskiego w Gdyni prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży i seniorów. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi. Oferta skierowana jest również do klientów biznesowych; kurs realizowany jest metodą warsztatową w grupie współpracowników, w dowolnym miejscu: u Klienta lub w siedzibie Xenon School z dogodnym dojazdem w centrum Gdyni. Zajęcia przygotowują również do certyfikowanych egzaminów - biznesowego języka angielskiego LCCI. Szkoła daje możliwość nauki języka w trybie online, tj. przez platformę umożliwiając między innymi dostęp do setek nagrań, filmów z napisami i ćwiczeń multimedialnych pod okiem lektora.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »