Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski korepetycje':

 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski »

  Gdy niedługo będziesz pisać egzamin dojrzałości, zapewne będziesz życzyć sobie iść na korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na egzaminie maturalnym, znaczna frakcja przyszłych studentów będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu. Toteż zbudowaliśmy nasz serwis, gdzie masz możliwość bez trudu przezierać listę ludzi którzy, udzielają korepetycje. Angielski to również przedmiot, z którego mogą być przydatne wspierające zajęcia. Stwórz własne konto już dziś i wyszukaj ofertę w swoim regionie.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetytorzy.edu.pl »

  Korepetyceje. Ogłoszenia korepetycji i instytucji edukacyjnych w nowym, ogólnopolskim portalu - korepetytorzy. edu. pl. Portal jest atrakcyjny wizualnie i łatwy w obsłudze. Pomimo tego, iż funkcjonuje na polskim rynku stosunkowo niedługo, cieszy się już dużym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkich korepetytorów i uczniów do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Xenon School - Szkoła Językowa Gdynia »

  Xenon School - Szkoła Języka Angielskiego w Gdyni prowadzi kursy dla dzieci i młodzieży i seniorów. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Przemawia za nami najlepsze grono lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy klientami biznesowymi, młodzieżą i dziećmi. Oferta skierowana jest również do klientów biznesowych; kurs realizowany jest metodą warsztatową w grupie współpracowników, w dowolnym miejscu: u Klienta lub w siedzibie Xenon School z dogodnym dojazdem w centrum Gdyni. Zajęcia przygotowują również do certyfikowanych egzaminów - biznesowego języka angielskiego LCCI. Szkoła daje możliwość nauki języka w trybie online, tj. przez platformę umożliwiając między innymi dostęp do setek nagrań, filmów z napisami i ćwiczeń multimedialnych pod okiem lektora.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia Sosnowiec »

  Masz jakiś rękopis do dokonania przekładu z obcego języka? A może potrzebujesz lekcji, dzięki którym podszlifujesz swoją znajomość konkretnego języka? Żyjesz gdzieś na terenie Śląska? Posiadamy dla Ciebie ofertę perfekcyjną, która sprawi, że wszelkie Twoje tłumaczenia Śląsk zostaną przeprowadzone doskonale. Za to, jeśli pragniesz skorzystać z korepetycji - skorzystaj z oferty bezkonkurencyjnych. Niezależnie od tego, czy odpowiadają Ci korepetycje niemiecki Będzin, czy korepetycje angielski Będzin dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z naszych usług. Decydujesz się korepetycje Sosnowiec, czy też tłumaczenia Sosnowiec - to wszystko odnajdziesz już dziś w jednym zakątku, w najatrakcyjniejszej na rynku cenie i w możliwie najwyższej jakości. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 10 2018 · szczegóły wpisu »