Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Pamięć, miażdzyca, cholesterol, stawy.

Pamięć, miażdzyca, cholesterol, stawy.

Pamięć, miażdzyca, cholesterol, stawy.

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Triple Potency Lecithin jest naturalną roślinnego pochodzenia lecytyną,o wyjątkowych właściwościach. Główne jej składniki to cholina i inozytol.
Cholina jest substancją witaminopodobną, odgrywającą kluczową rolę w strukturze błon komórkowych.
Inozytol znajduje się w produktach pochodzenia roślinnego, na przykład w soi. Duża ilość inozytolu gromadzi się w mózgu. Cholina i inozytol zapobiegają stłuszczeniu wątroby.
Wszystkie osoby, którym usunięto woreczek żółciowy powinny codziennie po posiłku połykać jedną kapsułkę Triple Potency Lecithin w celu zemulgowania tłuszczu zawartego w pożywieniu. Lecytyna poprawia pamięć i ma działanie lekko uspokajające. Spożyta z miodem poprawia funkcjonowanie mózgu. Jest świetnym środkiem tonizującym zwłaszcza dla osób starszych, bez apetytu i w depresji, ponadto zmiękcza stolec i zapobiega powstawaniu wzdęć,zapobiega hemoroidom. Triple Potency Lecithin, nie zawiera oleju sojowego, lecz jego koncentrat. Co to oznacza w praktyce? Po prostu - zamiast zażywać dziennie trzy razy po 1 kapsułce, wystarczy wziąć tylko jedną kapsułkę trzy razy silniejszą. Korzystne efekty utrzymują się tak samo długo, jak w przypadku normalnej lecytyny.Wspomaga w likwidacji tików nerwowych,grymasów twarzy,wskazany sportowcom.
Triple Potency Lecithin skutecznie obniża poziom cholesterolu,skuteczny w miażdżycy,zapobiega skrzepom i zatorom, udrażnia układ krwionośny- poprawia funkcje mózgu i układu nerwowego, poprawia pamięć - niezbędna w dużych ilościach przy wylewie, udarze,
stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona i Alzheimera,odtłuszcza i wzmacnia mięsień sercowy oraz odtłuszcza wątrobę,odtłuszcza skórę w łuszczycy i egzemie, sprzyja urodzie i włosów.Polecany sportowcom w szybszym pokonaniu kontuzji.link text
- zapobiega zaćmie, poprawia wzrok, w cukrzycy chroni oczy

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: