Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Biuro projektowe w Krakowie

Biuro projektowe w Krakowie

Biuro projektowe w Krakowie

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
EL-TER to polska marka krakowskiego biura projektowego założonego w 1993 r. przez Jacka Balanę. Biuro projektowe EL-TER jest jedą z najbardziej znanych i cenionych pracowni projektowych w Małopolsce. Swoją siedzibę posiada w podkrakowskiej Naramie, zaś biuro projektowe świadczy swoje usługi w Krakowie. Niniejsze biuro projektowe specjalizuje się w wykonawstwie opracowań projektowych, w skład których wchodzą m. in. :
    [*]sieć strukturalna, [*]inteligentne instalacje, [*]systemy automatyki przemysłowej i budynkowej, [*]SSP (systemy sygnalizacji pożaru), [*]DSO (dźwiękowy system ostrzegawczy), [*]CCTV (system dozorowy), [*]I&HAS (system alarmowy sygnalizacji włamania i napadu), [*]SDG (system detekcji gazów), [*]SUG-A (stałe urządzenia gaśnicze aerozolowe) i [*]SKD (system kontroli dostępu).
Jacek Balana, właściciel biura i czynny projektant z przeszło 30-letnim stażem świadczy również usługi rzetelnego sprawdzania projektów wyżej wymienionych systemów. Od przeszło 20 lat sprawuje również funkcję inspektora nadzoru budowlanego ds. robót instalacyjnych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Biuro projektowe EL-TER realizuje zlecenia głównie dla deweloperów (mieszkania, biurowce), przemysłu, służb mundurowych, kościoła, muzeów oraz sieci handlowych. Opracowania projektowe, których autorami są projektanci niniejszej pracowni, są zawsze zgodne z przepisami i stworzone z myślą o komforcie i kosztach użytkowania obiektów.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: